طراحی سیستم نرم افزاری شرکت سپید افرا

طراحی سایت شرکتی در مشهد,طراحی سایت شرکتی سپید افرا

در بهمن ماه سال ۱۳۹۶ طی جلسات مشترکی که با مدیران شرکت سپید افرا سلامت ایرانیان در محل شرکت طراحی سایت پارس وب برگزار گردید، طراحی سایت و سیستم ویژه نرم افزاری شرکت سپید افرا سلامت ایرانیان به مجموعه پارس وب واگذار گردید.
سیستم نرم افزاری سپید افرا سلامت ایرانیان به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار میزبانی سیستم این شرکت حوزه سلامت ایران را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت سپید افرا سلامت انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این شرکتی، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد این شرکت را لحاظ کنند.

 

درباره شرکت سپید افرا سلامت ایرانیان

بیماری های دهان و دندان ،شایع ترین بیماری در سطح کشور می باشد که تقریبا تمام افراد خانواده ایرانی از این بیماری رنج می برند و اگر در زمان مناسب برای درمان هر دندان اقدام شود،هزینه های درمان به میزان بسیار زیادی کاهش پیدا میکند.

این شرکت افتخار دارد در راستای خدمت رسانی‌ به مردم و ارتقاء بهداشت وسلامت دهان ودندان باهدف تسهیل دسترسی به خدمات با کیفیت دندانپزشکی با همکاری و همدلی جمعی از دندانپزشکان متخصص و مجرب،نیاز مردم را در پرداخت آسان تر هزینه های دندانپزشکی تامین کند و آماده ارائه خدمات در این زمینه می باشد.

مختصری درباره طراحی نرم افزار تحت وب سپید افرا سلامت ایرانیان

در طراحی سایت Web Design سپید افرا سلامت ایرانیان از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی نرم افزار بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت نرم‌افزاری پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد شرکت سپید افرا سلامت ایرانیان درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری ساده بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت سپید افرا سلامت ایرانیان از زبان برنامه‌نویسی #C استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت فرمولیکس از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.