طراحی سایت گردشگری پارس رویال

در مهرماه سال ۱۳۹۸ طی جلسات مشترکی که با مدیران شرکت گردشگری پارس رویال در محل شرکت طراحی سایت پارس وب برگزار گردید، طراحی سایت شرکت گردشگری پارس رویال به مجموعه پارس وب واگذار گردید.
وب‌سایت پارس رویال به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار میزبانی سایت این شرکت گردشگری را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت شرکتی پارس رویال انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این شرکتی، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد این شرکت لحاظ گردد.

 

درباره پارس رویال

مجموعه پارس رویال توریسم به عنوان زیر مجموعه شرکت اَفروز تولید کننده و صادر کننده فرش و صنایع دستی در سال ۱۳۹۵ اقدام به راه اندازی آن توسط مدیران شرکت گرفته شد هم اکنون این مجموعه به عنوان تور گردان درکشورهای اروپایی وکشورهای آسیای جنوب شرقی وحوزه کشورهای قفقاز مشغول به فعالیت می باشد.

از آنجا که صنعت گردشگری در حال توسعه روز اَفزون علمی و سود آفرینی برای کشورهای مختلف دنیا می باشد همه روزه شاهد تحولات علمی و رواج تخصص های متنوع می باشد که از جمله آن تور گردانی یا Operation Tour نام برده می شود.در واقع نقش اولیه را در ارائه خدمات گردشگری دارا می باشد. تلاش مستمر دست اندر کاران و مدیران این شرکت بر آن است که ضمن ارائه آخرین دستاوردهای علمی مرتبط با حوزه گردشگری و با داشتن ارتباط با هزاران هتل و شرکتها و خطوط هوایی و دریایی وریلی معتبر در سراسر دنیا و اتصال به سیستمهای رزرواسیون بین المللی نقشی هرچند کوچک در ارائه خدمات گردشگری و ترویج آن داشته باشد بنابراین ضمن پاسداشت شما سروران گرامی به استحضار می رساند علاوه بر خدمات تور گردانی و مدیریت سفر و اقامت در سراسر دنیا اقدام به معرفی جاذبه های گردشگری اقصی نقاط کشور عزیزمان به تفکیک استانها و براساس آخرین شاخه ها و رشته های بین المللی صنعت گردشگری و بر اساس مِتُد تدریسی در دانشگاه های معتبر در جهت هم اَفزایی این رشته از علوم مدرن به طور مشروح مبادرت به اطلاع رسانی خواهد نمود.

مختصری درباره طراحی وب‌سایت پارس رویال

در طراحی سایت Web Design شرکت گردشگری پارس رویال از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت نرم‌افزاری پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد شرکت گردشگری پارس رویال درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت شرکت گردشگری پارس رویال از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت شرکت گردشگری پارس رویال از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.