طراحی سایت سازمانی بنیاد ملی طب سنتی ایران

طراحی سایت بنیاد ملی طب سنتی

درفروردین ماه سال ۱۳۹۶ طی جلسات مشترکی که با مدیران بنیاد ملی طب سنتی ایران در محل شرکت طراحی سایت پارس وب برگزار گردید، طراحی سایت بنیاد ملی طب سنتی ایران به مجموعه پارس وب واگذار گردید.
وب‌سایت سازمانی بنیاد ملی طب سنتی ایران به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار میزبانی سایت این بیناد را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت بنیاد ملی طب سنتی ایران انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این سازمان، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد این بنیاد ملی لحاظ گردد.

 

درباره بنیاد ملی طب سنتی ایران

با گذشت سال‌ها از تجربه عموم مردم در بهره‌گیری از پزشکی نوین و آثار و نتایج مثبت و منفی آن در درمان بیماری‌های مختلف و مقایسه آن با شیوه‌های درمانی طب سنتی شیوه‌های درمانی طب سنتی مورد اعتماد افکار عمومی قرار گرفته است به نحوی که تقاضای برای مصرف گیاهان دارویی و سایر محصولات طب سنتی در حال افزایش روز افزون می‌باشد و با ورود کارشناسان و متخصصین جوان به این حوزه؛ با نگاهی نوین اما با ریشه‌ای کهن؛ روند توسعه محصولات طب سنتی و گیاهان دارویی و ارگانیک به شکل صنعتی و بهداشتی در حال گسترش می‌باشد.
از سوی دیگر گسترش و توسعه و اقبال عمومی برای بهره‌گیری روز افزون از طب سنتی و محصولات آن، توجه برخی فرصت طلبان و سود جویان را با اهداف گوناگون جلب نموده است و در برخی موارد نابسامانی، بی‌نظمی و سوء استفاده‌هایی را در اصناف و عرضه‌ کنندگان کالاها و خدمات حوزه طب سنتی شاهد هستیم. چنانچه این موضوع مورد توجه دلسوزان، مدیران دولتی و بخش خصوصی، فعالان و متخصصان این حوزه قرار نگیرد و در صورت عدم سامان دهی و نظارت و برخورد مناسب با این موارد، می‌تواند موجب ایجاد تنش در بین بیماران و سلب اعتماد علاقمندان به طب سنتی شده و تمام تلاش‌های سالیان اخیر را در جلب اعتماد عمومی و گسترش و توسعه فرهنگ ریشه‌دار طب سنتی را از بین خواهد رفت و با توجه دسترسی مخالفان طب سنتی به ابزارها و رسانه‌های تبلیغاتی، دیگر نمی‌توان به توسعه و حتی موثر باقی ماندن طب سنتی از نگاه عمومی در بین خانواده‌ها و فعالان و متولیان این حوزه فکرنمود. از این رو شکل‌گیری یک مرجع قانونی و نهاد نظارتی توسط خود متخصصان و فعالان بخش خصوصی و تولیدکنندگان و اصناف و عرضه کنندگان کالاها و خدمات طب سنتی و تشکل‌های مرتبط ضروری و موکد است تا با در اختیار قرار گرفتن مدیریت عالی و یکپارچه و کارآمد کلیه فعالیت‌های این حوزه، نسبت به تعیین خط مشی و سیاست‌های کلی، قانون گذاری، تدوین آیین‌نامه‌های تخصصی و اجرایی برای تمامی اعضاء و فعالان حوزه طب سنتی اقدام عاجل و موثری نماید.
شورای موسس بنیاد ملی طب سنتی و اسلامی در نظر دارد با همکاری مراکز طب سنتی و اسلامی و متخصصان شناخته شده و معتبر در این حوزه و با هماهنگی و همراهی تشکل‌ّهای فعّال این صنف، هم زمان با تدوین اساسنامه و تاسیس این بنیاد، با اولویت توسعه علمی و عملی در زمینه فرآوری گیاهان دارویی و داروهای گیاهی و شکل‌دهی به ساختارهای لازم در امور مرتبط به سامان‌دهی فعّالان و متخصصان این طب کهن و اسلامی که در فوق به آن اشاره شد، در جهت ترویج فرهنگ طب سنتی و کاربردی نمودن بیشتر این نوع از درمانگری و ایجاد یک برند کشوری با نگاه افزایش آگاهی عمومی از انواع داروهای گیاهی و سنتی گام بردارد.
یکی از اولویت‌ها و اهداف استراتژیک این بنیاد توجه به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته است. مردم این مناطق کمترین دسترسی را بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، خدمات دولتی و بیمه‌های تامین اجتماعی دارند. با توجه به نیاز این مناطق به دریافت خدمات درمانی و بالا بودن هزینه‌های راه اندازی و احداث بیمارستان‌ها و مراکز درمانی‌، بنیاد ملی با تبعیت از الگوی اقتصاد مقاومتی در نظر دارد با راه اندازی صندوق‌های مالی و بانکی، شرایط احداث بیمارستان‌ها و مراکز درمانی طب سنتی را با حداقل سرمایه‌گذاری و بالاترین بهره‌وری اقتصادی را در این مناطق فراهم نماید تا ضمن تحت پوشش قرار دادن فعالیت‌های طب سنتی در کلیه ابعاد و حوزه‌های آن، نیازهای درمانی و اورژانسی مردم این مناطق را مرتفع ساخته و این محرومیت‌ها را در اقدام و عمل واقعی از چهره ایران اسلامی بزداید.
همه این موارد در کنار سایر اهداف راهبردی و برنامه‌های جامع خود به عنوان گامی عملی و کاربردی طی سال ۹۶ -۱۳۹۵قرار داده است.
شورای موسس (بنیانگذاران) در سال ۱۳۹۵ اقدام به تشکیل پرونده برای کسب مجوزهای لازم جهت تاسیس بنیاد ملی طب سنتی ایران با حروف اختصار «بطسا» نموده است و در این راستا در نظر دارد در گام اول با تعریف یک راهبرد کلان، به منظور ایجاد همگرایی و کار گروهی و شکل‌گیری خرد جمعی در بین کلیه علاقمندان و دلسوزان این طب کهن ایرانی اسلامی، با دعوت از تشکل‌ها و انجمن‌های فعال این حوزه و تکمیل تعداد اعضای شورای موسس، به دنبال اخذ مجوزهای چندگانه لازم جهت آغاز فعالیت بنیاد در سطح ملی و کسب همکاری وزارتخانه‌های ذیصلاح در جهت توسعه اهداف و برنامه‌های بنیاد می‌باشد و در راستای تدوین برنامه طرح جامع و مانع سامان‌دهی وضع موجود فعالیت‌های واحدهای صنفی و فعالان غیر رسمی این حوزه، در گام بعدی با تعریف راهکار عملیاتی در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بر اساس سیاست‌های بهداشتی و درمانی کشور، برای ایجاد همکاری مشترک کلیه فعالان حوزه طب سنتی و با نظر جمعی و کلی اصناف وتشکل‌ها و مراجع تخصصی طب سنتی، اقدام‌های اصلاحی و تکلیفی در جهت تدوین نقش موثر و کارآمد طب سنتی و اسلامی در نقشه سلامت کشور بر داشته شود.
با در نظر گرفتن مطالب فوق، اهداف استراتژیک و کوتاه مدت پیشنهادی شورای موسس در ادامه ارایه شده است که بی شک لازم است ضمن تقدیس آن و بررسی و مطالعه بیشتر آنها از سوی متخصصین و صاحب نظران، در کوتاه‌ترین زمان جلسه اول شورای موسس با دعوت از اعضای جدید تشکیل شود و پس از آن فراخوان کشوری برای برگزاری نشست بزرگ کلیه علاقمندان، متخصصان، مدیران و اعضای عمومی اصناف طب سنتی و اسلامی و شاخه‌های وابسته به آن در تهران انجام شود تا با جذب اعضای بنیاد، اساسنامه عمومی و سند راهبردی را به تصویب مجمع برساند.

 

مختصری درباره طراحی وب‌سایت بنیاد ملی طب سنتی ایران

در طراحی سایت Web Design بنیاد ملی طب سنتی ایران از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت نرم‌افزاری پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد بنیاد ملی طب سنتی ایران درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت بنیاد ملی طب سنتی ایران از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در طراحی سایت بنیاد ملی طب سنتی ایران از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.