طراحی سایت شهربازی پارک ملت مشهد

در اسفندماه سال ۱۳۹۷ طی جلسات مشترکی که با مدیران شهربازی پارک ملت مشهد در محل شرکت طراحی سایت پارس وب برگزار گردید، طراحی سایت شهربازی پارک ملت مشهد به مجموعه پارس وب واگذار گردید.
وب‌سایت شهربازی پارک ملت مشهد به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار میزبانی سایت این مجموعه را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت شهربازی پارک ملت مشهد انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این شهربازی، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد این سازمان فرهنگی لحاظ گردد.

 

درباره شهربازی پارک ملت مشهد

شهربازی پارک ملت مشهد یکی از کامل ترین مجموعه های بازی و هیجانی را در خود جای داده است. یکی از بزرگترین چرخ و فلک ها یا فانفارهای خاورمیانه در این مجموعه قرار دارد.

شهربازی پارک ملت مشهد، تنها شهربازی استاندارد در ایران و پربازدیدترین آنها محسوب می شود و یکی از کامل ترین مجموعه ها برای سرگرمی و بازی تمام اعضای خانواده در ایران است و همه می توانند در هر سنی از بازی های این شهربازی لذت ببرند.

شهربازی پارک ملت مشهد در سال ۱۳۵۱ خورشیدی در قلب بزرگترین بوستان شهر مشهد، پارک ملت ساخته شده است و به عنوان اولین شهربازی مشهد نیز شناخته می شود.
مجموعه ای که ۳۰ هزار مترمربع وسعت دارد و بزرگترین چرخ و فلک خاورمیانه را در خود جای داده است. مجموعه شهربازی و سرگرمی پارک ملت به عنوان اولین دارنده گواهی استاندارد تجهیزات شهربازی در کشور نیز شناخته می شود و از نظر تنوع و کیفیت در میان برترین شهربازی های ایران قرار گرفته است.
این مجموعه هیجانی و تفریحی، محیط مناسبی برای بازی و تفریح افراد مختلف اعم از کودکان و بزرگسالان فراهم کرده و خانواده و دوستان در کنار هم می توانند از بازی های آن لذت ببرند و اوقات خوشی را برای خود رقم بزنند.

 

مختصری درباره طراحی وب‌سایت شهربازی پارک ملت مشهد

در طراحی سایت Web Design شهربازی پارک ملت مشهد از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت نرم‌افزاری پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد شهربازی پارک ملت مشهد درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت شهربازی پارک ملت مشهد از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در طراحی سایت شهربازی پارک ملت مشهد از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.