طراحی سایت صنعتی در مشهد

یکی از مهم‌ترین راه‌های خارج کردن صنعت و تجارت از قالب سنتی و حرکت آن به سمتی امروزی شدن و در اصطلاح کلی مجازی شدن، طراحی سایت صنعتی در مشهد است. همان‌طور که می‌دانید امروزه با ورود کسب‌وکارها به فضای مجازی و اینترنت، شیوه جذب مشتریان و بازاریابی در حوزه‌های مختلف کاری تغییر کرده و به جرئت می‌توان گفت اینترنت مسیر جدیدی برای توسعه، پیش روی کسب و کارها و مخصوصاً صنعت گذاشته است.

ساماندهی مشاغل دیجیتال
ساماندهی پارس وب
نماد اعتماد الکترونیکی
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای
نماد نظام صنفی رایانه ای کشور
وزارت صنعت و معدن
اتحادیه رایانه و ماشین‌های اداری مشهد
اتحادیه رایانه
طراحی سایت صنعتی در مشهد

از پارس وب بیشتر بدانید...

شرکت طراحی سایت پارس وب فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ در زمینه‌های فنی و مهندسی، IT و طراحی سایت در مشهد آغاز نمود. تجربه ۸ ساله پارس وب در حوزه‌های طراحی سایت در مشهد، سئو سایت در مشهد، تولید محتوا سایت، مدیریت و تبلیغات شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی آنلاین قطعاً می‌تواند راهگشای رونق کسب وکار شما باشد. ما معتقدیم، برای اینکه مجموعه پارس وب در حوزه کسب و کار خویش به موفقیت برسد، ابتدا باید مشتریانمان را به نقطه اوج اهدافشان در زمینهٔ بازاریابی آنلاین برسانیم و طبیعتاً پس از رشد و موفقیت آنان، ما نیز همراه آن‌ها به هدف خود که رشد و تعالی در حوزه کاری‌مان است، خواهیم رسید. پارس وب عضو رسمی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و اتحادیه رایانه و ماشین‌های اداری مشهد با افتخار در کنار شما خواهد بود.
بیش از ۲۰۰

نمونه سایت طراحی شده موفق توسط پارس وب

سپردن پروژه به افراد یا موسسات غیر رسمی و یا کم سابقه اهداف شما را به خطر می اندازد
شهرداری مشهد
شهرداری مشهد
روزنامه خراسان
روزنامه خراسان
مشهد دوست داشتنی
مشهد دوست داشتنی
آستان قدس رضوی
آستان قدس رضوی
انجمن جراحان دامپزشکی ایران
انجمن جراحی دامپزشکی ایران
هولدینگ بین المللی بادران
کنسرسیوم بین‌المللی بادران پارس نیرو
همسفرها
همسفر گشت

مزیت‌های طراحی سایت صنعتی در مشهد

به طور کلی اجرا و پیاده سازی بحث طراحی سایت برای کسب وکارها شامل مزیت‌های بی‌شماری است. برخی از این مزیت‌ها را به صورت فهرستی برای شما ذکرکرده‌ایم:

 • اعتماد سازی و ایجاد ذهنیت مثبت در مخاطبان شما
 • امکان فعالیت و ارائه خدمات بدون محدودیت مکانی
 • پرسنال برندیگ و کسب اعتبار بیشتر
 • قابلیت دو زبانه کردن سایت
 • قابلیت چت آنلاین با مشتریان
هزینه طراحی سایت صنعتی در مشهد
طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی در مشهد
مزایای طراحی سایت صنعتی
هزینه طراحی سایت صنعتی
مزایای طراحی سایت صنعتی در مشهد

چرا باید وارد دنیای دیجیتال شد...

پیش از ورود
نمودار

با توجه به نمودار رو به رو که نمایشی از میزان درآمد یک کسب وکار سنتی قبل از ورود به دنیای دیجیتال است، یک روند و ساختار تقریبا یکسان در تمام نمودار مشاهده می‌کنیم. این موضوع نشان دهنده این است که کسب وکار روند رو به رشدی نداشته است. در اکثر اوقات همانند ماه‌های قبل بوده و در برخی مواقع حتی افت کرده است.

پس از ورود
نمودار

نمودار رو‌به‌رو تغییرات درآمدی و پیشرفتی یک کسب وکار بخصوص را پس از ورود به فضای دیجیتال و ارائه خدمات در این دنیا نمایش می‌دهد. روند صعودی نمایش داده شده در نمودار نشان دهنده توسعه کسب وکار و به طبع افزایش درآمد بوده است. ورود به این فضا از درگاهی مناسب و اجرا دقیق و راهبردی استراتژی‌ها، تاثیری چشم‌گیر در صعودی بودن این نمودار دارد.

طراحی سایت صنعتی در مشهد را بیشتر بشناسید...

یکی از مهم‌ترین راه‌های خارج کردن صنعت و تجارت از قالب سنتی و حرکت آن به سمتی امروزی شدن و در اصطلاح کلی مجازی شدن، طراحی سایت صنعتی در مشهد است. همان‌طور که می‌دانید امروزه با ورود کسب‌وکارها به فضای مجازی و اینترنت، شیوه‌ جذب مشتریان و بازاریابی در حوزه‌های مختلف کاری تغییر کرده و به جرئت می‌توان گفت اینترنت مسیر جدیدی برای توسعه پیش روی کسب و کارها و مخصوصاً صنعت گذاشته است. در این مقاله از سایت پارس وب قصد داریم به اختصار درباره طراحی سایت صنعتی در مشهد صحبت کرده و شمارا با تمامی نکات مربوط به آن از جمله هزینه انجام کار، مزیت‌های استفاده از خدمات طراحی سایت صنعتی در مشهد، معرفی بهترین شرکت‌ها برای انجام پروژه و … آشنا کنیم. در همین ابتدا برای دریافت تعرفه قیمت‌های طراحی سایت صنعتی در مشهد و همین‌طور پکیج‌های خدماتی پارس وب در این حوزه با شماره‌های ما تماس بگیرید.

قابلیت‌هایی مانند معرفی کسب وکار، خدمات ارائه شده توسط کارخانه، قراردادن تمامی مجوزات کاری، ارائه رزومه کاری خود و انتقال تجربیات کاری خود به علاقه‌مندان حوزه کاری شما و … از جمله مواردی هستند که شما می‌توانید به عنوان یک مدیر کارخانه با طراحی سایت صنعتی در مشهد از آن ‌ها برخوردار شوید.

مزیت‌های طراحی سایت صنعتی در مشهد

در بالا به برخی از مزیت‌های یک سایت صنعتی اشاره کردیم. در این بخش تصمیم داریم به صورت اختصاصی تمامی مزیت‌های استفاده از خدمات طراحی سایت صنعتی در مشهد را توضیح داده و از فرصت‌هایی که این کار برای شما و کسب وکارتان ایجاد می‌کند سخن بگوییم.

 1. اعتماد سازی برای مشتریان و کاربران شما

اعتماد سازی از جمله بخش‌هایی است که کسب‌وکارها برای پیشرفت و ارتقاع سطح کاری خود باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشند. طراحی سایت صنعتی در مشهد بهترین فرصت برای اعتمادسازی بین کسب وکار و کاربر می‌باشد. قرار دادن تمامی مجوزات کاری، قرار دادن بخشی به عنوان نمونه کارها، راه‌های ارتباطی با مجموعه و آدرس دقیق و … از جمله مواردی هستند که در اعتماد سازی مشتریان به کسب وکار شما در طراحی سایت صنعتی در مشهد نقش دارند.

 1. قابلیت دو زبانه کردن سایت

با استفاده کردن از این قابلیت وب سایت شما به یک وب سایت صنعتی بین‌المللی تبدیل شده و علاوه بر مشتریان داخلی قابلیت جذب مشتریانی از کشورهای همسایه را نیز خواهید داشت. این قابلیت به گسترش دامنه کاری و مشتریان شما کمک زیادی خواهد کرد.

 1. قابلیت چت آنلاین با مشتریان

ایجاد این مزیت در زمان طراحی سایت صنعتی در مشهد به شما امکان برقراری لحظه‌ای ارتباط با مشتریان را می‌دهد. مشتریانی که در دریافت خدمات به مشکل بر می‌خورند و یا سوالی در زمینه نحوه پرداخت، ارسال و به طور کلی درزمینه نحوه و شرایط  دریافت خدمات مجموعه شما دارند با استفاده از امکان چت آنلاین با واحد پشتیبانی تمامی سوالات مربوطه را پرسیده و با دید بازتری با کسب وکار شما ارتباط برقرار می‌کنند. لازم به ذکر است اعتماد سازی از طریق چت آنلاین از جمله مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از بخش است.

طراحی سایت صنعتی با وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا پرطرفدار بین طراحان سایت و متقاضیان استفاده از این خدمات می‌باشد. طراحی سایت صنعتی در مشهد با استفاده از وردپرس یکی از روش‌های اصلی برای داشتن یک سایت صنعتی است. طراحی و پیاده سازی تمامی قابلیت‌ها و طرح‌های گرافیکی مد نظر برای سایت صنعتی، استفاده از تمامی امکانات مورد نظر کارفرما، امنیت بالا برای سایت‌های صنعتی طراحی شده در مشهد با استفاده از وردپرس، پشتیبانی فنی آسان و … از جمله مزیت‌های استفاده از سیستم وردپرس به عنوان بستری برای طراحی سایت صنعتی در مشهد است.

لیستی از امکاناتی که سایت صنعتی برای صاحب کسب و کار فراهم می‌کند:

 • معرفی شرکت یا کارخانه و هیئت مدیره
 • معرفی محصولات و ثبت محصولات جدید
 • توضیح در رابطه با محصولات
 • امکان راه اندازی فروش آنلاین و فروشگاه اینترنتی سایت
 • معرفی نمایندگان ، مراکز فروش و خدمات پس از فروش شرکت‌ها
 • امکان راه اندازی نظر سنجی در سایت
 • امکان ارسال ایمیل گروهی و انبوه
 • گروه بندی محصولات و خدمات
 • ارائه کاتالوگ محصولات
 • ایجاد سرویس پشتیبانی برای مشتریان در سایت
 • امکان ایجاد پنل پیامکی رایگان
 • گالری تصاویر برای محصولات
 • بخش نظرسنجی کاربران درباره محصولات
 • طراحی سایت کارخانه به زبان‌‌های مختلف جهت ارتباط با مشتریان خارج از ایران و معرفی محصولات به زبان‌های دیگر
 • مدیریت پروژه‌های اجرا شده برای آشنایی مشتریان با سوابق اجرایی
 • طراحی قالب و گرافیک سایت به صورت کاملاً اختصاصی و مطابق با نوع فعالیت صنعتی (پتروشیمی و نفت – آهن آلات و فولاد – قطعات و محصولات خودرو و … )
 • قراردادن بخشی برای ارائه فیلم‌های مدنظر برای کسب وکار

طراحی سایت صنعتی با بسترهای برنامه نویسی

در طراحی سایت صنعتی در مشهد علاوه بر وردپرس از بسترهای مختلف برنامه نویسی استفاده می‌شود. داشتن یک سایت صنعتی برپایه کدنویسی، مزیت‌ها و معایبی دارد که در این بخش قصد داریم برای شما درباره تمامی معایب و مزایای استفاده از این روش طراحی سایت صنعتی در مشهد ارائه دهیم.

طراحی سایت با استفاده از این روش مزیت‌هایی همچون، امنیت بالا برای کسب و کار شما و اطلاعات قرارداده شده در وب سایت، طراحی و پیاده سازی تمامی طرح‌ها و ذهنیت‌های کارفرما در سایت صنعتی مدنظر، سفارشی سازی بخش‌های مختلف مانند پنل ادمین، صفحات ورود کاربران و… قرار دادن قابلیت‌هایی مانند مشاهده انواع ویدئوهای معرفی کسب وکار در وب سایت از جمله مزیت‌هایی هستند که شما با انتخاب روش طراحی سایت صنعتی در مشهد با استفاده از برنامه نویسی آن‌ها را به دست می‌آورید.

اما در مقابل معایبی هم پیش روی افرادی است که این روش را برای طراحی سایت صنعتی انتخاب می‌کنند. این معایب شامل، هزینه‌های بالا برای استفاده از این روش، مدت زمان انجام پروژه، امکان بوجود آمدن اختلالات زیاد پس از پایان پروژه، بالا بودن هزینه‌ها پشتیبانی و … از جمله مواردی هستند که در زمان انتخاب این روش از طراحی سایت صنعتی در مشهد باید در نظر گرفته شوند.

هزینه‌های طراحی سایت صنعتی در مشهد

زمانی که صحبت از محاسبه هزینه طراحی سایت می‌شود در نظر گرفتن فاکتورهای متفاوتی در محاسبه این هزینه مطرح است. مهم‌ترین مورد در تعیین هزینه طراحی سایت صنعتی در مشهد تعرفه قیمت‌های شرکتی است که شما به عنوان شرکتی طراحی سایت برای دریافت این خدمات انتخاب می‌کنید. مورد بعدی روش طراحی سایت صنعتی در مشهد است. طبق موارد ذکر شده در پاراگر