طراحی سایت شرکتی نوین مبتکران

وب‌سایت شرکتی نوین مبتکران به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار همکاری با این مجموعه را از سال ۱۳۹۷ دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت شرکتی نوین مبتکران انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این شرکت، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد نوین مبتکران را لحاظ کنند.

 

مختصری درباره فعالیت نوین مبتکران

باتوجه به رشد صنعت و نیاز روز افزون صنعت خودرو به کیت نرم کننده کلاچ، مهندسین شرکت پایدار صنایع نوین مبتکران به طراحی و ساخت این محصول ارزشمند پرداخته و با استفاده از تکنولوژی روز و استفاده از بهترین مواد اولیه تولید خود را آغاز نموده و با بهرهمندی از تائید و نظر ارزشمند مهندسین خبره پارک علمی و فناوری و دیگر مهندسین عالی رتبه در زمینه تولیدات خودرو و متعلقات خودرو, محصول ارزشمند کیت نرم کننده کلاچ را به عموم مصرف کنندگان گرامی عرضه نماید.

از مهمترین ویژگی های این اختراع کارآمد میتوان به نرم کنندگی بسیار بالای کلاچهای سفت و طاقت فرسا با رعایت اصول استاندارد و حفظ کامل فابریک خودرو کاهش چشمگیر مصرف سوخت,نصب سریع و راحت,قیمت و هزینه بسیار پایین کیت های نرم کننده کلاچ مبتکران اشاره نمود.
این محصول از سال ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۵ مراحل طراحی و قالبسازی را گذرانده و سعی شده از بهترین مواد موجود استفاده گردد, تا بیشترین کارایی را داشته باشد.
نرم کننده کلاچ مبتکران جایگزین سیم کلاچ قبلی خودرو میباشد و هیچگونه نغییر در فابریک خودرو ها بوجود نمی آورد که از ویژگی های چشمگیر وحائز اهمیت در نظر بزرگان صنعت خودروسازی است.
این محصول در اداره ثبت مالکیت معنوی ایران به عنوان اختراع به شماره ۹۶۹۴۴ ثبت گردیده و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. کیت نرم کننده کلاچ مبتکران دارای ثبت PATENT جهانی میباشد.
شرکت پایدار صنایع نوین مبتکران مفتخر به ساخت بیش از ۲۰ مدل کیت نرم کننده کلاچ برای خودرو های ایرانی و خارجی میباشد.

مختصری درباره طراحی وب‌سایت شرکتی نوین مبتکران

در طراحی سایت Web Design نوین مبتکران از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت داده پردازی پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد شرکت نوین مبتکران درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت نوین مبتکران از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت شرکت نوین مبتکران از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.