طراحی سایت سازمانی نمایشگاه فجر آفرین – معاونت فرهنگی شهرداری مشهد

طراحی سایت مشهد دوست داشتنی

در بهمن ماه سال ۱۳۹۵ طی جلسات مشترکی که با مدیران معاونت فرهنگی شهرداری مشهد در محل شرکت طراحی سایت پارس وب برگزار گردید، طراحی سایت نمایشگاه فجر آفرین مشهد به مجموعه پارس وب واگذار گردید.
وب‌سایت سازمانی نمایشگاه فجر آفرین به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار میزبانی سایت این ارگان دولتی را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت سازمانی نمایشگاه فجر آفرین انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این سازمان، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد این سازمان فرهنگی لحاظ گردد.

 

درباره نمایشگاه فجر آفرین

نمایشگاه فجر آفرین در سال ۱۳۹۵ در مجموعه کوثر مشهد برگزار گردید. در این نمایشگاه المان های مخصوص دوران انقلاب به صورت بسیار زیبا ساخته شده است. این نمایشگاه برای بازدید عموم میباشد و همشهریان عزیز میتوانند از آثار زیبای این نمایشگاه بازدید به عمل آورند.

 

مختصری درباره طراحی وب‌سایت نمایشگاه فجر آفرین

در طراحی سایت Web Design نمایشگاه فجر آفرین از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت نرم‌افزاری پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد معاونت فرهنگی شهرداری مشهد درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت نمایشگاه فجر آفرین از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در طراحی سایت نمایشگاه فجر آفرین از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.