سئو در مشهد

قیمت سئو سایت در مشهد

سئو با به اختصار Search Engine Optimization به فرآیندی گفته می‌شود که صفحات وب سایت شما با پیروی از قواعد و شرایطی خاص رتبه بهتری در موتورهای جست و جو کسب می‌کنند. ارائه بهترین خدمات سئو در مشهد را از شرکت پارس وب بخواهید.

از پارس وب بیشتر بدانید...

شرکت طراحی سایت پارس وب فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ در زمینه‌های فنی و مهندسی، IT و طراحی سایت در مشهد آغاز نمود. تجربه 7 ساله پارس وب در حوزه‌های طراحی سایت در مشهد، سئو سایت در مشهد، تولید محتوا سایت، مدیریت و تبلیغات شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی آنلاین قطعاً می‌تواند راهگشای رونق کسب وکار شما باشد.

ما معتقدیم، برای اینکه مجموعه پارس وب در حوزه کسب و کار خویش به موفقیت برسد، ابتدا باید مشتریانمان را به نقطه اوج اهدافشان در زمینهٔ بازاریابی آنلاین برسانیم و طبیعتاً پس از رشد و موفقیت آنان، ما نیز همراه آن‌ها به هدف خود که رشد و تعالی در حوزه کاری‌مان است، خواهیم رسید.

پارس وب عضو رسمی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و اتحادیه رایانه و ماشین‌های اداری مشهد با افتخار در کنار شما خواهد بود.

ساماندهی مشاغل دیجیتال
نماد اعتماد الکترونیکی
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای
نماد نظام صنفی رایانه ای کشور
وزارت صنعت و معدن
اتحادیه رایانه و ماشین‌های اداری مشهد
اتحادیه رایانه

چرا وب سایت‌ها به بهینه سازی سایت در مشهد نیاز دارند؟

حضور در فضای دیجیتال نیاز به طراحی یک وب سایت تخصصی برای کسب وکار دارد. اما زمانی که صحبت از دیده شدن در فضای مجازی می‌شود موضوع سئو در مشهد به میان می‌آید. فرآیند سئو و بهینه سازی سایت به منظور جذب ورودی از موتورهای جست و جو (گوگل) انجام شده و به کسب وکار شما کمک می‌کند تا افراد بیشتری با نام و برندتان آشنا شده و در کل نقش پررنگی در توسعه کسب وکار و افزایش درآمد دارد.

امکانات و تعرفه‌ها

برای رونق کسب و کار شما برنامه های متنوعی در نظر داریم

۱

سئو کلمه کلیدی (۵ کلمه ای)

تولید ۶۰۰۰ کلمه محتوا متنی سئو شده

ساخت ۵ عدد بک لینک ثابت

۲

سئو کلمه کلیدی (۴ کلمه ای)

تولید ۱۱۰۰۰ کلمه محتوا متنی سئو شده

ساخت ۱۵ عدد بک لینک ثابت

۳

سئو کلمه کلیدی (۳ کلمه ای)

تولید ۱۵۰۰۰ کلمه محتوا متنی سئو شده

ساخت ۳۰ عدد بک لینک ثابت

۴

سئو کلمه کلیدی (۲ کلمه ای)

تولید ۲۰۰۰۰ کلمه محتوا متنی سئو شده

ساخت ۴۵ عدد بک لینک ثابت

امکانات عمومی

بارگزاری محتوای تولید شده در سایت

بهینه سازی صفحات داخلی هدف

بهینه سازی لینک‌ صفحات داخلی هدف

بهینه سازی عناوین صفحات هدف

بهینه سازی متا دیسکریپشن صفحات هدف

بهینه سازی تصاویر صفحات هدف

فعالسازی سیستم مقالات مرتبط هوشمند

فعالسازی سیستم جدول مطالب صفحات هدف

فعالسازی اسکیماکد صفحات هدف

مدیریت وب مستر تولز

مدیریت گوگل آنالیتکس

نمونه کارهای سئو پارس وب

وب‌سایت‌های بالا فقط بخشی از پروژه های سئو انجام شده در زمینه‌های متفاوت است که توسط پارس وب اجرا شده است... برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید!

نظرات مشتریان

آشنایی با قیمت سئو سایت در مشهد...

این روزها بیشتر افراد برای انجام خریدهای خود یا استفاده از خدمات گوناگون و مختلف ابتدا سراغ اینترنت می‌روند و در رابطه با موضوع مورد نظر خود تحقیق می‌کنند. حتی اگر بتوانند به صورت آنلاین خرید خود را انجام داده و دیگر به صورت حضوری به بازار مراجعه نخواهند کرد.

این موضوع باعث شده کسب‌وکارهای مختلف به فکر حضور در اینترنت بیوفتند و راه کار فروش آنلاین را پیدا نمایند.

برای این کار شما نیاز به سایت خواهد داشت. سایت همان بستری است که به شما کمک می‌کند تا فروشگاه مجازی خود را تاسیس نمایید.

آیا کار همین‌جا تمام خواهد شد؟ باید به شما بگویم طراحی سایت بدون سئو هیچ ارزشی نداشته و با نداشتن سایت هیج تفاوتی ندارد.

در این مطلب با قیمت سئو سایت در مشهد و ماهیت آن آشنا خواهیم شد.

سئو چیست؟

قبل از اینکه سراغ قیمت سئو سایت برویم، بهتر است در رابطه با ماهیت سئو صحبت نماییم.

SEO مخفف عبارت Search engine optimization به معنای بهینه سازی برای موتورهای جستجو است. این بهینه سازی در واقع رعایت قوانینی است که موتورهای جستجو مانند گوگل، یانگ، بیندکس و … تعین می‌کنند.

موتورهای جستجو روی محتواهایی که برای مخاطب نمایش می‌دهند حساس هستند و برای اینکه آن‌ها را راضی نگه دارند و بهترین پاسخ را برای آن‌ها داشته باشند، قوانین مختلفی را برای سایت‌ها تعین می‌کنند.

رعایت این قوانین باعث می‌شود سایت شما در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار بگیرد. معمولا تمامی افراد پس از جستجوی موضوع مورد نظر خودشان، 5 نتیجه اول را بررسی کرده و اگر خیلی بیشتر پیش بروند فقط سراغ همان نتایج صفحه اول می‌روند. خیلی کم پیش خواهد آمد که کاربری به صفحه دوم یا سوم نیز سر بزند.

حالا چیزی که شما را به نتایج صفحه اول و جایگاه بهتر می‌رساند، رعایت قوانین موتور جستجو و سئو است. این نکته را نیز مدنظر قرار دهید که گوگل در حال حاضر به عنوان بزرگترین موتور جستجو شناخته می‌شود.

قیمت سئو سایت در مشهد

تمامی صاحبین کسب‌وکارهای مختلف در رابطه با قیمت سئو سایت سوال داشته و می‌خواهند بدانند به ازای پرداخت چه مبلغی می‌توانند تجارت الکترونیک خوبی داشته باشند.

در رابطه با قیمت سئو سایت در مشهد باید گفت که سئو سایت مجموعه‌ای از خدمات مختلف است که با توجه به هدف شما تعین می‌شود.

شما باید ابتدا هدف سئو خود را تعین کرده و سپس با توجه به آن، خدمات سئو شما تعین خواهد شد. به همین دلیل نمی‌توان قیمت دقیقی برای آن بیان کرد.

قیمت سئو به موارد زیادی بستگی دارد که چند مورد آن در زیر آورده شده است:

  • رقابت کلمه کلیدی بیان شده
  • عمر سایت و مدت زمان ثبت دامنه
  • وضعیت رقبای شما و میزان فعالیت آن‌ها در فضای مجازی
  • میزان محتوایی که در رابطه با خدمات یا محصولات خود نیاز دارید و هم‌چنین کیفیتی که برای محتواهای خود در نظر دارید.
  • وضعیت کنونی شما نسبت به رقبا
  • تعداد کلمات کلیدی مرتبط
  • و …

با توجه به این موارد متوجه می‌شوید که قیمت مشخصی برای سئو سایت وجود ندارد. شما می‌توانید برای تعین قیمت دقیق سئو سایت خود، با استفاده از شماره‌های درج شده با مشاورین ما در پارس وب تماس بگیرید تا از مشاوره‌ای رایگان و تخصصی در حوزه سئو بهره‌مند شوید.