طراحی سایت فروشگاهی اوتاناسنتر

در خرداد سال ۱۳۹۹ طی جلسات مشترکی که با مدیران مجموعه فروشگاهی اوتاناسنتر در محل شرکت طراحی سایت پارس وب برگزار گردید، طراحی سایت فروشگاه اوتاناسنتر به مجموعه پارس وب واگذار گردید.
وب‌سایت اوتاناسنتر به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار میزبانی سایت این فروشگاه را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت فروشگاهی irpme اوتاناسنتر انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این فروشگاه، تمامی نظرات مدیران اوتاناسنتر لحاظ گردد.

 

درباره فروشگاه اوتاناسنتر

فروشگاه شیرآلات و یراق آلات اوتانا (شهیدی) ارائه دهنده انواع دستگیره، اکسسوری و یراق آلات ساختمانی از برترین برندهای داخلی و خارجی در مشهد و سایر شهرهای ایران میباشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین سفارش محصولات میتوانید با کارشناسان فروش ما در بازرگانی اوتانا در تماس باشید.

مختصری درباره طراحی وب‌سایت فروشگاهی اوتاناسنتر

در طراحی سایت Web Design فروشگاه اوتاناسنتر از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت نرم‌افزاری پارس وب انجام گردیده است.

ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران اوتاناسنتر درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت فروشگاهی اوتاناسنتر از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت اوتاناسنتر از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.