طراحی سایت فروشگاهی امین تجارت

در مهرماه سال ۱۳۹۵ طی جلسات مشترکی که با مدیران فروشگاه امین تجارت در محل شرکت طراحی سایت پارس وب برگزار گردید، طراحی سایت فروشگاه امین تجارت به مجموعه پارس وب واگذار گردید.
وب‌سایت فروشگاهی امین تجارت به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار میزبانی سایت این فروشگاه را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت فروشگاهی امین تجارت انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این فروشگاه، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد این فروشگاه لحاظ گردد.

 

درباره فروشگاه امین تجارت

امین تجارت ارائه دهنده تخصصی در حوزه محصولات ماشین ظرفشویی و همچنین محصولات ماشین ظرفشویی فینیش، به مصرف کنندگان خود نزدیک بوده و محصولاتی با کیفیت و درجه یک را به آنها عرضه میکنیم. ما تداوم پذیری تجارت خود را مدیریت کرده و به مسئولیت های اجتماعی و خدماتی خود متعهدیم. آنچه فعالیت های ما را جهت دهی میکند اعتماد و حمایت شما مشتریان عزیز است. ( برترین و بهترین کیفیت)

مختصری درباره طراحی وب‌سایت فروشگاهی امین تجارت

در طراحی سایت Web Design فروشگاه امین تجارت از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت نرم‌افزاری پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد فروشگاه امین تجارت درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت فروشگاهی امین تجارت از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت فروشگاه امین تجارت از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.