در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ طی جلسات مشترکی که با مدیران حوزه هنری انقلاب اسلامی خراسان رضوی در محل شرکت طراحی سایت پارس وب برگزار گردید، طراحی سایت تماشاخانه اشراق حوزه هنری انقلاب اسلامی به مجموعه پارس وب واگذار گردید.
وب‌سایت سازمانی تماشاخانه اشراق به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار میزبانی سایت این ارگان دولتی را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت سازمانی تماشاخانه اشراق حوزه هنری خراسان انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این سازمان، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد این سازمان فرهنگی لحاظ گردد.

 

درباره تماشاخانه اشراق حوزه هنری انقلاب اسلامی

تماشاخانه اشراق به عنوان یکی از سالن های نمایش تئاتر مهم شهر مشهد در بین هنردوستان شناخته شده میباشد. تماشاخانه اشراق در شهر مشهد در منطقه هاشمیه قرار دارد.

در تماشاخانه اشراق همه روزه نمایش های گوناگونی به روی صحنه میرود.

 

مختصری درباره طراحی وب‌سایت تماشاخانه اشراق حوزه هنری انقلاب اسلامی

در طراحی سایت Web Design تماشاخانه اشراق حوزه هنری از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت نرم‌افزاری پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد حوزه هنری خراسان رضوی درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت تماشاخانه اشراق از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت تماشاخانه اشراق از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.


فرم درخواست مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمائید تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن با شما در تماس باشند.

دریافت مشاوره رایگان تلفنی