طراحی سایت شخصی کافه صنعت

نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار طراحی سایت

در مهرماه سال ۱۳۹۳ طی جلسات مشترکی که با مدیران وب سایت تبلیغاتی کافه صنعت در محل شرکت طراحی سایت پارس وب برگزار گردید، طراحی سایت کافه صنعت به مجموعه پارس وب واگذار گردید.

وب‌سایت شخصی کافه صنعت به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار میزبانی سایت این مجموعه تبلیغاتی را دارد.

همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت شخصی کافه صنعت انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این مجموعه تبلیغاتی، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد این گروه تبلیغاتی را لحاظ کنند.

 

درباره کافه صنعت

گروه تبلیغاتی کافه صنعت در سال ۱۳۹۱ تشکیل گردید و هدف اصلی این گروه معرفی صنایع مختلف شهر مشهد به همشهریان مشهدی میباشد.

کافه صنعت تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود انجام میدهد و امید داریم که خدمات ارائه شده توسط تیم کافه صنعت موجب رضایت خاطر مشتریان ما گردد.

 

مختصری درباره طراحی وب‌سایت کافه صنعت

در طراحی سایت مجموعه کافه صنعت از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت نرم‌افزاری پارس وب انجام گردیده است.

ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد کافه صنعت درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.

در طراحی وب‌سایت شخصی کافه صنعت از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت کافه صنعت از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.

تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.

خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نمیباشد و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.

شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.