طراحی بلاگ و سئو سایت آژانس هواپیمایی پروازک

وب‌سایت آژانس هواپیمایی پروازک به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار همکاری با این مجموعه را از سال ۱۳۹۷ دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت آژانس گردشگری پروازک انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این آژانس هواپیمایی، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد پروازک را لحاظ کنند.

 

مختصری درباره فعالیت آژانس هواپیمایی پروازک

شرکت آفتاب ساحلی توس، تحت عنوان برند “پروازک” فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ با هدف خدمات رسانی آنلاین به مشتریان خود آغاز نموده و تا امروز تمام تلاش خود را برای رسیدن به این مهم به کار گرفته است.

بزرگترین هدف پروازک، خدمات رسانی متمایز به مشتریان خود میباشد.

از جمله خدمات متمایز ذکر شده میتوان به رزرواسیون تلفنی و پیامکی مشتریان اشاره نمود که برخلاف سایر همکاران، مشتریان ما ملزم به دسترسی به سیستم و اینترنت نیستند و میتوانند از طریق تلفن و پیامک خدمات مورد نظر خود را به صورت متمایز و سریع دریافت نمایند.

شایان ذکر است که بزرگترین افتخار مجموعه پروازک افزایش میزان رضایتمندی سرمایه‌های خود یعنی شما مسافران گرانقدر می‌باشد.

مختصری درباره طراحی وب‌سایت آژانس هواپیمایی پروازک

در طراحی سایت Web Design آژانس هواپیمایی پروازک از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت داده پردازی پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد آژانس هواپیمایی پروازک درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت آژانس هواپیمایی پروازک از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت آژانس هواپیمایی پروازک از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.