طراحی سایت فروشگاهی کنترل ۲۴

در خردادماه سال ۱۳۹۷ طی جلسات مشترکی که با مدیران فروشگاه کنترل ۲۴ در محل شرکت طراحی سایت پارس وب برگزار گردید، طراحی سایت فروشگاه کنترل ۲۴ به مجموعه پارس وب واگذار گردید.
وب‌سایت فروشگاهی کنترل ۲۴ به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار میزبانی سایت این فروشگاه را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت فروشگاهی کنترل ۲۴ انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این فروشگاه، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد این فروشگاه لحاظ گردد.

 

درباره فروشگاه کنترل ۲۴

همکاران ما در فروشگاه کنترل ۲۴ تلاش دارند با ارائه بهترین خدمات و ابزار آلات صنعتی با کیفیت، رضایت مشتریان خود را بصورت کامل جلب نمایند.
ما بر این باوریم که باید بهترین کیفیت در کنار بهترین قیمت را داشته باشند و بتوانیم با ارائه محصولات داخلی مرغوب، موجب رشد و بالندگی هر چه بیشتر صنعت برق ایران زمین شویم.
شما همواره میتوانید با همکاران ما در تماس باشید. امید که بتوانیم خدمت کوچکی برای آسایش مردم انجام دهیم.

مختصری درباره طراحی وب‌سایت فروشگاهی کنترل ۲۴

در طراحی سایت Web Design فروشگاه کنترل ۲۴ از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت نرم‌افزاری پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد شرکت کنترل ۲۴ درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت فروشگاهی کنترل ۲۴ از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت فروشگاه کنترل ۲۴ از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.