طراحی سایت سازمانی باشگاه مشتریان نان قدس رضوی

طراحی سایت باشگاه مشتریان

در تیرماه سال ۱۳۹۳ طی جلسات مشترکی که با مدیران نان قدس رضوی در محل شرکت طراحی سایت پارس وب برگزار گردید، طراحی سایت باشگاه مشتریان نان قدس رضوی به مجموعه پارس وب واگذار گردید.
وب‌سایت سازمانی نان قدس رضوی به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار میزبانی سایت این ارگان را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت باشگاه مشتریان نان قدس رضوی انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این سازمان، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد این ارگان دولتی لحاظ گردد.

 

درباره شرکت نان قدس رضوی

شرکت نان قدس رضوی متعلق به آستان ملکوتی ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا(ع) از سال ۱۳۴۶ فعالیت خود را آغاز نمود و در سال ۱۳۵۱ با توجه به استقبال بی نظیر زائرین و مجاورین حضرت رضا(ع) از محصولات متبرک شرکت، اندیشه ایجاد یک مجتمع بزرگ تولید انواع نان، کیک و شیرینی در ذهن مدیران تصمیم گیرنده شکل گرفت و با عنایت به اعتقاد مدیران و کارکنان مجموعه به اهداف سازمانی این مهم محقق گردید.

امروز شرکت نان قدس رضوی توانسته است پس از ۴ دهه تلاش و فعالیت مستمر با بهره‌مندی از نیروی جوان، متعهد، متخصص و مجرب، همراه بادستیابی به فناوری اطلاعات و همگام با تکنولوژی روز دنیا و همچنین استقرار سیستم های مدیریت کیفیت و ایمنی مواد غذایی بزرگتر ین تولیدکننده انواع کیک، کلوچه، بیسکویت و نان های حجیم درایران باشد.

 

مختصری درباره طراحی وب‌سایت باشگاه مشتریان نان قدس رضوی

در طراحی سایت Web Design باشگاه مشتریان نان قدس رضوی از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت نرم‌افزاری پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد نان قدس رضوی درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت باشگاه مشتریان نان قدس رضوی از زبان برنامه‌نویسی #C استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در طراحی سایت نان قدس رضوی از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.