طراحی سایت شخصی افشین رئیسیان

افشین رئیسیان

وب‌سایت شخصی آقای مهندس افشین رئیسیان به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار همکاری با آقای رئیسیان نویسنده کتاب ملت شعار نباشیم را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایتآقای افشین رئیسیان انجام داده‌اند تا در طراحی سایت ایشان، تمامی نظرات ایشان را لحاظ کنند.

 

درباره افشین رئیسیان

یک شهروند عادی می باشم که در زندگی ماشینی امروزی بسیار حس تنهایی می کنم و حقیقتاً حسرت داشتن یک خانواده شلوغ که نتیجه تک فرزند بودن من است، تا واپسین لحظات عمرم همراه من می ماند. از کودکی علاقه مند به حیوانات بوده ام و سعی در مراقبت از کلیه مخلوقات خداوند اعم از درختان، گل، گیاهان و تمامی موجودات زنده را داشته ام و اکنون نیز که ۴٧ سال سن دارم این حس خیلی قویتر از گذشته همراهم می باشد و شدیداً با آزارشان مخالفم، همچنین با زباله ریزی و آلوده کردن چهره شهر و محیط زیست مخالفم و امیدوارم فرهنگ جامعه و روند تصویب قوانین به سمتی پیش رود که حق زندگی شاد تمامی موجودات زنده و محافظت از طبیعت زیبا که توسط خداوند مهربان آفریده شده اند را پاس بداریم و ظالم نباشیم؛ من افشین رئیسیان ۱۰۰ درصد حامی حقوق حیوانات و زیستگاه پاک میباشم و در این زمینه بشدت فعالیت خواهم نمود.

مختصری درباره طراحی وب‌سایت شخصی افشین رئیسیان

در طراحی سایت Web Design آقای رئیسیان از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت داده پردازی پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط خود ایشان درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت افشین رئیسیان از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت ایشان از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.