طراحی سایت شرکتی گروه تجاری ۵۹

وب‌سایت شرکتی گروه تجاری ۵۹ به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار همکاری با این مجموعه را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت شرکتی گروه تجاری ۵۹ انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این شرکت، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد گروه تجاری ۵۹ را لحاظ کنند.

 

درباره گروه تجاری ۵۹

گروه تجاری ۵۹ به منظور انجام امور آموزشی و مشاوره‌ای در حوزه کسب‌وکار و همچنین باهدف تسهیل امر تولید و صادرات در سال حمایت از “کالای ایرانی” توسط جمعی از متخصصین و افراد صاحب‌تجربه در حوزه مسائل اقتصادی در جوار مضجع حضرت علی ابن الموسی الرضا (ع) در مشهد فعالیت‌های خود را شروع کرد.
در همین راستا واحد نمایشگاهی گروه تجاری ۵۹ با بهره‌گیری از نیروی انسانی کارآزموده و صاحب‌تجربه به‌منظور انجام امور مربوط به برگزاری نمایشگاه در سطح ملی و بین‌المللی فعالیت‌های خود را آغاز کرد، کسب مجوزهای لازم، سیاست‌گذاری نمایشگاهی، انجام امور بازاریابی نمایشگاه، برگزاری پلن ها و کارگاه های آموزشی مربوط به نمایشگاه، غرفه سازی، دعوت و امور تشریفات هیئت خارجی، تبلیغات محیطی و مجازی نمایشگاه و اطلاع‌رسانی رویدادهای نمایشگاهی ازجمله فعالیت‌های تعریف‌شده در واحد نمایشگاهی گروه تجاری ۵۹ می‌باشد.
واحد نمایشگاهی گروه تجاری ۵۹ با فعالیت‌های خود به دنبال آن است تا با ایجاد فضای رقابتی سالم، کالای ایرانی باکیفیت مناسب را در سطح داخلی و بین‌المللی به دنیا معرفی کند، تا از این طریق به اعتلای ایران و عزت ایرانی و ارائه الگوی های مدیریتی ایرنی در سطح جهانی کمک کرده باشد.

مختصری درباره طراحی وب‌سایت شرکتی گروه تجاری ۵۹

در طراحی سایت Web Design گروه تجاری ۵۹ از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت داده پردازی پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد گروه تجاری ۵۹ درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت گروه تجاری ۵۹ از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت گروه تجاری ۵۹ از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.