طراحی سایت املاک باوسا

طراحی سایت املاک در مشهد

وب‌سایت مرکز املاک باوسا به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار طراحی سایت این مرکز املاک مشهد را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت املاک باوسا انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این شرکتی، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد این مرکز را لحاظ کنند.

 

درباره املاک باوسا

بانک اطلاعات و سرمایه گذاری املاک ایران باوسا BAVSAI
با ۱۰ سال سابقه در مباحث املاک و مستقلات و با سیستم بروز و مدرن جهت خرید فروش و رهن اجاره مشارکت در ساخت و انجام پروزه های ساختمانی با تیم مجرب و مهندس بنام ایران در مشهد در حال فعالیت می باشد.

مختصری درباره طراحی وب‌سایت املاک باوسا

در طراحی سایت Web Design املاک باوسا از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت نرم‌افزاری پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد املاک باوسا درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت املاک باوسا از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت املاک باوسا از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.