طراحی سایت فروشگاه فایل کتاب ۹۸

طراحی سایت فروشگاه فایل

در فروردین ماه سال ۱۳۹۸ طی جلسات مشترکی که با جناب علیپور در محل شرکت طراحی سایت پارس وب برگزار گردید، طراحی سایت فروشگاه فایل کتاب ۹۸ به مجموعه پارس وب واگذار گردید.
وب‌سایت فروشگاهی فایل کتاب ۹۸ به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار میزبانی سایت این فروشگاه را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت فروشگاهی irpme انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این فروشگاه، تمامی نظرات جناب علیپور لحاظ گردد.

 

درباره فروشگاه فایل کتاب ۹۸

در این فروشگاه شما میتوانید فایل های صوتی مرتبط با حوزه موفقیت را مشاهده و در صورت نیاز خریداری نمائید. این وب سایت برای اعتلای موفقیت در ایران راه اندازی گردیده است.

مختصری درباره طراحی وب‌سایت فروشگاهی فایل کتاب ۹۸

در طراحی سایت Web Design فروشگاه فایل کتاب ۹۸ از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت نرم‌افزاری پارس وب انجام گردیده است.

ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط جناب علیپور درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت فروشگاهی irpme از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت فروشگاه فایل کتاب ۹۸ از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.