طراحی سایت فروشگاهی آرین توی

در خرداد سال ۱۳۹۹ طی جلسات مشترکی که با مدیران مجموعه فروشگاهی آرین توی در محل شرکت طراحی سایت پارس وب برگزار گردید، طراحی سایت فروشگاه آرین توی به مجموعه پارس وب واگذار گردید.
وب‌سایت فروشگاهی آرین توی به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار میزبانی سایت این فروشگاه را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت فروشگاهی irpme آرین توی انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این فروشگاه، تمامی نظرات مدیران آرین توی لحاظ گردد.

 

درباره فروشگاه آرین توی

گذراندن دوره ی سراسر شور و شوق و هیجان کودکی در سلامتی و اطمینان دغدغه تمامی پدرومادر هاست .
بازی کردن با اسباب بازی بهترین راه آموزش در کنار تخیه انرژی فراوان کودکان است زیرا کودکان در ضمیر نا خود آگاه خود دوست دارند همواره مثل پدر و مادر خود رفتار کنند و کارهای روزانه انها را شبیه سازی نمایند و تجربه کنند یقینا اسباب بازی مناسب میتواند در حین امنیت و سلامت این امکان را برای آنها فراهم نماید.

متخصصان علوم رفتاری بر این باور هستند که اسباب بازی علاوه بر جنبه تفریحی و سرگرمی باید باعث ( تقویت قدرت تمرکز و خلاقیت _ تقویت اعتماد به نفس _ تقویت مهارت های: حرکتی ، دیداری ، شنیداری _ تقویت هوش ریاضی، منطقی،استدلالی ،فضایی ، تجسمی و هوش طبیعت گرا _ درک هندسی _ تقویت حافظه_ شناخت و طبقه بندی رنگ ها _ تقویت فکرکردن و شکل دادن به تمایلات عاطفی و روانی ) در کودکان شود.
اما لزوماً باید به این امر توجه فراوانی کرد که آیا اسباب بازی که در اختیار کودک می گذاریم از لحاظ امنیت ، کیفیت ، آموزنده بودن و… مناسب کودک ما می باشد . زیرا بازی کردن با اسباب بازی پاسخی به سوالات بی شمار ذهن خلاق آنها بشمار می آید اگر بازی کردن با اسباب بازی برای کودکان دشوار باشد او را خسته و باعث کاهش اعتماد به نفس او می شود و اگر متقابلا بازی کردن او ساده باشد نمی تواند او را تشویق به فکر کردن و خلاقیت کند بنابراین انتخاب اسباب بازی برای کودکان امری بسیار مهم می باشد که مستلزم دقت و حساسیت بیشتری در خرید اسباب بازی می باشد.
کودکان نه تنها با اسباب بازی های خود بازی میکنند بلکه با آنها دوست میشوند.
لذا در این راستا فروشگاه آرین توی مفتخر است که با درنظر گرفتن حساسیت های دوران کودکی فرزندانمان محصولاتی را به تمامی پدر و مادر ها معرفی و ارایه نماید تا این دوره طلایی کودکان به بهترین شکل ممکن پیموده شود.

مختصری درباره طراحی وب‌سایت فروشگاهی آرین توی

در طراحی سایت Web Design فروشگاه آرین توی از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت نرم‌افزاری پارس وب انجام گردیده است.

ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران آرین توی درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت فروشگاهی آرین توی از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت آرین توی از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.