در بهمن ماه سال ۱۳۹۷ طی جلسات مشترکی که با مدیران بنیاد اجتماعی باهم متعلق به روزنامه خراسان در محل شرکت طراحی سایت پارس وب برگزار گردید، طراحی سایت بنیاد اجتماعی باهم به مجموعه پارس وب واگذار گردید.
وب‌سایت بنیاد اجتماعی باهم به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار میزبانی سایت این بیناد را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت بنیاد اجتماعی باهم انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این سازمان، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد این بنیاد اجتماعی لحاظ گردد.

 

درباره بنیاد اجتماعی باهم

بنیاد اجتماعی همراه مردم(باهم) با شماست، ما در نیمه دوم سال ۱۳۹۷ تصمیم گرفتیم با هم باشیم، با هم می توانیم مسئولیت های مان در قبال جامعه را بهتر انجام دهیم، با هم می توانیم به فکر رفاه، سلامت، آرامش و آموزش فرزندان سرزمین مان باشیم. با هم می توانیم از محیط زیست و آب محافظت کنیم. ما با هم هستیم و با شما می مانیم برای ساختن دنیایی بهتر.

مختصری درباره طراحی وب‌سایت بنیاد اجتماعی باهم

در طراحی سایت Web Design بنیاد اجتماعی باهم از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت نرم‌افزاری پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد بنیاد اجتماعی باهم درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت بنیاد اجتماعی باهم از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در طراحی سایت بنیاد اجتماعی باهم از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.


فرم درخواست مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمائید تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن با شما در تماس باشند.

دریافت مشاوره رایگان تلفنی