طراحی سایت شرکتی مجیدسیر

وب‌سایت شرکتی مجیدسیر به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار همکاری با این مجموعه را از سال ۱۳۹۷ دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت شرکتی مجیدسیر انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این شرکت، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد مجیدسیر را لحاظ کنند.

 

درباره مجیدسیر

سرویس دهی مدارس یکی از پر اهمیت ترین خدمات فرهنگی در زمینه حمل و نقل برای دانش آموزان است.

شرکت مجیدسیر آفتاب هشتم، دارای بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه خدمات ایاب و ذهاب شهری و همچنین ۴ سال سابقه ارائه خدمات سرویس مدارس در ناحیه شش آموزش و پرورش مشهد میباشد. این شرکت با ارائه خدمات عالی در ۴ سال اخیر جزء برترین شرکتها در زمینه خدمات سرویس مدارس میباشد.

خدمات ما در مجیدسیر شامل موارد زیر میباشد

احساس مسئولیت و مراقبت کامل
رعایت وضعیت ظاهری مناسب خودرو و پرسنل
داشتن رانندگان مسئولیت پذیر و وظیفه شناس به منظور فراهم آوردن امنیت بیشتر و تسهیل در حمل و نقل دانش آموزان

مختصری درباره طراحی وب‌سایت شرکتی مجیدسیر

در طراحی سایت Web Design مجیدسیر از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت داده پردازی پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد شرکت مجیدسیر درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت مجیدسیر از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت شرکت مجیدسیر آفتاب هشتم از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.