در خردادماه سال ۱۳۹۴ طی جلسات مشترکی که با مدیران وب سایت شخصی روستای بسکاباد در محل شرکت طراحی سایت پارس وب برگزار گردید، طراحی سایت روستای بسکاباد به مجموعه پارس وب واگذار گردید.

وب‌سایت شخصی روستای بسکاباد به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار میزبانی سایت روستای بسکاباد را دارد.

همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایت شخصی روستای بسکاباد انجام داده‌اند تا در طراحی سایت این روستای زیبا، تمامی نظرات مدیران و مسئولین ارشد این سایت را لحاظ کنند.

 

درباره روستای بسکاباد

در عصری که هویت و اصالت، به نفع جامعه یکپارچه اطلاعاتی به حاشیه رفته است و در روزگاری که مشغله های کاری و روزمرگی ها مانع از رجوع به ریشه های سترگ هویتی است، برآنیم تا محملی برای بازگشت به اصل و ریشه خویش فراهم کرده و دغدغه های مربوط به روستای مهجور اما مستعد و گوهرخیز «بسکاباد» را که مخرج مشترک هویتی ماست در قالب رسانه ای نوین و فراگیر منعکس نماییم .

این سایت در تلاش است تا با درج اخبار، پیشینه فرهنگی، مرور خاطرات اهالی، جاذبه ها ، توانمندی ها، کمبودها و خلاصه هرآنچه که مربوط به روستای بسکاباد است، ساکنان قبلی و فعلی این منطقه را در هرجای کره خاکی گرد هم بیاورد.

اجتماعی مجازی برای به اشتراک گذاشتن خاطرات، دغدغه ها، برنامه ها و گفتنی ها درباره (بسکاباد). این خاک دامنگیر و پرخاطره….. پربار شدن این سایت علاوه بر لطف خدا، توجه و همکاری شما همراهان عزیز را می طلبد که با ارسال خاطرات، تصاویر، مطالب و نظرات در موضوعات مختلف با محوریت روستای بسکاباد ما را در رسیدن به این هدف یاری کنید.

 

مختصری درباره طراحی وب‌سایت روستای بسکاباد

در طراحی سایت روستای بسکاباد از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت نرم‌افزاری پارس وب انجام گردیده است.

ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط مدیران ارشد سایت روستای بسکاباد درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.

در طراحی وب‌سایت شخصی روستای بسکاباد از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت روستای بسکاباد از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.

تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.

خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نمیباشد و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.

شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.


فرم درخواست مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمائید تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن با شما در تماس باشند.

دریافت مشاوره رایگان تلفنی