در دی ماه سال ۱۳۹۵ طی جلسات مشترکی که با مدیران شرکت گردشگری کجاوه سفر در محل شرکت طراحی سایت پارس وب برگزار گردید، طراحی سایت شرکت گردشگری کجاوه سفر به مجموعه پارس وب واگذار گردید.
وب‌سایت شرکتی کجاوه سفر به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار میزبانی سایت این شرکت گردشگری را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت شرکتی کجاوه سفر انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این شرکتی، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد این شرکت لحاظ گردد.

 

درباره شرکت گردشگری کجاوه سفر

شرکت گردشگری کجاوه سفر آماده ارائه خدمات توریستی و گردشگری به هموطنان عزیز میباشد. این شرکت ارائه دهنده انواع تورهای گردشگری ، رزرواسیون انلاین هتل های کشور و خدمات گردشگری با بهترین کیفیت و قیمت میباشد.

با کجاوه سفر آسوده سفر کنید.

 

مختصری درباره طراحی وب‌سایت شرکت گردشگری کجاوه سفر

در طراحی سایت Web Design شرکت گردشگری کجاوه سفر از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت نرم‌افزاری پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد شرکت گردشگری کجاوه سفر درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت شرکت گردشگری کجاوه سفر از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت شرکت گردشگری کجاوه سفر از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.


فرم درخواست مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمائید تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن با شما در تماس باشند.

دریافت مشاوره رایگان تلفنی