طراحی سایت شرکتی سنگ آذین یزد

در شهریورماه سال ۱۳۹۵ طی جلسات مشترکی که با مدیران شرکت سنگ آذین یزد در محل شرکت طراحی سایت پارس وب برگزار گردید، طراحی سایت نمایندگی خراسان شرکت سنگ آذین یزد به مجموعه پارس وب واگذار گردید.
وب‌سایت شرکتی سنگ آذین یزد به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار میزبانی سایت این شرکت صنعتی را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت شرکتی سنگ آذین یزد انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این شرکتی، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد این شرکت را لحاظ کنند.

 

درباره سنگ آذین یزد

ثبت نقوش زیبا بروی انواع سنگ و استفاده از نقوش مختلف سنگ در معماری های جهان، یکی از ماندگارترین هنرهای بشر در طول تاریخ است و مردم سرزمین ایران از دوران باستان تا اکنون در به کارگیری سنگ خام و تبدیل آن به آثاری ماندگار چیره دست بوده اند و در این عرصه پیشرو میباشند.

با نگاهی به این گذشته گران مایه که از پیشینیان خود داشته ایم، شرکت سنگ آذین را در اواخر دهه ۷۰ و در سال ۱۳۷۸ با چشم انداز ارتقاء سطح کیفی و بصری هنر پیشینیان و اساتید در صنعت سنگ و استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز جهان تاسیس گرداندیم.

در آغاز راه محصولات تولیدی توسط شرکت سنگ آذین یزد محدود به تولیداتی همچون کیوبیک و مالون ماشینی بود که این محصولات در زمان خود، متقاضیان خاص خود را دارا بود، اما در اوایل سال ۱۳۸۶ هجری شمسی، شرکت سنگ آذین یزد با در اختیار گرفتن جدیدترین دستگاه های CNC روز دنیا به تکنولوژِی برش سنگ بصورت سه بعدی دست یافت و تا اکنون که بیش از ۱۷ سال از عمر این مجموعه میگذرد، با بهره برداری ۸۰۰ هزارتن سنگ در سال و با تکیه بر اصل رضایت مشتریان، محصولات خود را با بهترین کیفیت و مرغوب ترین مواد اولیه تولید میکند و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را به مشتریان خود تحویل میدهد.

رضایت مشتریان یکی از اصول اصلی شرکت سنگ آذین یزد میباشد که بحمدالله تا امروز این امر محقق گشته است .

 

مختصری درباره طراحی وب‌سایت سنگ آذین یزد

در طراحی سایت Web Design نمایندگی خراسان شرکت سنگ آذین یزد از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت نرم‌افزاری پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد شرکت سنگ آذین یزد درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت سنگ آذین یزد از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت شرکت سنگ آذین یزد از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.