طراحی سایت شخصی مجید دشتبان

وب‌سایت شخصی آقای مجید دشتبان به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار همکاری با آقای مجید دشتبان را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایتآقای مجید دشتبان انجام داده‌اند تا در طراحی سایت ایشان، تمامی نظرات ایشان را لحاظ کنند.

 

درباره مهندس مجید دشتبان بیشتر بدانید

اینجانب مجید دشتبان متولد مشهد در ۱۳۷۵ از دبیرستان جابربن حیان دیپلم گرفتم و بعد از آن در دانشگاههای بیرجند و شیراز در رشته الکترونیک ادامه تحصیل داده و در بهمن ۱۳۷۹ از رشته مهندسی کاربردی الکترونیک از دانشگاه دولتی شیراز فارغ التحصیل شدم و از سال ۱۳۸۰ پس از اتمام برنامه سربازی در شرکت نیان الکترونیک در قسمت طراحی آن شرکت مشغول به کار شدم و از آن زمان تا به حال در چندین شرکت الکترونیکی طراحی الکترونیک انجام داده ام تا بدینجا که از سال ۱۳۹۸ همکاری خود را با آن قبیل شرکتها بصورت طراحی و اجرای پروژه ای و پشتیبانی فنی ادامه می دهم و امید است بتوانم هر چه بهتر در اجرای تعهداتم کوشا باشم.

مختصری درباره طراحی وب‌سایت مجید دشتبان

در طراحی سایت Web Design آقای مجید دشتبان از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت داده پردازی پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط خود ایشان درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت آقای مجید دشتبان از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت ایشان از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.