طراحی سایت رزرواسیون آنلاین چتر سفید

طراحی سایت رزرو آنلاین در مشهد

در دی ماه سال ۱۳۹۴ طی جلسات مشترکی که با مدیران شرکت گردشگری چتر سفید در محل شرکت طراحی سایت پارس وب برگزار گردید، طراحی سایت شرکت گردشگری چتر سفید به مجموعه پارس وب واگذار گردید.
وب‌سایت شرکتی چتر سفید به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار میزبانی سایت این شرکت گردشگری را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت شرکتی چتر سفید انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این شرکتی، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد این شرکت لحاظ گردد.

 

درباره شرکت گردشگری چتر سفید

شرکت چتر سفید با سابقه ۱۰ ساله در زمینه رزرو هتل و هتل آپارتمان و اقامت گاه های مختلف در سراسر کشور و ارائه خدمات گردشگری از جمله ترانسفر،گشت داخلی و خارج شهری آمادگی خود را جهت همکاری با سایر آژانس ها و ارگانهای کشور اعلام مینماید.

متخصصین ما  به منظور راحتی مسافران گران قدر و از بین بردن دست دلالان در صنعت گردشگری که باعث برهم زدن آرامش مسافرین محترم و هتل ها میشوند به این فکر افتادند تا سایتی را به نام چتر۲۴ راه اندازی که مسافر و هتل را به صورت مستقیم به هم وصل کند.

چتر ۲۴ تنها و اولین سایت رزرو اینترنتی در کشور نیست ولی می توان با اطمینان کامل بگویم که اولین سایتی هست که مسافران می توانند هتل را به همان نرخی که آژانس های مسافرتی از هتل ها خرید می کنند خرید کنند و کمک کند تا خودشما در خانه برای خود و دوستان تور مسافرتی برگزار کنید .

یعنی از لحظه ای که به فکر سفر می افتید، تا لحظه ای که سفرتان تمام می شود، چتر ۲۴ کنار شماست. اقامتگاه بخش اساسی هر سفر است و هر کسی با هر توان مالی، باید بتواند در کمترین زمان برای سفرش برنامه بریزد و اقامتگاه مناسبش را رزرو کند.

 

مختصری درباره طراحی وب‌سایت شرکت گردشگری چتر سفید

در طراحی سایت Web Design شرکت گردشگری چتر سفید از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت نرم‌افزاری پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد شرکت گردشگری چتر سفید درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت شرکت گردشگری چتر سفید از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت شرکت گردشگری چتر سفید از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.