لوگو پارس وب
مشاوره رایگان ۰۵۱۳۸۶۶۶۰۲۷

طراحی سایت بازرگانی در مشهد

این روز‌ها و با توجه به شرایط کنونی و حاکم بر کسب وکارها، توسعه و پیشرفت، ارائه خدمات به مشتریان بیشتر و افزایش میزان محبوبیت از دغدغه‌های مهم کسب کارهاست. از این رو حضور در فضای وب، انتخابی مناسب به منظور تحقق موارد ذکر شده است. طراحی سایت بازرگانی در مشهد برای این دسته از کسب وکارها راه حلی مفید و کاربردی محسوب می‌شود.

ساماندهی مشاغل دیجیتال
ساماندهی پارس وب
نماد اعتماد الکترونیکی
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای
نماد نظام صنفی رایانه ای کشور
وزارت صنعت و معدن
اتحادیه رایانه و ماشین‌های اداری مشهد
اتحادیه رایانه
طراحی سایت بازرگانی در مشهد

از پارس وب بیشتر بدانید...

شرکت طراحی سایت پارس وب فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ در زمینه‌های فنی و مهندسی، IT و طراحی سایت در مشهد آغاز نمود. تجربه ۸ ساله پارس وب در حوزه‌های طراحی سایت در مشهد، سئو سایت در مشهد، تولید محتوا سایت، مدیریت و تبلیغات شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی آنلاین قطعاً می‌تواند راهگشای رونق کسب وکار شما باشد. ما معتقدیم، برای اینکه مجموعه پارس وب در حوزه کسب و کار خویش به موفقیت برسد، ابتدا باید مشتریانمان را به نقطه اوج اهدافشان در زمینهٔ بازاریابی آنلاین برسانیم و طبیعتاً پس از رشد و موفقیت آنان، ما نیز همراه آن‌ها به هدف خود که رشد و تعالی در حوزه کاری‌مان است، خواهیم رسید. پارس وب عضو رسمی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و اتحادیه رایانه و ماشین‌های اداری مشهد با افتخار در کنار شما خواهد بود.
بیش از ۲۰۰

نمونه سایت طراحی شده موفق توسط پارس وب

سپردن پروژه به افراد یا موسسات غیر رسمی و یا کم سابقه اهداف شما را به خطر می اندازد
شهرداری مشهد
شهرداری مشهد
روزنامه خراسان
روزنامه خراسان
مشهد دوست داشتنی
مشهد دوست داشتنی
آستان قدس رضوی
آستان قدس رضوی
انجمن جراحان دامپزشکی ایران
انجمن جراحی دامپزشکی ایران
هولدینگ بین المللی بادران
کنسرسیوم بین‌المللی بادران پارس نیرو
همسفرها
همسفر گشت

مزیت‌های طراحی سایت بازرگانی در مشهد

به طور کلی هر کسب وکاری به منظور تامین نیازها و استفاده از مزیت‌های فضای وب، پا به این دنیا گذاشته و بودجه قابل توجهی را برای تحقق اهدافش در این فضا در نظر می‌گیرد. مزیت‌های مشترکی بین کسب وکارهای حاضر در دنیای دیجیتال است، از جمله این مزایا می‌توان به افزایش میزان فروش، از بین رفتن محدودیت‌های مکانی و زمانی برای مشتریان، هزینه‌های کمتر نسبت به کسب وکارهای حضوری، افزایش میزان محبوبیت و برندینگ و …اشاره کرد.

هزینه طراحی سایت بازرگانی در مشهد
طراحی سایت بازرگانی
طراحی سایت بازرگانی در مشهد
مزایای طراحی سایت بازرگانی
مزایای طراحی سایت بازرگانی در مشهد
هزینه طراحی سایت بازرگانی

چرا باید وارد دنیای دیجیتال شد...

پیش از ورود
نمودار

با توجه به نمودار رو به رو که نمایشی از میزان درآمد یک کسب وکار سنتی قبل از ورود به دنیای دیجیتال است، یک روند و ساختار تقریبا یکسان در تمام نمودار مشاهده می‌کنیم. این موضوع نشان دهنده این است که کسب وکار روند رو به رشدی نداشته است. در اکثر اوقات همانند ماه‌های قبل بوده و در برخی مواقع حتی افت کرده است.

پس از ورود
نمودار

نمودار رو‌به‌رو تغییرات درآمدی و پیشرفتی یک کسب وکار بخصوص را پس از ورود به فضای دیجیتال و ارائه خدمات در این دنیا نمایش می‌دهد. روند صعودی نمایش داده شده در نمودار نشان دهنده توسعه کسب وکار و به طبع افزایش درآمد بوده است. ورود به این فضا از درگاهی مناسب و اجرا دقیق و راهبردی استراتژی‌ها، تاثیری چشم‌گیر در صعودی بودن این نمودار دارد.

طراحی سایت بازرگانی در مشهد را بیشتر بشناسید...

  • اینترنت چه‌قدر می‌تواند در کسب‌وکار من تاثیرگذار باشد؟
  • با داشتن سایت می‌توانم به مشتریان و در نتیجه درآمد بیشتری دست پیدا کنم؟
  • طراحی سایت بازرگانی در مشهد برای من چه مزیتی دارد؟
  • هزینه این طراحی سایت چه‌قدر است و آیا این کار برای من لازم و ضروری است؟
این‌ها سوالاتی هستند که صاحبین کسب‌وکارهای بازرگانی در رابطه با طراحی سایت پرسیده و به دنبال جواب آن هستند. چالش ورود به تجارت الکترونیک و داشتن سایت، از چالش‌های مهم و جدیدی است که صاحبین مشاغل با آن روبه‌رو هستند و در رابطه با آن سوالات زیادی دارند که در این مطلب می‌توانند پاسخ تمام این سوالات را به دست آورند. در این مطلب با مزایا و اهمیت طراحی سایت بازرگانی در مشهد آشنا خواهید شد. طراحی سایت بازرگانی در مشهد 10 سال پیش اینترنت مثل امروزه در دسترس همه قرار نداشت و برای اتصال به آن باید حتما از مودم و کارت‌های اینترنت روزانه و شبانه اپراتورهای مختلف استفاده می‌کردیم. با همه این دردسرها، بازهم سرعت اینترنت به قدری پایین بود که برای باز کردن یک صفحه وب باید دقایق زیادی را منتظر می‌ماندیم. حتی بسیاری از افراد برای انجام کارهای ضروری خود مانند ثبت نام در سایت‌های مهم و مختلف، مجبور بودند به کافی‌نت‌ها مراجعه کنند تا راحت‌تر مسائل خود را پیش ببرند. در حال حاضر فقط 10 سال از آن زمان گذشته ولی بسیاری از مسائل زندگی ما به اینترنت وابسته شده و بسیاری از کارهای روزمره خود را با استفاده از آن انجام می‌دهیم. در چنین شرایطی که اینترنت به صورت لحظه‌ای پیشرفت می‌کند و ممکن است حتی تا یک سال آینده شرایط جدیدی از این فضا را ببینیم، لازم نیست که کسب‌وکار خود را با تکنولوژی سازگار کنیم تا با پیشرفت آن ضرری به ما وارد نشود؟ همه کسب‌وکارهای بازرگانی باید برای هم‌سو شدن با بازار و شرایط جدیدی که به وجود آمده است، به فکر طراحی سایت صادرات و واردات خود باشند تا از این طریق بتوانند مشتریان و درآمد بیشتری به دست آورند.

مزایای طراحی سایت بازرگانی در مشهد

تا اینجا متوجه شدیم که داشتن سایت برای مشاغل بازرگانی یکی از مهم‌ترین نیازهای آنان به شمار می‌آید و می‌توان از طریق آن به مشتریان بیشتری دست پیدا کرد. در این قسمت می‌خواهیم با مزایای داشتن سایت بازرگانی آشنا شویم:

در این فضا مشتریان شما محدود نیستند

با ورود به اینترنت شما می‌توانید با هرجایی در این جهان ارتباط برقرار کنید. افراد این روزها بیشتر زمان خود را در این فضا می‌گذارنند و حتی قبل از اینکه بخواهند خرید کنند در رابطه با محصول یا خدمات مورد نظرشان در اینترنت جستجو کرده و حتی خرید به صورت آنلاین را ترجیح می‌دهند. با این شرایط شما می‌توانید با داشتن سایت به تعداد زیادی از مشتریان در سراسر جهان دست پیدا کنید.

بهترین روش ارتباط گیری با مشتریان و استفاده از نظرات آن‌ها

شما با داشتن سایت می‌توانید راه ارتباطی آسانی برای مشتریان خود بسازید و شرایطی را برای آن‌ها فراهم کنید که بتوانند نظرات و انتقادات خود را به صورت آنلاین با شما در میان بگذارند. هدف تمام کسب‌وکارها این است که بتوانند طبق نظرات کاربران و مشتریان خود رفتار کنند تا رضایت آن‌ها را جلب کرده و درآمد بیشتری داشته باشند. می‌توانید با دانستن نظرات و انتقادات مشتریان خود، کسب‌وکار خود را به سمت موفقیت پیش ببرید.

افزایش اعتبار بازرگانی شما

شما با داشتن سایت اعتبار کسب‌وکار خود را افزایش داده و به مشتریان خود نشان می‌دهید که چه‌قدر برای کار و آن‌ها ارزش قائلید. عموما کاربران به کسب‌وکارهای دارای سایت اعتماد بیشتری داشته و اعتبار بیشتری برای آن‌ها قائلند.

قیمت طراحی سایت بازرگانی در مشهد

برای تعین قیمت طراحی سایت واردات و صادرات خود باید نکاتی را مد نظر قرار داده و مواردی را تعین کنید. این موارد شامل شرکتی که قصد همکاری با آن را دارید، خدمات مورد نیاز، CMS یا سیستم مدیریت محتوایی که می‌خواهید سایت خود را با آن طراحی کنید و … می‌باشند. برای انتخاب بهترین خدمات و پرداخت مناسب‌ترین هزینه، بهتر است قبل از اینکه هر تصمیمی بگیرید با فردی متخصص در این زمینه مشورت نمایید. شرکت تخصصی طراحی سایت پارس وب مشاوره‌ای کاملا رایگان و تخصصی را در رابطه با طراحی سایت برای شما بازرگانان عزیز در نظر گرفته است. می‌توانید برای استفاده از این مشاوره رایگان با شماره‌های درج شده تماس حاصل فرمایید یا درخواست مشاوره خود را ثبت کنید تا همکاران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.
درخواست مشاوره رایگان
در صورتیکه مایل به مشاوره تلفنی هستید فرم زیر را پر کرده و منتظر تماس کارشناسان پارس وب باشید…
دریافت مشاوره رایگان تلفنی