طراحی سایت شخصی هتل آپارتمان پامچال

نمونه کار طراحی سایت وردپرس در مشهد

نمونه کار طراحی سایت وردپرس در مشهد

در مهرماه سال ۱۳۹۲ طی جلسات مشترکی که با مدیران وب سایت هتل آپارتمان پامچال در محل شرکت طراحی سایت پارس وب برگزار گردید، طراحی سایت هتل آپارتمان پامچال به مجموعه پارس وب واگذار گردید.

وب‌سایت شخصی هتل آپارتمان پامچال به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار میزبانی سایت این مجموعه اقامتی را دارد.

همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت شخصی هتل آپارتمان پامچال انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این مجموعه اقامتی، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد این هتل آپارتمان را لحاظ کنند.

 

درباره هتل آپارتمان پامچال

هتل آپارتمان پامچال در سال ۱۳۸۰ احداث و ساخته شد و در سال ۱۳۹۰ بازسازی گردید. هدف اصلی مدیران هتل آپارتمان پامچال ارائه خدمات مناسب به مسافرین گرامی این هتل میباشد.

هتل آپارتمان پامچال تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود انجام میدهد و امید داریم که خدمات ارائه شده توسط هتل آپارتمان پامچال موجب رضایت خاطر مسافرین ما گردد.

 

مختصری درباره طراحی وب‌سایت هتل آپارتمان پامچال

در طراحی سایت هتل آپارتمان پامچال از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت نرم‌افزاری پارس وب انجام گردیده است.

ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد هتل آپارتمان پامچال درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.

در طراحی وب‌سایت هتل آپارتمان پامچال از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت کافه صنعت از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.

تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.

خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نمیباشد و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.

شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.