طراحی سایت وکیل حسن ترابی

طراحی سایت وکیل در مشهد

وب‌سایت شخصی آقای حسن ترابی به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار همکاری با آقای حسن ترابی وکیل پایه یک دادگستری را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایتآقای حسن ترابی انجام داده‌اند تا در طراحی سایت ایشان، تمامی نظرات ایشان را لحاظ کنند.

 

رزومه مختصر اقای حسن ترابی

۱- سه سال سرپرست مدیریت قضایی سپاه در آموزشگاه نظامی امام رضا مشهد از سال ۱۳۷۹ الی ۱۳۸۲
۲- سه سال سرپرست مدیریت حقوقی سپاه در آموزشگاه نظامی امام رضا مشهد از سال ۱۳۸۲ الی ۱۳۸۵
۳- تدریس حقوق در آموزشگاه نظامی امام رضا مشهد از سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۳
۴- تنظیم و تدوین روش جاری مدیریت قضایی نیروهای مسلح
۵- برگزاری کلاسهای آموزشی متعدد برای کارکنان نظامی
۶- سخنرانی در همایش‌های متعدد برای نیروهای مسلح
۷- سخنران آموزش حقوق خانواده در همایش‌های متعدد نیروی مقاومت بسیج
۸- سخنران آموزش و مشاوره خانواده‌های کودکان استثنایی مرکز آموزش استقلال و دریافت لوح تقدیر
۹- سخنران آموز مشاور خانواده‌های مراکز آموزشی آموزش‌وپرورش و دریافت لوح تقدیر
۱۰- نگارش مقالات متعدد حقوقی

مختصری درباره طراحی وب‌سایت وکیل حسن ترابی

در طراحی سایت Web Design آقای حسن ترابی از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت داده پردازی پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط خود ایشان درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت آقای حسن ترابی از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت ایشان از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.