طراحی بلاگ و سئو سایت آژانس هواپیمایی پروازک

لطفاً به این مطلب رای دهید
[تمام آرا: 0 میانگین آرا: 0]

وب‌سایت آژانس هواپیمایی پروازک به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار همکاری با این مجموعه را از سال ۱۳۹۷ دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت آژانس گردشگری پروازک انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این آژانس هواپیمایی، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد پروازک را لحاظ کنند.

 

مختصری درباره فعالیت آژانس هواپیمایی پروازک

شرکت پارس شهد خراسان با دارا بودن کارخانه تولید محصولات اورگانیک و غیراورگانیک در صنایع غذایی کشور سهم بسزایی را دارا میباشد. این شرکت تولید کننده انواع پوره میوه جات، کامبوجا، کنسرو و رب گوجه فرنگی میباشد.
محصولات پارس شهد خراسان به سراسر ایران عرضه میگردد و همچنین این محصولات به خارج از کشور نیز صادرات میگردد.

مختصری درباره طراحی وب‌سایت آژانس هواپیمایی پروازک

در طراحی سایت Web Design آژانس هواپیمایی پروازک از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت داده پردازی پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد آژانس هواپیمایی پروازک درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت آژانس هواپیمایی پروازک از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت آژانس هواپیمایی پروازک از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.