طراحی سایت شرکتی آنتایم

طراحی سایت شرکتی ارزان

وب‌سایت شرکتی آنتایم به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار همکاری با این مجموعه را از سال ۱۳۹۷ دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت شرکتی آنتایم انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این شرکت، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد آنتایم را لحاظ کنند.

 

مختصری درباره فعالیت آنتایم

سامانه‌های ردیابی خودرو وظیفه دریافت، پردازش و ذخیره‌سازی داده‌های مکانی ارسال شده توسط ردیاب‌های خودرویی و نمایش آن‌ها بر روی نقشه و تولید گزارشات مختلف را برعهده دارند. این سامانه‌ها در کاربردهای مختلفی همچون مدیریت ناوگان، ردیابی کالا، ردیابی ترانزیت و مانیتورینگ سوخت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

استفاده از این سامانه‌ها در چرخه حمل‌ونقل کسب‌وکارها، باعث افزایش بهره‌وری و کارایی می‌گردد. آنتایم یک سامانه ردیابی خودرو است که با توجه به امکانات موردنیاز کاربران خودروهای شخصی و ناوگان‌های سازمانی کوچک، طراحی و پیاده‌سازی شده است. خدمات آنتایم از طریق پانل وب، اپ اندروید و iOS در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

مدل تجاری آنتایم به گونه‌ای است که همکاران فعال در حوزه ردیاب خودرو می‌توانند با نام و لوگو اختصاصی خود سامانه را تهیه کرده و آن را در اختیار مشتریان خود قرار دهند. سامانه آنتایم از حیث امکانات، طراحی و اجرا منحصربه فرد بوده و یکی از پایدارترین سامانه‌های ردیابی خودرو در کشور می‌باشد. سیاست تیم مدیریتی آنتایم بر این است که هیچ‌گونه ارتباطی با کاربران نهایی نداشته و تنها از طریق همکاران فعال در حوزه ردیابی، در بازار فعالیت کند.

مختصری درباره طراحی وب‌سایت شرکتی آنتایم

در طراحی سایت Web Design آنتایم از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت داده پردازی پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد شرکت آنتایم درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت آنتایم از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت شرکت آنتایم از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.