طراحی سایت فروشگاهی ساعت شادمهر

در اردیبهشت سال ۱۳۹۹ طی جلسات مشترکی که با جناب شادمهر در محل شرکت طراحی سایت پارس وب برگزار گردید، طراحی سایت فروشگاه ساعت شادمهر به مجموعه پارس وب واگذار گردید.
وب‌سایت فروشگاهی ساعت شادمهر به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار میزبانی سایت این فروشگاه را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت فروشگاهی irpme ساعت شادمهر انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این فروشگاه، تمامی نظرات مدیران ساعت شادمهر لحاظ گردد.

 

درباره فروشگاه ساعت شادمهر

ساعت شادمهر با بیش از ۱۷ سال سابقه فعالیت و همچنین ۴ شعبه فعال در زمینه های فروش انواع ساعت مردانه، ساعت زنانه، ساعت بچه‌گانه و همچنین تعمیرات تخصصی ساعت، فروش نقره جات و انواع بدلیجات با بهترین قیمت و کیفیت، در خدمت هموطنان عزیز میباشد.

مختصری درباره طراحی وب‌سایت فروشگاهی ساعت شادمهر

در طراحی سایت Web Design فروشگاه ساعت شادمهر از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت نرم‌افزاری پارس وب انجام گردیده است.

ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ساعت شادمهر درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت فروشگاهی ساعت شادمهر از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت ساعت شادمهر از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.