طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان مزایا و معایبی دارد که در زیر برخی از آنها را برای شما بیان می کنیم. سازنده طراحی سایت رایگان مورد بسیار مناسبی برای کسانی می باشد که می خواهند سایت خود را به صورت رایگان طراحی کنند و بودجه کافی جهت راه اندازی وب سایت را ندارند. این سازنده طراحی سایت رایگان معمولا از طرح های آماده طراحی سایت رایگان استفاده می نمایند که قابلیت اضافه نمودن آیتم هایی به طراحی سایت رایگان را خواهید داشت.
مزایای استفاده از طراحی سایت رایگان
طراحی سایت رایگان در مدت زمان کمتری راه اندازی می شود. معمولا ابزارهای جدید توسط طراحی سایت رایگان جهت استفاده تعبیه شده اند که به راحتی می توانید این ابزارها را در طراحی سایت رایگان خود اضافه نمایید. طراحی سایت رایگان معمولا قواعد مربوط به سئو را رعایت می نمایند بنابراین لازم نیست نگران سئو سایت خود باشید.
مشکلات استفاده از طراحی سایت رایگان
سایت های بسیاری ممکن است قالبی شبیه قالب شما داشته باشند. در طراحی سایت رایگان محدودیت دارید و فقط می توانید در حد محدودیت های طراحی سایت رایگان خود را طراحی نمایید. معمولا طراحی سایت رایگان مواردی را به صورت رایگان نمی گذارند تا مجبور به پرداخت هزینه شوید. بعضی از طراحی سایت رایگان نیز در سایت شما تبلیغات قرار می دهند که باعث افت رنک شما می شود.
طراحی سایت رایگان سفارشی به شما این آزادی عمل را می دهد سایت را متناسب با نیازهای خود طراحی نمایید و با توجه به نیازهای موجود در شغل خود مواردی را در طراحی سایت رایگان قرار داده تا پاسخ گویی کاربران خود باشید.
در صورتی که قصد راه اندازی وب سایت را دارید و بودجه ای برای انجام این کار ندارید می توانید با استفاده از طراحی سایت رایگان آنلاین و همچنین وبلاگ ها این کار را انجام دهید. در این مقاله به شما بهترین طراحی سایت رایگان را معرفی می نمایم. البته در صورتی که قصد راه اندازی وبلاگ را دارید می توانید مقاله بهترین طراحی سایت رایگان وبلاگ را مطالعه نمایید.
طراحی سایت رایگان و یا با حداقل قیمت
همچنین ارزانترین طراحی سایت رایگان را برای شما لیست نموده ایم. البته این طراحی سایت رایگان به شما امکان ساخت و راه اندازی فضایی در وب را می دهند و البته معمولا فضای از صفحه طراحی سایت رایگان شما را به عنوان فضای تبلیغات خودشان در نظر می گیرند.

در بخش پایین به شما سه روش راه اندازی طراحی سایت رایگان را بیان می نمایم:

ساخت وبلاگ در طراحی سایت رایگان

وبلاگ ها یکی از رایج ترین راه ها برای ساخت فضایی در وب به صورت طراحی سایت رایگان می باشند و به شما این امکان را می دهند که تحت آدرس وبلاگ برای خود فضایی داشته باشید و طراحی سایت رایگان را مدیریت نمایید.
طراحی سایت رایگان آنلاین
طراحی سایت رایگان آنلاین بسیاری وجود دارند که با استفاده از آنها می توانید به سرعت سایت خود را راه اندازی نمایید. برای ساخت طراحی سایت رایگان خود کافی است قالب مورد نظر خود را انتخاب نموده و سپس اطلاعات سایت را وارد نمایید. طراحی سایت رایگان فارسی بسیاری وجود دارند که می توانید از آن ها استفاده نمایید.
استفاده از سیستم های مدیریت محتوای طراحی سایت رایگان
سیستم های مدیریت محتوای به مانند جوملا و وردپرس وجود دارند که با استفاده از آنها می توانید به راحتی طراحی سایت رایگان خود را راه اندازی نمایید و دیگر تبلیغات سایت های دیگر در سایت شما قرار نخواهد گرفت. البته در این روش طراحی سایت رایگان می بایست علاوه بر هزینه ثبت دامنه، هزینه هاستینگ را که در حدود ۶۰ هزار تومان می باشد پرداخت نمایید.

طراحی سایت رایگان
طراحی سایت رایگان چیست

طراحی سایت رایگان یکی از راهکار های طراحی سایت ارزان می باشد و برای کسانی که نمی خواهند هزینه ی زیادی برای ساخت سایت خود سرمایه گذاری کنند مناسب می باشد. در ادامه به معرفی چند طراحی سایت رایگان فارسی و بررسی معایب و محاسن طراحی سایت رایگان می پردازیم. ولی قبل از هر کاری:
آیا واقعا طراحی سایت رایگان هیچ هزینه ای ندارد؟
طراحی سایت رایگان برای چه کسانی مناسب است؟
سئو سایت رایگان چگونه است؟
آیا طراحی سایت رایگان بر اساس استاندارد های طراحی سایت می باشد؟
طراحی سایت رایگان برای چه کسانی مناسب است؟
همانطور که در بالا نیز اشاره شد این روش یکی از زیر مجموعه های طراحی سایت رایگان می باشد ، و برای افرادی که دوست ندارد هزینه ی زیادی برای ساخت سایت خود ، پرداخت نمایند طراحی سایت رایگان مناسب است.
مزایای طراحی سایت رایگان
از مزایای طراحی سایت رایگان می توان به سادگی کار با آن ، احتیاج به زمان کم در طراحی وب سایت ، هزینه ی بسیار پایین و طراحی سایت رایگان بر اساس اصول سئو می باشد، این طراحی سایت رایگان بر طبق استاندارد های طراحی سایت ساخته می شوند پس نگران کارکرد آن در آینده نباشید.
معایب طراحی سایت رایگان
طراحی سایت رایگان محدودیت های زیادی داشته و امکان بروز رسانی آن ها وجود ندارد، امکانات در اغلب آن ها محدود بوده و اگر نیاز به یک ماژول یا برنامه خاص در سایت خود داشته باشید به صورت پولی و با پرداخت هزینه صورت می گیرد.
اغلب شرکت های ارائه دهنده ی طراحی سایت رایگان تبلیغات خود را بر روی سایت شما به نمایش می گذارند که اصلا خوب نیست.
طراحی سایت رایگان که شما دارید از لحاظ ظاهری و قیافه شبیه بسیاری از این نوع سایت ها خواهد بود و به هیچ عنوان اختصاصی نمی باشد.
اکثر این طراحی سایت رایگان حالت وبلاگ دارند تا یک وب سایت ، به نحوی که یک ساب دومین از سایت اصلی را برای مشتریان خود به جای یک سایت کامل ارائه می دهند که در این حالت نیز فعالیت های شما بیشتر به نفع صاحبان طراحی سایت رایگان اصلی هستند تا خود شما!
از آنجایی که امکان تغییرات زیاد و توسعه در طراحی سایت رایگان وجود ندارد لذا در آینده اگر قصد گسترش کسب و کار خود را داشته باشید، طراحی سایت رایگان اصلا توصیه نمی شود.
آیا طراحی سایت رایگان واقعا هزینه ای ندارد؟
جواب منفی است، اغلب شرکت های ارائه دهنده ی این طراحی سایت رایگان بیشتر برای تبلیغات این عنوان را انتخاب می کنند و یا به مدت محدود این سرویس را ارئه می دهند و پس از گذشت زمان معینی تمدید طراحی سایت رایگان را پولی می کنند، و کسانی که زحمت زیادی برای طراحی سایت رایگان خود کشیده اند و کسب و کار خود را به این سایت متصل کرده اند مجبور به تمدید و پرداخت هزینه های زیادی در این قسمت کار می شوند. و اگر حتی شرکت طراحی سایت رایگان را داشته باشد که این کار را به صورت رایگان انجام دهد ، هزینه ی هاست و دومین بر عهده ی مشتری خواهد بود.
طراحی سایت رایگان
طراحی سایت رایگان جمله ای بسیار وسوسه برانگیز و تبلیغاتی است که توسط بسیاری از افراد و برخی از شرکت ها در متن تبلیغات آنها به چشم می خورد.

حال شاید این سوال در ذهن شما پیش آید که آیا طراحی سایت رایگان امکان پذیر است ؟ و اگر امکان پذیر نیست پس پاسخ تبلیغ کنندگان طراحی سایت رایگان چیست؟

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان یک دانش کاملا تخصصی و حرفه ای است که طراحی سایت رایگان پس از سالها مطالعه ، تحصیل در دانشگاه ، شرکت در کلاسهای آموزشی طراحی سایت رایگان و استفاده از تجارب کاری در پروژه های مختلف بدست آورده اند. شاید برخی از افراد در حین گذراندن دوره های فوق جهت کسب تجربه و اعتبار با هزینه های ناچیز به کار طراحی سایت رایگان مشغول شوند اما این به دور از ذهن است که فرد یا گروهی از طراحان سایت حرفه ای که پس از سالها وقت گذاری و صرف عمر باارزش خود در جهت فراگیری تخصص طراحی سایت بخواهند که به صورت کاملا رایگان کار طراحی سایت رایگان را انجام دهند.

اما پس واقعیت کار تبلیغ کنندگان طراحی سایت رایگان چیست ؟

این سوال در ابتدا برای ما هم مطرح بود و با بررسی چند مورد درباره طراحی سایت رایگان انجام شده نتایج ذیل حاصل شد :

۱٫ برخی از این افراد در ابتدا یک دامین را برای شما ثبت کرده و آن را به یک وبلاگ لینک می دهند و پس از مدتی کنترل طراحی سایت رایگان را از دست مشتریان گرفته و به بهانه های مختلف از آنها هزینه های بالایی را دریافت می کنند.

۲٫ در برخی از موارد منظور از طراحی سایت رایگان ثبت دامین و هاست رایگان می باشد .

۳٫ در مورد آخر هم منظور از طراحی سایت رایگان قالب آماده سایت می باشد که توسط اینترنت آنها را جستجو کرده و به صورت طراحی سایت رایگان در اختیار مشتریان قرار می دهند تا نظر مشتریان را در جهت خرید هاست و دامین از آنها جلب نمایند.

همانطور که گفته شد : طراحی سایت رایگان و بهینه سازی سایت، فعالیتی علمی و کاملا تخصصی می باشد که نیاز به توان فنی و تجربه کاری بالایی دارد، از این رو کاری هزینه بر نیز می باشد.

پیشرو ارتباط با به کارگیری کارشناسان خبره و تجربه ای بالغ بر ۳ سال در زمینه طراحی سایت رایگان و بهینه سازی سایت در کشور، تا کنون بسیاری از وب سایت های دولتی، شرکتی و شخصی ایرانی و خارجی را طراحی و بهینه سازی نموده است.
ساخت طراحی سایت رایگان
ساخت طراحی سایت رایگان یکی از امکانت بسیار خوب و قوی برای شرکت ها میباشد تا از طراحی سایت رایگان بتوانند با مشتریان خود در راه دوستی و یک کسب و کار هدفمند گام بردارند.
ساخت طراحی سایت رایگان برای کسانی که تازه به این عرصه گام گذاشتند بسیار خوب و مفید میباشد تا بتوانند با این کار آشنا شده و بتوانند نیاز ها و عوامل موثر در طراحی سایت رایگان را فرا گیرند.
بسیاری از شرکت های طراحی سایت رایگان ، طرح طراحی وب سایت فارسی رایگان را ارائه می دهند ولی در پایان طراحی سایت رایگان مشتری با قیمت های سرسام آور و کیفیت بسیار پایین تحویل داده می شود.
توجه داشته باشید که در حالت طبیعی هیچ شرکت طراحی سایت رایگان حاضر نخواهد شد تا یک طراحی سایت رایگان فارسی را برای مشتری طراحی نماید.

 

طراحی سایت web design

طراحی سایت با گرافیک حرفه ای :

طراحی سایت به معنای ورود به دنیای مجازی جهانی جهت نماش نماش کالا و یا خدمات می باش. طراح حرفه ای کسیست که مدیریت را به چشم پوشی دوست و دوست نداشتن شخصی خود و طرح که ارضا و جذب مخاطب از سایت آینده ایجاد شده است را ترجیح ندهد و قواعد اصلی طراحی سایت را رعایت کند. اصول طراحی وب به طور کلی پذیرفته شده است، اما در نهایت تغییر توصیه در مورد چگونگی ایجاد رابط راحت و وب سایت کاربر پسند با عناصر قدرتمند فتوشاپ و نرم افزارهای دیگر و گسترش نرم افزار طراحی نرم افزار Adobe CS6. تو رفتگی در دیوار و اهداف پروژه شما عواملی که در پیاده سازی یک وب پویا خود را نشان می دهند. بنابراین برخی از مفاهیم اولیه بازاریابی، روانشناسی، هنر و بهینه سازی موتورهای جستجو کلمات بی اعتنایی و غیر استفاده ای نیستند و بنای یک طراحی سایت خوب می باشند. تیم ما این مجموعه از دستورالعمل هایطراحی وبرا به روز نگه می دارد به عنوان فن آوری و ترجیحات بینندگان در حال تحول حفظ می نماید.

طراحی وب سایت برنامه ریزی و ایجاد وب سایت است. که شامل معماری اطلاعات، رابط کاربر، ساختار سایت، ناوبری، طرح، رنگ، فونت، و تصاویر هست. همه این ها با اصول طراحی برای ایجاد یک وب سایت است که در دیدار اهداف گرافیست و طراح ترکیب شده است.

طراحی وب شامل هر دو اصول طراحی: تعادل، کنتراست، تاکید، ریتم، و وحدت و عناصر طراحی: خطوط، اشکال، بافت، رنگ، و جهت. با قرار دادن این کارها با هم، یک طراح وب وب سایت ایجاد می کند.

 

اما خبر خوب این است که همیشه رفتن به چیزی جدید برای یادگیری وجود دارد.

طراحی وب سایت یک صنعت پر جنب و جوش و متنوع است که در حال تغییر است و به سرعت در حال تحول است.، محصول نهایی. آن یک دارایی در ارائه یک محصول است، اتصال مردم با افراد دیگر، ارائه یک ابزار و یا خدمات.

طراحی از راه دور: نگه داشتن مشتریان و همکاران محترم و مسلط به وب از دور از مزای طراحی سایت در فضای مجلزی می باشد.

شرکت طراحی سایت امکانات بی نظیری را در اختیار مشتریان برای استفاده از وب سایت خود ارائه می دهد که در زیر نکاتی را ارائه می دهم :
– هسته و انجین وب سایت که مغز متفکر وب سایت می باشد تمامی عملیات دریافت اطلاعات و ذخیره سازی و گزارشگیری ها و یا همان کوئری ها در اختیار این هسته اصلی سایت می باشد که هر چه قویتر باشد وب سایت بهتری مشتریان صاحب می گردند که ما سعی کردیم بهترین سیستم مدیریت محتوا را باری مشتریان بنا بر کاری که می خواهند انجام دهند پیاده سازی م نماییم.
-این امکان در پنل سایت وجود دارد تا اختلاف ساعتی با کشور خود در سایت نداشته باشید.
-اگر امکان فشرده سازی فراهم باشه در وب سایت می توانید حجم سایت فشرده سازی شده و با سرعت بیشتر وب سایت باز گردد.
-سطح دسترسی های مختلف می توانید در سایت تعریف کنید تا اطلاعات مدیریت شده به نمایش درآید.
-امکان بروزرسانی وب سایت با یک کلیک فراهم می باشد.
-انعطاف زیادی در ساخت صفحات مختلفن و مطالب مختلف در سایت وجود دارد که با کلیک می توانید هم محتوا به سایت اضافه کنید و هم فایل .وتمامی محتوا قابل حذف و ویرایش می باشند.
-قابلیت ویرایش پوسته سایت را دارند مشتریان عزیز
-قابلیت ساخت فرم های مختلف و ویرایش و همچین گزارشگیری های مختلف در سایت فراهم می باشد.-
-امکان پرداخت آنلاین بانک ملت و مدیریت پرداختی ها در سایت فراهم است و از طریق پنل مدیریتی قابل مدیریت می باشد.
-افزونه سئو در وب سایت نصب و می توانند سایت را کامل بهینه کنند برای جستجوگرهایی مثل گوگل.
-در طراحی سایت امکان درج ابزارهای مختلف مثل بایگانی و یا آمار سایت فراهم است و به صورت ذلخواه می توانند در سایت چیدمان کنند.
-در سایت مدیریت رسانه دارند تا بتوانند عکس ها و یا فایل های مختلف سایت را مدیریت کنند.
-امکان تنظیم پسوند لینک ها به صورت کاملا شخصی فراهم میباشد.
-در طراحی سایت امکان تنظیم ارسال مطلب برای تاریخ خاص و یا گذاشتن تاریخ انقضا نیز فراهم می باشد.

طراحی وب سایت یک موضوع جذاب برای یادگیری است،که می تواند نیاز های خیلی از صنف های مختلف را در خیلی از زمینه ها مرتفع کند و یک بازاریابی تحت وب سودمند باشد. شما می توانید با آموزش داده شده توسط شرکت طراحی سایت عرش رایان اصول و قواعد به روزرسانی و بهینه سازی خود را آموخته و نیاز خود را در دهکده جهانی مرتفع نمایید.

از جمله خدمات طراحی سایت شرکت عرش رایان شامل خدمات زیر می باشد :

طراحی سایت تفریحی

طراحی سایت برای شرکت

طراحی سایت برای بنگاه اقتصادی

طراحی سایت برای صرافی

طراحی سایت خودرو

طراحی سایت هتل

طراحی سایت آژانس املاک

طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت رستوران

طراحی سایت خدمات مجالس

طراحی سایت پرسش و پاسخ

طراحی سایت آتلیه عکاسی

طراحی سایت مجله

ساخت سایت حرفه ای

طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت شرکت مهندسی

طراحی سایت دفتر مهندسی

طراحی سایت پتروشیمی

طراحی سایت آگهی

طراحی سایت نسخه موبایل

طراحی سایت مواد غذایی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت دانلود

طراحی سایت موسسه زیبایی

برای ارتباط با شرکت طراحی سایت و سفارش طراحی سایت به صورت شبانه روزی می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۹۳۰۷۱۵ تماس بگیرید تا کارشناس طراحی سایت شما را راهنمایی کند. یا با ورود به سایت arshhost.net در سامانه پشتیبانی طراحی سایت عضو شده و تیکت خود را ثبت نمائید تا در اولین زمان ممکن کارشناسان مشکل شما را حل نمایند.

شرکت عطراحی سایت عرش رایان از مرحله فایل سازی که شامل عکاسی و فیلمبرداری تا مرحله دیزاین گرافیک و ویرایش نهایی نزد مشتری را با افتخار انجام می دهد سورس فیلم و عکس تحویل مشتری می گردد.

بعد از انجام مراحل فایل سازی کلیه اطلاعات ویرایش شده و برای وب بهینه می گردد سپس بر روی سایت بارگزاری میگردد و مشتری نمونه سایت خود را مشاهده در صورتی که ویرایشی بر روی کار طراحی سایت خود داشت می تواند ویرایش خود را ارسال نموده تا انجام گردد سپس کار طراحی سایت برای تحویل به مشتری آماده می گردد.

بعد از تحویل کار طراحی سایت پشتیبانی طراحی سایت شروع شده اگر مشتری در سایت سوال یا ابهامی داشت می تواند از پشتیبانی طراحی سایت عرش رایان استفاده کند تا کار طراحی سایت خود را به هدف نهایی برساند.

خدمات شرکت به صورت تلفنی می باشد از ساعت ۹ صیح تا ۶ بعدظهر می باشد و خدمات تحت وب در سایت arshhost.net مشتریان عزیز می توانند تیکت بزنن تا در اسرع وقت جواب داده شود.

بعد از اتمام قرارداد یکساله پشتیبانی طراحی سایت مشتریان عزیز برای پشتیبانی سال های بعد میتوانند اقدام نمایند و قرارداد جدید برای پشتیبانی سال بعد منعقد کرده تا سایتشان پشتیبانی گردد البته اگر نیازی داشته باشند.

طراحی وب سایت رایگان جمله ای بسیار وسوسه برانگیز و تبلیغاتی است که توسط بسیاری از افراد و برخی از شرکت ها در متن تبلیغات آنها به چشم می خورد.

حتما این سوال در ذهن شما پیش خواهد آمد که آیا طراحی سایت رایگان امکان پذیر است ؟ و اگر امکان پذیر نیست پس پاسخ تبلیغ کنندگان طراحی سایت رایگان چیست؟

طراحی وب سایت یک دانش کاملا تخصصی و حرفه ای است که طراحان سایت پس از سالها مطالعه ، تحصیل در دانشگاه ، شرکت در کلاسهای آموزشی طراحی سایت و استفاده از تجارب کاری در پروژه های مختلف بدست آورده اند. شاید برخی از افراد در حین گذراندن دوره های فوق جهت کسب تجربه و اعتبار با هزینه های ناچیز به کار طراحی سایتمشغول شوند اما این به دور از ذهن است که فرد یا گروهی که طراحی سایت حرفه ای انجام می دهند پس از سالها وقت گذاری و صرف عمر باارزش خود در جهت فراگیری تخصص طراحی سایت بخواهند که به صورت کاملا رایگان کارطراحی وب سایت انجام دهند.

اما پس واقعیت کار تبلیغ کنندگان طراحی سایت رایگان چیست ؟

– برخی از این افراد در ابتدا یک دامین (دامنه چیست ؟) را برای شما ثبت کرده و آن را به یک وبلاگ لینک می دهند و پس از مدتی کنترل سایت را از دست مشتریان گرفته و به بهانه های مختلف از آنها هزینه های بالایی را دریافت می کنند.

– در برخی از موارد منظور از طراحی سایت رایگان ثبت دامین و هاست رایگان می باشد .

– در بسیاری از موارد هم منظور از طراحی سایت رایگان قالب آماده سایت می باشد که قبلا طراحی شده و برروی اینترنت منتشر شده است سپس آن ها را جستجو کرده و به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می دهند تا نظر مشتریان را در جهت خرید هاست و دامین از آنها جلب نمایند.

همانطور که گفته شد : طراحی سایت و بهینه سازی سایت، فعالیتی علمی و کاملا تخصصی می باشد که نیاز به توان فنی و تجربه کاری بالایی دارد، از این رو کاری هزینه بر نیز می باشد.

یکی دیگر از خدمات طراحی سایت عرش رایان سئو می باشد :

SEO مخفف “بهینه سازی موتورهای جستجو.” این روند گرفتن ترافیک از “آزاد“، “آلی“، “سرمقاله” و یا نتایج “طبیعی” جستجو در موتورهای جستجو می باشد.همه موتورهای جستجوی عمده مانند گوگل، بینگ و یاهو نتایج جستجو اولیه، که در آن صفحات وب و مطالب دیگر مانند فیلم یا لیست های محلی نشان داده شده است .

برای داشتن سئو ی خوب می بایستی تمامی الگوریتم های گوگل را انجام و ادامه داد تا به نتیجه مطلوب رسید یعنی اطلاعات به روز و غیر کپی در سایت وارد گردد که گوگل اهمیت بسیار زیادی به محتوای خوب قائل می شود.به روز وبلاگ خود را به روز کنید همراه ب گذاردن لینک سایت در و بلاگ.به روز اگهی متنی خود را به روز کنید و بک لینک های با ارزش از سایت های با رنک بالا بگیرید.

البته در حال حاظر موتور های جستجو گر اهمیتی بسیار زیادی به محتوای تازه و جدید و غیر کپی می دهند و می تواند تاثیر بسزایی در رتبه های گوگل داشته باشد ولی با این حال بازهم بک لینک ها خیلی نقش بالای در نمایش سایت در رتبه های بالا دارد.پس هم نکات طراحی سایت و سئو مد نظر باید باشد و هم بک لینک ها.

درخواست مشاوره رایگان
05138666027 09152260620
مشاوره رایگان 38666027-051 درخواست مشاوره