وب‌سایت شخصی سرکار خانم عارفه معماریان به‌عنوان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد پارس وب محسوب می‌گردد و پارس وب افتخار همکاری با عارفه معماریان، کارگردان و بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون را دارد.
همکاران ما در واحد فنی پارس وب تمام تلاش خود را در طراحی سایتخانم عارفه معماریان انجام داده‌اند تا در طراحی سایت ایشان، تمامی نظرات ایشان را لحاظ کنند.

 

درباره خانم عارفه معماریان بیشتر بدانید

عارفه معماریان، متولد ٧ بهمن ۶٧ در شهر شاهرود میباشد. این بازیگر جوان کشور فارغ تحصیل رشته کامپیوتر (سخت افزار) میباشد و فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۸۰ آغاز نموده است.
برخی از نمایش های عارفه معماریان هبوط، دزد دریایی، غروب در مزرعه، بیوگرافی ای حادثه ای که در جمجمه اتفاق افتاد، زن در خانه، ‎عشق آباد، سکوت سپید، برف، یوسف، استخوان ها صدا کنند، عطر تقلبی، پرتقال خونی، لندهور شاه، کفش جادویی، پایان بدون نقطه، اطلسی های لگدمال شده، کاش خوابت را ندیده بودم، رادیکال ٢، شرم و دغدغه، دیکتاتور عاشق، دریاچه قو نام دارد و این بازیگر کشورمان بیش از ٣٠ تئاتر در رزومه هنری خود نیز دارد.

مختصری درباره طراحی وب‌سایت خانم عارفه معماریان

در طراحی سایت Web Design خانم عارفه معماریان از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شده است و این وب‌سایت یکی از نمونه‌های طراحی سایت در مشهد می‌باشد که توسط شرکت داده پردازی پارس وب انجام گردیده است.
ظاهر و امکانات این وب‌سایت که توسط خود ایشان درخواست طراحی و پیاده‌سازی آن داده‌شده است، دارای رابط کاربری زیبا و کاربرپسند بوده و همین امر موجب رضایت کاربران این سایت شده است.
در طراحی وب‌سایت خانم عارفه معماریان از زبان برنامه‌نویسی PHP استفاده‌شده است که این زبان برنامه‌نویسی، به‌عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیای وب شناخته‌شده می‌باشد. همچنین در این طراحی سایت ایشان از تکنولوژی های دیگر برنامه‌نویسی همچون jQuery,HTML,CSS3,JavaScript نیز استفاده‌شده است که باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت شده است.
تمام تلاش همکاران ما در شرکت طراحی سایت پارس وب این می‌باشد که سفارش‌های مشتریان خود را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایند و کاربران با وب‌سایت‌های طراحی‌شده بتوانند رابطه خوبی را برقرار کنند و همچنین از اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها بهره ببرند.
خدمات طراحی سایت پارس وب محدود به طراحی سایت در مشهد نبوده و خدمات این شرکت نرم‌افزاری به‌صورت گسترده در سرتاسر ایران اسلامی ارائه می‌گردد.
شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با همکاران ما در تماس باشید. همکاران ما مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستند.


فرم درخواست مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمائید تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن با شما در تماس باشند.

دریافت مشاوره رایگان تلفنی