طراحی سایت شرکتی کنسرسیوم بین المللی صنایع مادر خاوران

نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار طراحی سایت

در شهریورماه سال ۱۳۹۳ طی جلسات مشترکی که با مدیران کنسرسیوم بین المللی صنایع مادر خاوران در محل شرکت طراحی سایت پارس وب برگزار گردید، طراحی سایت کنسرسیوم بین المللی صنایع مادر خاوران به مجموعه پارس وب واگذار گردید.
وب‌سایت شرکتی کنسرسیوم بین المللی صنایع مادر خاوران به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار میزبانی سایت این کنسرسیوم بین‌المللی را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت شرکتی کنسرسیوم بین المللی صنایع مادر خاوران انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این کنسرسیوم بین‌المللی، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد این کنسرسیوم را لحاظ کنند.

 

درباره کنسرسیوم بین المللی صنایع مادر خاوران

بر اساس سیاست‌های مدیران شرکت بادران پارس نیرو در جهت راه‌اندازی و ایجاد شرکت‌های مادر تخصصی کسب دانش ،فناوری ،بازرگانی و عرضه محصولات تولیدی و کارخانه‌های تولیدی و ظرفیت‌های موجود و توجه به ظرفیت موجود انرژی‌های نو در کشور و تقاضای رو به افزایش آن از سوی مصرف‌کنندگان بخش‌های صنایع ‚ تجارت و عموم مردم و با عنایت به طرح توسعه پنجم سیاسی اقتصادی و فرهنگی هنری کشور و توجه این طرح به حوزه انرژی‌های نو و سیاست‌های دولت محترم در این زمینه٬ ایران نسبت به سایر کشورهای اروپایی و آمریکایی شرایط بسیار مناسب‌تری جهت بهره‌گیری از این لطف الهی داشته که خرید ۲۰ ساله تولید برق از نیروهای بادی و اختصاص حداکثر ۲۰۰۰ هکتار زمین رایگان و آب و برق صنعتی بخشی از آن می‌باشد.
این شرکت با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین الگوهای علمی و اقتصادی و به‌کارگیری کادر ورزیده و مجرب فنی، مهندسی، حقوقی، روابط عمومی و بین‌الملل، برنامه‌ریزی و منابع انسانی و با حضور دانشمندان فوق متخصص حوزه انرژی فعالیت خود را بر اساس سند طرح توسعه کشور( ایران۱۴۰۰ ) آغاز نموده و آن را سرلوحه اهداف راهبردی خود تا تحقق برنامه مصوب مجمع عمومی ۱۳۹۱ قرار داده است.
مجتمع شرکت‌های بین‌المللی بادران پارس نیرو به‌عنوان مؤسس مجتمع صنایع مادر خاوران که مشتمل بر ۸ شرکت تخصصی و دفاتر بین‌الملل خود در کشورهای هلند، آلمان، ایتالیا، ایالات متحد آمریکا، چین و کانادا می‌باشد از ظرفیت‌های مختلف خود در جهت احداث، تهیه و تجهیز انواع نیروگاه‌های مولد برقی در مقیاس‌های کوچک و متوسط از ظرفیت‌های ۵ کیلووات تا ۱۰۰۰ کیلووات جهت ساختمان‌های اداری و مسکونی، هتل -ها، بیمارستان‌ها، اماکن متبرکه، تفریحی، ورزشی و آموزشی و همچنین انجام مطالعات امکان‌سنجی احداث نیروگاه و مزارع بادی با مقیاس‌های ۲ مگاوات تا ۲۰۰۰ مگاوات جهت تأمین برق صنعتی کارخانه‌های و پروژه‌های نیروگاهی و ساخت و تولید کیف‌های برق اضطراری سولار در اندازه‌های ۳۰ ، ۷۰ و ۱۰۰ وات، صنایع برودتی، سرمایشی و گرمایشی، عمران و ساختمان، تجهیزات پیش‌ساخته ساختمان، برنامه‌نویسی نرم‌افزاری در فنّاوری رباتیک و نفت، گاز و پتروشیمی استفاده نموده که در این زمینه آمادگی خود را جهت ارائه این خدمات اعلام می‌دارد .
انتقال فنّاوری ساخت توربین‌های بادی ۲ مگاواتی و همچنین خط تولید صفحات و سلول‌های خورشیدی از معتبرترین شرکت‌ها و تولیدکنندگان اروپا، چین و هند که دارای شمار بسیاری از گواهینامه‌های استاندارد بین‌الملل هستند و همچنین محصولات استراتژیک پمپ آب چاه کشاورزی با کاهش تقریبی ۵۰ تا ۸۰ درصد مصرف برق، ربات ارتفاع پیما با کاربرد صنایع نظامی، نفت و پتروشیمی و ساختمان از دیگر برنامه‌های راهبردی گروه صنعتی، علمی BPN می‌باشد.
حضور جناب پرفسور دکتر حسین آفریده به‌عنوان کارشناس رسمی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و معاون اسبق سازمان انرژی اتمی٬ رئیس دانشکده تحصیلات تکمیلی فیزیک هسته‌ای و رئیس کمیسیون انرژی مجلس در دوره ششم و هفتم و بسیاری سوابق دیگر و همچنین دکتر عارف خجسته مدیرعامل شرکت فنی مهندسی ثامن نیرو/ مدیرعامل شرکت فنی مهندسی مشاوره‌ای فرهنگیان استان خراسان رضوی/ عضو رسمی کنوانسیون بین‌المللی انرژی‌های بادی و انرژی‌های نو GWEC و WWEA/ مشاور مطالعاتی احداث نیروگاه یک‌صد مگاواتی بادی شرکت جهاد نصر خراسان، تأثیر بسیاری در پیش برد اهداف و برنامه‌های این شرکت طی چند سال گذشته و در دوران تأسیس شرکت داشته که اکنون آن را با حضور مردمی و بسیج متخصصین و مهندسین تکمیل نموده و امیدواریم از این اعتماد گسترده مسئولین مدیران ، بخش‌های مختلف خصوصی و دولتی و سهامداران گرامی به نحو شایسته‌ای بهره‌گیری شود .
در این زمینه نسبت به راه‌اندازی و فعال نمودن این شرکت‌های چندمنظوره اقدام نموده که در جهت آگاهی بیشتر شما سهامداران گرامی مطالبی در این خصوص به اطلاع عموم می‌رسد .

 

مختصری درباره طراحی وب‌سایت کنسرسیوم بین المللی صنایع مادر خاوران

در طراحی سایت Web Design کنسرسیوم بین المللی صنایع مادر خاوران از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت نرم‌افزاری پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد کنسرسیوم بین المللی صنایع مادر خاوران درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت کنسرسیوم بین المللی صنایع مادر خاوران از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت کنسرسیوم بین المللی صنایع مادر خاوران از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.