طراحی سایت شرکتی کوشش کار نوین

نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار طراحی سایت

در شهریورماه سال ۱۳۹۴ طی جلسات مشترکی که با مدیران شرکت کوشش کار نوین در محل شرکت طراحی سایت پارس وب برگزار گردید، طراحی سایت شرکت کوشش کار نوین به مجموعه پارس وب واگذار گردید.
وب‌سایت شرکتی کوشش کار نوین به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار میزبانی سایت این شرکت فناوری را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت شرکتی کوشش کار نوین انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این شرکتی، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد این شرکت را لحاظ کنند.

 

درباره کوشش کار نوین

گروه صنعتی کوشش کارنوین با بیش از ۱۸ سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی ، تولید و اجرای سیستم های حرفه ای نورپردازی و آبنما آماده ارائه خدمات به کلیه سازمان ها ،ارگان ها و اشخاص حقیقی و حقوقی میباشد.

مختصری درباره طراحی وب‌سایت کوشش کار نوین

در طراحی سایت Web Design کوشش کار نوین از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت نرم‌افزاری پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد شرکت کوشش کار نوین درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت کوشش کار نوین از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت شرکت کوشش کار نوین از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.