طراحی سایت مرکز زیبایی روز

طراحی سایت لوازم آرایشی

در آبان ماه سال ۱۳۹۷ طی جلسات مشترکی که با مدیران مرکز زیبایی روز در محل شرکت طراحی سایت پارس وب برگزار گردید، طراحی سایت مرکز زیبایی روز به مجموعه پارس وب واگذار گردید.
وب‌سایت فروشگاهی مرکز زیبایی روز به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار میزبانی سایت این فروشگاه را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت فروشگاهی مرکز زیبایی روز انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این فروشگاه، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد این فروشگاه لحاظ گردد.

 

درباره مرکز زیبایی روز

شفاخانه جلدی و زیبایی روز به عنوان اولین مرکز جلدی خصوصی در کشور با داشتن دکتران متخصص و دانش نوین و مجهز با تکنولوژی معاصر در خدمت هموطنان عزیز می باشد.

هدف شفاخانه جلدی و زیبایی روز ارائه خدمات شایسته و فراگیر در زمینه تداوی امراض جلدی و زیبایی جهت برآورده شدن توقع مریضان در خدمت رسانی و جلب رضایت آنان بوده که بدین منظور همیشه از وسایل و لوازم طبی معاصر و اختصاصی استفاده نموده و تداوی مریضان جلدی را با در نظر داشتن تحقیقات و مطالعات جدید بین المللی انتخاب و عرضه مینماید.

شفاخانه جلدی و زیبایی روز جهت توسعه و انکشاف رشته جلدی زیبایی در افغانستان، کورس های کوتاه مدت برای متخصصین جلدی جهت آموزش فناوری های جدید جلدی زیبایی و ارتقاء سطح اگاهی و توانایی آنها عرضه و دایر مینماید.

شفاخانه جلدی و زیبایی روز با مدیریت متخصصین جلدی زیبایی که دارای تحصیلات عالی در رشته جلدی زیبایی از انستیتوت امراض جلدی کشور تایلند میباشند، پیش برده شده و جهت بروز شدن و ارایه خدمات معاصر جلدی زیبایی همیشه در کنفرانس ها و ورکشاپ های بین المللی جلدی زیبایی اشتراک نموده و افتخار دارند که برای اولین بار در افغانستان متودهای جدید تداوی مانند مزوتراپی، پی آر پی (PRP) ، فس لفت غیر جراحی، زرق بوتاکس، زرق پرکننده های جلدی(فیلر) را بر علاوه سایر خدمات جلدی زیبایی جهت برآورده شدن نیازهای مراجعین عرضه مینماید.

شما می توانید با بازدید از این شفاخانه ، با مشاهده تفاوت بی نظیر این مرکز با سایر مراکز جلدی دیگر، سلامت و زیبائی را باردیگر تجربه نموده و اعتماد به نفس خود را باز یابید.

مختصری درباره طراحی وب‌سایت مرکز زیبایی روز

در طراحی سایت Web Design مرکز زیبایی روز از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت نرم‌افزاری پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد شرکت مرکز زیبایی روز درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت فروشگاهی مرکز زیبایی روز از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت مرکز زیبایی روز از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.