طراحی سایت گروه هنری آوان

در آبان ماه سال ۱۳۹۷ طی جلسات مشترکی که با مدیران گروه هنری آوان در محل شرکت طراحی سایت پارس وب برگزار گردید، طراحی سایت گروه هنری آوان به مجموعه پارس وب واگذار گردید.
وب‌سایت معرفی گروه هنری آوان به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار میزبانی سایت این گروه هنری را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت آوان انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این گروه، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد گروه آوان لحاظ گردد.

 

درباره گروه هنری آوان

گروه آوان از اوایل دهه ۸۰ فعالیت هنری خود را در زمینه تئاتر و فیلم‌سازی آغاز کرده است. این گروه تاکنون بالغ بر ۱۴ نمایش بر روی صحنه برده و در زمینه ساخت و تولید فیلم کوتاه، تله فیلم و تله تئاتر فعالیت داشته است.
آوان اوایل دهه ۹۰ با حضور در جشنواره‌های خارج از ایران فعالیت‌های بین المللی خود را آغاز کرد و تا به حال آثار این گروه مورد پذیرش جشنواره‌های بین‌المللی تئاتر در انگلستان، فرانسه، رومانی، کلمبیا و… قرار گرفته است. گروه آوان جوایز معتبری را در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی در زمینه کارگردانی، بازیگری، طراحی صحنه و طراحی لباس کسب کرده است.
پدرانه/ رادیکال ۲/ خانواده محترم اردکانی/ نجواهای شبانه/ دیدار در اتاق ۳۹/ سردسیر/ سی‌لاب/ شب حادثه/ غروب بی‌پایان/ ارض توس در طول تاریخ/ آناناس/ آخرین رویا/ سفارش برای اشتراک ۱۳۸ و عروسک‌پشت پرده، نمایش‌های تولید شده در این گروه می‌باشند.
نمایش‌های «دلقک» و «باغ‌خونی» از جمله آثاری که تمرینات آن در “آوان” در حال انجام می‌باشد که به زودی بر روی صحنه خواهد رفت.

مختصری درباره طراحی وب‌سایت گروه هنری آوان

در طراحی سایت Web Design گروه هنری آوان از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت نرم‌افزاری پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد گروه هنری آوان درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت گروه هنری آوان از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت گروه هنری آوان از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.