طراحی سایت مجتمع زمرد مشهد

وب‌سایت مجتمع زمرد مشهد به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار همکاری با این مجموعه را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت مجتمع زمرد مشهد انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این مجتمع تجاری، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد مجتمع زمرد مشهد را لحاظ کنند.

 

درباره مجتمع زمرد مشهد

ماهیت مجموعه تجاری و اداری زمرد که مستعد جوابگویی واقعی نیازهای ساکنین منطقه میباشد مبتنی بر مرکز خرید، واحدهای تجاری و واحد های اداری میباشد که مشتمل بر ۵۰ واحد تجاری به مساحت های ۱۸ تا ۷۰ مترمربع و ۵۰ واحد پارکینگ اختصاصی و ۲۵ واحد اداری به مساحت های ۴۰ تا ۷۰ مترمربع و ۲۵ واحد پارکینگ اختصاصی می باشد که با هدف ایجاد محیطی ایده آل برای کسب کار و محلی مناسب جهت خرید کالا و گذراندن اوقات فراغت، در ابتدای خیابان صیاد شیرازی، حدود ۱۰ سال، در خدمت مردم می باشد.

قسمت تجاری در۲ طبقه همکف و اول بوده و در مجموع ۵۰ باب مغازه و غرفه را دربرگرفته که ارائه دهنده خدمات ویژه ای از جمله، کافی شاپ، لباس و پوشاک بچگانه، زنانه و مردانه، کیف و کفش، جواهرات، صنایع دستی و لوازم منزل می باشد.

در این مجموعه، واحدهای تجاری با مساحتی بین ۱۸ تا ۷۰ مترمربع در طبقات همکف, اول با رعایت تناسبات ویترین مورد نیاز قرار گرفته اند. در قسمت اداری نیز با ۲۵ واحد و دسترسی مناسب جهت مراجعین محترم و محیطی آرام و زیبا جهت فعالیت شرکتهای موجود در طبقات دوم و سوم و چهارم می باشد.

همچنین مجتمع زمرد مشهد با داشتن ۴۰ واحد پارکینگ عمومی که تنها مجتمعی در منطقه می باشد که دارای پارکینگ عمومی بوده، رفت و آمد و خرید را در محیطی امن و آرام به مشتریان و مراجعین محترم ارائه می نماید.

در احداث ساختمان مجتمع زمرد آخرین استانداردها از نظر ایمنی سازه و تاسیسات تهویه مطبوع و تعویض هوا، سیستمهای اعلام و اطفاء حریق، دوربین های مداربسته و امنیتی و نظایر آن استفاده شده است.

هیئت مدیره و مدیریت مجتمع تجاری اداری زمرد تلاش نموده اند با برنامه ریزی دقیق در جهت رضایت مشتریان گرامی با شعار همیشه حق با مشتری است اقدام نماید.

مختصری درباره طراحی وب‌سایت مجتمع زمرد مشهد

در طراحی سایت Web Design مجتمع زمرد مشهد از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت داده پردازی پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد مجتمع زمرد مشهد درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت مجتمع زمرد مشهد از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت مجتمع زمرد مشهد از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.