طراحی سایت شرکتی پرتو تابش

وب‌سایت پرتو تابش به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار همکاری با این مجموعه را از سال ۱۳۹۸ دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت شرکتی پرتو تابش انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این شرکت، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد پرتو تابش را لحاظ کنند.

 

مختصری درباره فعالیت پرتو تابش

شرکت (پرتو تابش آریا) (سهامی خاص) بشماره ثبت ۴۶۷۸۰ در سال ۱۳۹۰ توسط آقای( محمدرضا بندلی) تاسیس گردید و فعالیت خود را در زمینه
ساخت وطراحی و واردات و ارائه خدمات پس از فروش دستگاههای تزریق پلاستیک با برند ptaرا آغاز نمود. Pta یکی از معتبرترین برندهای در زمینه ساخت ماشینهای تزریق پلاستیک بوده و تعداد ماشینهای در حال فعالیت در سراسر ایران گواه این ادعاست.
شرکت (پرتو تابش آریا) با ارائه نسل جدید ماشینهای خود در دهه نود و کسب گواهینامه ها و استانداردهای ملی وبین المللی گوناگون، گام بزرگی را در جهت بهبود کیفیت وپیشرفت تکنولوژی در صنعت تزریق پلاستیک ایران رقم زده است. در این روند هدفمند، همکاری (پرتوتابش اریا) با نامداران صنعت پلاستیک از دیگر کشورهای دنیا مانند ،المان ،تایوان،ایتالیا ، ترکیه،چین و همچنین شرکت در نمایشگاه های داخلی وخارجی وارتباط مستقیم وبا همکاران ومشتریان موجب ارتقای تجارب فنی مهندسی در زمینه ارایه ماشین الات تزریق پلاستیک وخدمات بهتر وبا کیفیت گردیده است.
این سوابق ارزشمند سبب گردیدند هم اکنون علاوه بر فعالیت شرکت( پرتوتابش اریا) با استفاده از تجربهای موفق در زمینه واردات و ساخت و خدمات پس از فروش ماشینهای تزریق پلاستیک و دیگر محصولات گامی موثر در صنعت بردارد.

مختصری درباره طراحی وب‌سایت پرتو تابش

در طراحی سایت Web Design پرتو تابش از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت داده پردازی پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد پرتو تابش درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت پرتو تابش از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت پرتو تابش از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.