طراحی سایت ارزان

امروزه دیگر نیاز به طراحی سایت برای هر نوع کسب‌وکار مشخص‌شده است و کسب‌وکارها برای اینکه بتوانند در بازارهای بیشتر حضورداشته باشند، بدون شک نیاز به طراحی سایت حرفه‌ای برای مجموعه خوددارند. در این میان برخی از مدیران به دنبال طراحی سایت ارزان قیمت برای مجموعه خود می‌باشند تا با استفاده از شرکت‌های که خدمات طراحی سایت ارزان و حرفه‌ای به مشتریان خود ارائه می‌دهند، وب‌سایت شرکتی خود را طراحی و پیاده‌سازی نمایند.

البته لازم به ذکر است که طراحی سایت ارزان صرفاً مختص به حوزه کسب‌وکار نیست، بلکه در تمامی حوزه‌ها ازجمله وب‌سایت‌های شخصی، وب‌سایت‌های فروشگاهی، وب‌سایت‌های مذهبی، وب‌سایت‌های خبری و … می‌توانند با طراحی سایت ارزان و حرفه‌ای برای خود، پا به دنیای بی‌انتهای اینترنت گذاشت.

طراحی سایت ارزان , طراحی سایت ارزان قیمت

افراد و شرکت‌های مختلفی هستند که برای پیشبرد فعالیت و درآمد مجموعه خود به پیاده‌سازی و طراحی سایت‌های اینترنتی روی آورده‌اند، اما افرادی که می‌خواهند برای خود یک سایت شخصی داشته باشند، ملزم به پرداخت هزینه‌های بسیاری هستند که شاید برای آن‌ها به‌صرفه نباشد. به‌عنوان نمونه برای داشتن یک سایت استاتیک معمولی باید هزینه‌ای قابل‌توجه را پرداخت کنند که این در حالی است که این هزینه برای بسیاری از افراد و شرکت‌های تازه تأسیس بالا می‌باشد؛ اما ذکر این نکته واجب است که داشتن وب‌سایت در دنیای صفر و یک امروزی یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است.

شما باید قبل از هر کاری هدف خود را از سفارش طراحی سایت ارزان بدانید. این نکته لازم به ذکر است که اگر قصد دارید سایت خود را در آینده گسترش دهید و امکانات خاص و متعددی را به سایت خود اضافه کنید، پیشنهاد ما این است که حتماً سایت خود را به‌صورت اختصاصی طراحی کنید؛ اما اگر برنامه بلندمدتی را برای سایت خود ندارید و صرفاً نیاز به یک سایت برای معرفی خود در دنیای مجازی دارید، پیشنهاد می‌کنیم از پکیج‌های طراحی سایت ارزان استفاده کنید.

 

نکات طراحی سایت ارزان

در اینجا برخی از نکات در رابطه به طراحی سایت ارزان را باهم مرور می‌کنیم. با ما همراه باشید.

 • در اکثر سایت‌های ارزان‌قیمت با توجه به اینکه هزینه کمتری بابت خدمات ارائه داده‌شده توسط شرکت‌ها یا افرادی که خدمات طراحی سایت ارزان را ارائه می‌دهند دریافت می‌شود، معمولاً ازنظر امکانات نمی‌تواند نیازهای متنوع و متغیر مدیران سایت و کاربران متعدد آن‌ها را برآورده سازد و این موضوع باعث عدم رضایت مشتریانشان می‌گردد که باید این نکته را در خرید سایت آماده دقت نمود.
 • نکته دیگری که در بحث طراحی سایت ارزان‌قیمت باید به آن اشاره گردد، بخش پشتیبانی این نوع وب‌سایت‌ها است که همان‌طور که در ابتدا عنوان شد، با توجه به دریافت هزینه کم توسط ارائه‌دهنده این نوع سایت‌ها، معمولاً پشتیبانی ارائه نمی‌گردد یا اگر هم ارائه شود پشتیبانی‌های محدودی می‌باشد که می‌توانند در آینده مشکلات فراوانی را پیش روی خریداران این نوع سایت‌ها قرار دهد.

طراحی سایت ارزان , پشتیبانی سایت

البته در اینجا لازم به ذکر است که طراحی وب سایت ارزان به معنی طراحی سایت ضعیف و یا عدم وجود امکانات لازم در سایت نمی‌باشد، بلکه برخی از شرکت‌های طراحی سایت در مشهد یا دیگر شهرهای ایران نیز در حال فعالیت هستند که اقدام به طراحی وب سایت ارزان با امکانات مناسب می‌کنند. گاهی در برخی از نمونه کارهای طراحی سایت ارائه‌شده توسط این شرکت‌ها هم مواردی دیده می‌شود که دارای برخی از امکانات وب‌سایت‌های حرفه‌ای نیز هستند.

 

فاکتورهای مهم در طراحی سایت ارزان قیمت

اما باید در انتخاب شرکت طراحی سایت ارزان در مشهد یا هر شهر دیگر ایران، فاکتورهای زیر را در نظر گرفت:

 • از شرکت‌های طراحی سایت ارزان بخواهید که برای وب‌سایت طراحی‌شده شما، تائیدیه W3C را بگیرد. این تاییده وب‌سایت را از نظر استانداردهای کد نویسی بررسی نموده و در صورت عدم وجود خطا در کد نویسی سایت، به وب‌سایت شما تاییده W3C را اعطا می‌کند که این تاییده از این نگاه مهم می‌باشد که موتورهای جستجو همچون گوگل، بینگ و یاهو ترجیح می‌دهند وب‌سایت‌هایی را بررسی و ایندکس نمایند که در طراحی سایت خود از استانداردهای کد نویسی استفاده کرده باشند؛ بنابراین وب سایتی که این تاییده را در طراحی سایت ارزان قیمت خود داشته باشد موجب می‌شود تا روال ایندکس شدن سایت خود را تسریع ببخشد.
 • از شرکت‌های طراحی سایت ارزان در مشهد یا سایر شهرهای ایران بخواهید که برای وب‌سایت طراحی‌شده شما، از متا تگ‌ها به‌صورت صحیح استفاده نمایند. شما باید در وب‌سایت خود حتماً برای هر صفحه از صفحات سایت خود، بر اساس موضوع صفحه، متنی مرتبط در تک توضیحات یا همان Meta Description قرار دهید. گاهی دیده‌شده که شرکت‌های که خدمات طراحی سایت ارزان را انجام می‌دهند، از یک متن کلی برای تمام صفحات به‌صورت یکسان استفاده می‌کنند که این موضوع اصلاً برای موتورهای جستجو خوشایند نیست و باعث افت سایت شما در موتورهای جستجو می‌شود.
 • از شرکت‌های طراحی سایت ارزان در مشهد یا سایر شهرهای ایران بخواهید که برای وب‌سایت طراحی‌شده شما، از متا تگ عنوان به‌صورت صحیح استفاده نمایند. متا تگ عنوان یکی از مهم‌ترین تگ‌های هر سایت است که این تگ باید برای هرکدام از صفحات سایت شما به‌صورت اختصاصی و جداگانه انتخاب شود. گاهی نیز دیده‌شده که شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات طراحی سایت ارزان قیمت عناوین صفحات را تکراری انتخاب نموده‌اند و از این تگ مهم در طراحی سایت استفاده نکردند و این موضوع باعث به خطر افتادن سئو سایت برای مشتری می‌گردد.
 • از شرکت‌های طراحی سایت ارزان بخواهید که برای وب‌سایت طراحی‌شده شما، از فایل‌های CSS در طراحی سایت خود استفاده نمایند. استفاده از فایل شمایل ظاهری موجب می‌گردد مدیریت و تغییر سایت آسان‌تر و سریع‌تر انجام شود. همچنین استفاده از این فایل باعث بارگزاری سریع‌تر سایت برای کاربرانتان می‌شود.
 • از شرکت‌های طراحی سایت ارزان در مشهد یا سایر شهرهای ایران بخواهید که برای وب‌سایت طراحی‌شده شما، قابلیت GZip را فعال کنند تا وب‌سایت شما به‌صورت کم‌حجم برای کاربران بارگزاری شود تا سرعت سایت بالا آورده شود.
 • از شرکت‌های طراحی سایت ارزان بخواهید که برای وب‌سایت طراحی‌شده شما، حتماً صفحه و فرم تماس با ما را قرار دهند. این فرم یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر سایت است، زیرا یکی از راه‌های مهم ارتباط شما با بازدیدکنندگان سایت خواهد بود. البته لازم به ذکر است که در صفحه تماس با ما، اگر نقشه مکانی مجموعه شما نیز در نقشه آنلاین گوگل نمایش داده شود، باعث اعتماد بیشتر کاربران به مجموعه شما می‌گردد.
 • یکی دیگر از نکاتی که باید در طراحی سایت ارزان از شرکت‌های ارائه دهند سایت ارزان قیمت بخواهید این می‌باشد که حتماً فایل robots.txt را برای سایت شما در سرور ایجاد نمایند. با نوشتن این فایل می‌توان مشخص نمود که ربات‌های موتورهای جستجو مجاز به ثبت چه صفحاتی از وب‌سایت هستند و چه صفحاتی ضرورتی برای ایندکس شدن توسط آن‌ها را ندارد. فایل robots.txt باوجود سادگی در ساختار از موارد مهم در طراحی وب‌سایت می‌باشد.
 • حتماً در هنگام سفارش طراحی سایت ارزان از شرکت ارائه‌دهنده بخواهید که برای وب‌سایت شما بخش بلاگ را راه‌اندازی کند. در بخش بلاگ سایت شما می‌توانید آخرین اخبار و مقالات مربوط به حوزه خود را منتشر کنید و این بخش کمک شایانی در بهبود رتبه سایت شما در موتورهای جستجو می‌کند. شما می‌توانید با به‌روزرسانی‌های مختلفی که در این بخش انجام می‌دهید، سایت خود را بروز نگه‌دارید.

طراحی سایت ارزان , بلاگ

 • نکته بعدی در انتخاب شرکت طراحی سایت ارزان در تهران یا دیگر شهرهای ایران این می‌باشد که در وب‌سایت ارائه‌شده توسط این مجموعه‌ها، حتماً بخش نقشه سایت فعال باشد. این بخش یکی از قسمت‌های مهم در طراحی سایت است که معمولاً با پسوند XML ساخته می‌شود. نقشه سایت باعث می‌گردد که صفحات سایت شما به‌صورت صحیح در موتورهای جستجو ایندکس شوند.
 • حتماً در طراحی سایت ارزان خود بخشی را برای انتخاب تصویر برای صفحات خود داشته باشید. اگر از طراحی سایت ارزان وردپرس استفاده می‌کنید، حتماً از طراح خود بخواهید که برای بخش‌های مختلف امکان قرار دادن تصویر را داشته باشید و شما بتوانید عکس‌های مربوط به صفحه یا مقاله مدنظر خود را بارگزاری کنید. استفاده از عکس باعث بهبود کیفیت سایت در موتورهای جستجو می‌شود.

این موارد برخی از فاکتورهای مهم قبل از سفارش طراحی سایت می‌باشد که باید در نظر داشت. پیشنهاد می‌کنیم اگر شرکتی که ارائه‌دهنده خدمات طراحی سایت ارزان و حرفه‌ای می‌باشد را انتخاب نموده‌اید و موارد فوق را در سایت‌های خود اعمال نمی‌کند، حتماً به دنبال جایگزینی برای طراحی سایت شرکتی یا شخصی خود باشید تا به اهداف خود به‌صورت صحیح برسید.

 

خدمات طراحی سایت مشهد پارس وب

در اینجا لازم به ذکر است که گروه نرم‌افزاری و طراحی سایت مشهد پارس وب، با بیش از ۶ سال سابقه طراحی سایت، بهینه‌سازی سایت و بازاریابی آنلاین می‌توانید بهترین پیشنهاد‌های را به شما درزمینه های مختلف ارائه کند تا راه گشای کسب‌وکار شما باشد. این مجموعه با توجه به تجربه ۶ ساله خود و اجرای انواع طراحی سایت شرکتی ارزان، طراحی سایت شخصی ارزان، طراحی سایت سازمانی، طراحی سایت فروشگاهی ارزان و همچنین طراحی سایت خبری بهترین گزینه برای طراحی سایت شما می‌باشد.

مجموعه طراحی سایت مشهد پارس وب خدمات طراحی سایت را به‌صورت کاملاً حرفه‌ای و اختصاصی و همچنین طبق نظر مشتری به مشتریان خود ارائه می‌دهد و می‌تواند شروع مناسبی برای حضور موفق شما در محیط اینترنت باشد.

همچنین لازم به ذکر است که مجموعه طراحی سایت پارس وب با توجه به درخواست مشتریان و نیاز جامعه برای طراحی سایت ارزان، بخشی را با عنوان طراحی سایت ارزان قیمت و حرفه‌ای برای مشتریان خود راه‌اندازی نموده است که در این بخش وب‌سایت‌های مناسب و معقولی با توجه به زمینه کاری مشتریان ارائه می‌گردد که از استانداردهای وب نیز پیروی می‌کند و این امکان را به برخی از مشتریان ما که می‌خواهند وب سایتی ارزان و باکیفیت داشته باشند می‌دهد که با هزینه کم صاحب یک وب‌سایت شوند و به دنیای مجازی وب بپیوندند.

همکاران ما در گروه نرم افزاری و طراحی سایت مشهد پارس وب، برای مشتریان خود ارزش بسیار بالایی قائل هستند و همیشه سعی نموده اند که بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند. روال کاری ما در پروژه های طراحی سایت مشهد پارس وب به شکل زیر میباشد.

طراحی سایت ارزان , روال طراحی سایت

شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره رایگان در رابطه با طراحی سایت ارزان حرفه ای با همکاران واحد فروش طراحی سایت مشهد پارس وب در ارتباط باشید. همکاران ما میزبان صدای گرم شما هستند.

پل های ارتباطی پارس وب 

۰۵۱۳۸۶۶۶۰۲۷ (۳ خط)

۰۹۱۵۲۲۶۰۶۲۰

طراحی سایت ارزان , مشاوره رایگان

درخواست مشاوره رایگان
05138666027 09152260620
مشاوره رایگان 38666027-051 درخواست مشاوره