طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

راه اندازی طراحی سایت فروشگاهی در مشهد Design online store

زمانی که شما قصد ارائه خدمات و یا فروش محصول یا محصولاتی را در طراحی سایت فروشگاهی در مشهد دارید جهت عرضه اینگونه طراحی سایت فروشگاهی در مشهد نیاز به زیر ساخت مناسب عرضه برای ارائه خدمات و یا محصولات خود خواهید بود. سیستم طراحی سایت فروشگاهی در مشهد با آپدیتهای گوناگونی که تاکنون ارائه نموده است توانسته پاسخگوی نیاز کاربران با سلیقه های گوناگون در طراحی سایت فروشگاهی در مشهد و جهت فروش محصولات گوناگون در طراحی سایت فروشگاهی در مشهد با روشهای متفاوت باشد.
از امکانات پارس وب میتوان به مواردی همچون طراحی سایت فروشگاهی در مشهد با قابلیت تعیین سطوح دسترسی،سرعت لودینگ بسیار بالا و SEO منحصر بفرد نام برد.
نرم افزار طراحی سایت فروشگاهی در مشهد به شما کمک می کند تا بدون نیاز به دانش فنی در زمینه ایجاد و مدیریت طراحی سایت فروشگاهی در مشهد, کسب و کار اینترنتی خود را ایجاد نمایید.
طراحی سایت فروشگاهی در مشهد مطابق با جدیدترین امکانات روز دنیا تولید گردیده و طراحی سایت فروشگاهی در مشهد تمامی متدهای فروش را پشتیبانی می نماید.

طراحی سایت فروشگاهی

بهینه برای تمامی موتورهای جستجو و ثبت اتوماتیک در این موتورها توسط فروشگاه در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد
امکانات و ابزارهای مدیریتی طراحی سایت فروشگاهی در مشهد Design online store بسیار قوی و فوق العاده آسان است

طراحی سایت فروشگاهی در مشهد Design online store با مدیریت بسیار آسان و بدون نیاز به دانش فنی
طراحی سایت فروشگاهی در مشهد با قابلیت پرداخت با کارت های بانک های داخلی (عضو شبکه شتاب) و کارت های اعتباری بین المللی
قابلیت تغییر شکل ظاهری (قالب طراحی سایت فروشگاهی در مشهد) بسیار ساده و سریع
اولین سیستم طراحی سایت فروشگاهی در مشهد با سقف کارکرد نامحدود (بدون هزینه تمدید)

ورود بسیار آسان اطلاعات و محصولات به طراحی سایت فروشگاهی در مشهد

جستجوی سریع ، دقیق و آسان محصولات در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد

گالری تصاویر محصول
طراحی سایت فروشگاهی در مشهد بافروش از طریق حساب کاربری و شارژ اکانت
طراحی سایت فروشگاهی در مشهد باامکان بازاریابی بنری اعضاء سایت برای شما
طراحی سایت فروشگاهی در مشهد باسیستم پورسانت دهی جهت افزایش فروش
طراحی سایت فروشگاهی در مشهد باقدرتمند با برنامه نویسی چند لایه

فایل های راهنما برای کاربرانی که تمایل به نصب شخصی نرم افزار دارند به همراه سورس و
راه اندازی طراحی سایت فروشگاهی در مشهد بدون نیاز به برنامه نویسی
طراحی سایت فروشگاهی در مشهد باسرعت لود بسیار بالا در کلیه قسمت ها و صفحات
طراحی سایت فروشگاهی در مشهد باویرایش قیمت ، تعداد موجود در انبار و اطلاعات دیگر محصولات داخل یک دسته بندی به صورت مجزا و یا یکجا
طراحی سایت فروشگاهی در مشهد باامکان انبار گردانی سریع
طراحی سایت فروشگاهی در مشهد بامدیریت محصولات
طراحی سایت فروشگاهی در مشهد آماده به کار
قابلیت نصب طراحی سایت فروشگاهی در مشهد بر روی هر نوع سرور
راه اندازی طراحی سایت فروشگاهی در مشهد نامحدود (برای اولین بار در کشور)
طراحی سایت فروشگاهی در مشهد با پنل مدیریتی بسیار ساده و طراحی سایت فروشگاهی در مشهد با امکانات حرفه ای و مدیریت آسان
راهنمایی جهت نصب طراحی سایت فروشگاهی در مشهد توسط شما و یا نصب رایگان طراحی سایت فروشگاهی در مشهد توسط پارس تو وب
امکان تغییر قالب های سایت توسط کاربر به همراه چندین قالب حرفه ای
طراحی سایت فروشگاهی در مشهد سازگار با تمامی مرورگرها
هر قالب طراحی سایت فروشگاهی در مشهد به تنهایی امکان ویرایش دارد
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد
بی شک یکی از تخصصی ترین و حساس ترین بخش ها در طراحی سایت فروشگاهی در مشهد است. زیبایی برای یک فروشگاه اینترنتی کافی نیست، بلکه پارامترهای بسیاری در
طراحی سایت فروشگاهی در مشهد مطرح است که رعایت نکردن هر یک از طراحی سایت فروشگاهی در مشهد منجر به ترک کردن سایت شما توسط مشتری می شود.
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد
نکات کوچک و جزیی در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهدپارس تو وب رعایت می شود. ما فقط برای شما طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهدطراحی نمی کنیم، بلکه به درخواست شما، تا رونق گرفتن طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهددر کنارتان هستیم. نگران کمبود اطلاعات در زمینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهدو کارهای وب سایتتان نباشید. مجموعه پارس تو وب برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد
نیز پیش بینی های لازم را نموده است.
نمونه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد پارس تو وب
در زمینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد، فروشگاه اینترنتی طراحی نمودیم که بیشتر نیازهای شما برای فروش اینترنتی در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد
را پوشش دهد. این نیازها، نکات ریز و درشتی است که سال ها برای شناسایی و اصلاح آن تلاش کردیم و سعی نمودیم تا فضایی فراهم کنیم که بدون داشتن دانش تخصصی در نرم افزار و کامپیوتر، بتوانید طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهدخود را مدیریت کنید.
بعضی از مزیت های طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد
۱٫ طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهدایده آل برای موتورهای جستجو : جدیدترین الگوریتم های گوگل، نکاتی که باعث می شود شما زودتر از دیگران در صفحات اول گوگل مشاهده شوید را در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد، در نظر گرفته ایم.
۲٫مطابق با الزامات دریافت نماد اعتماد وزارت بازرگانی: در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد، الزاماتی فنی که برای دریافت نماد اعتماد الکترونیک وزارت بازرگانی نیاز دارید، پیش بینی و پیاده سازی نموده ایم که کمک شایانی به دریافت سریع تر نماد اعتماد طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهدخواهد نمود.
۳٫ تکنولوژی برنامه نویسی طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهدبا mvc 2015 : کدنویسی طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد با متد جدید ۲۰۱۵ مایکروسافت و تکنولوژی MVC انجام شده است. این روش علاوه بر کاربر پسند بودن طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهدو سرعت بالای لود شدن صفحات به دلیل سبک بودن سایت، به نمایش بهتر در گوگل نیز کمک بسیار می کند.
۴٫ نکاتی که باعث می شود تا بازدیدکننده به مشتری تبدیل شود : بر اساس جدیدترین روشهای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد Design online store در دنیا و نکاتی که اساتید برتر فروش اینترنتی نظیر برایان تریسی، اریک ورمیولن و همچنین اساتید طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهددر ایران مانند جناب دکتر روستا و … نکات کلی و جزیی بسیاری را در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد Design online store اجرا نمودیم که بیشترین تاثیر را برای تبدیل بازدید کننده به مشتری برایتان خواهد گذاشت و منجر به فروش بیشتر طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد شما خواهد شد.
۵٫ امکانات بی شمار در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد Design online store : ما پیش بینی بیشتر نیازهای شما را برای مدیریت بهتر طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهدو پیاده سازی اهدافتان برای جذب بیشتر مشتری در وب سایتتان نموده ایم. برخی از این امکانات را می توانید در جدول امکانات فروشگاه آنلاین ببینید.
طراحی سایت فروشگاهی در مشهد
۶ دلیل ابتدایی اهمیت طراحی سایت فروشگاهی در مشهد Design online store و اطلاع رسانی طراحی سایت فروشگاهی در مشهد به شرح ذیل میباشد :
۱) وجود طراحی سایت فروشگاهی در مشهد Design online store اعتبار شما را افزایش میدهد طراحی سایت فروشگاهی در مشهد تاثیر قوی بر اعتماد مشتری های بالقوه دارد یک طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهدحرفه ای متن مناسب با نوشتار خوب اطلاعات مفید از محصولات و اطلاعات تماس مناسب باعث افزایش اعتماد مشتریان به شرکت شما با طراحی سایت فروشگاهی در مشهد میشود ، به مردم میفهماند که شما دارای دانش و به روز هستید اگر شما در طراحی سایت فروشگاهی در مشهد سایت را با کیفیت ودارای اطلاعات مفید ، هزینه کنید مردم حتما تحت تاثیر طراحی سایت فروشگاهی در مشهد قرار خواهند گرفت .
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد Design online store
۲) طراحی سایت فروشگاهی در مشهد باعث میشود شرکت شما با طراحی سایت فروشگاهی در مشهد در هر زمان و از هر مکان قابل دسترسی باشد با داشتن یک طراحی سایت فروشگاهی در مشهد وب شرکت خود را برای دنیا یی از فرصت ها برای دسترسی مردمی که غیر از طراحی سایت فروشگاهی در مشهد شما راهی دیگر برای رسیدن به شما ندارند آماده می کنید با کلیک ساده موس هرکسی می تواند در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به شرکت شما دسترسی داشته باشد .
۳) وجود طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد سهولت ارجاع مشتریان جدید به شرکت شما را فراهم میکند برای بسیاری از تجارتها یک منبع حیاتی برای یافتن مشتریان جدید سایرین است داشتن طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد این امکان را فراهم میکند که مردم به راحتی سایت شما را به دیگران ارحاع دهند . آدرس طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد راحت تر از شماره تلفن به خاطر میماند
۴) طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد Design online store یک ابزار قوی فروش است ، فروش محصولات از طریق طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد یک راه بسیار عالی برای افزایش فروش است ، ضمن اینکه مردم بیشتری امکان دسترسی به آن را دارند، وجود اطلاعات فروش موثر در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد شما امکان وادار شدن مردم به کلیک روی دکمه خرید را افزایش میدهد هر چند که شما از طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد نت نتوانید فروش انجام دهید وب سایت شما یک سرمایه مهم است ، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد شما یک شروع برای متقاعد کردن بازدید کنند گان به نیاز آنها به محصولات شما است . شما آنها را برای خرید تحریک میکنید سپس از آنها دعوت میکنید با شما تماس بگیرند .
۵) طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد Design online store باعث افزایش ارزش تبلیغات شما میشود. اضافه کردن آدرس وب سایت در تبلیغات کارت تجاری و امضا ء شرکت یک راه خوب برای جلب مشتری به شرکت شما است داشتن آدرس سایت به مردم کمک می کند که هر زمان در مورد شما میشنوند و یا تبلیغات شما را می بینند به پیام شما عکس العمل نشان میدهند .
۶) مراجعه به طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد Design online store شما راحت تر از نوشتن نامه یا رفتن به مغازه یا حتی تلفن زدن به شماست ،مردم اطلاعات شمارا به راحتی دریافت میکنند ونیازی نیست برای آقای فروشنده برای کمک صبر کنند همچنین باز دید از طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد Design online store خیلی راحت تر است چون هیچ معذوریتی وجود ندارد و بازدید کنندگان تحت فشار نیستند .

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد

در ادامه این مبحث می خواهیم ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی خوب را معرفی نمائیم این ویژگی ها را در چندین مورد می توان بررسی نمود که در ذیل به تک تک آنها اشاره می‌کنیم:

۱ – ارائه خدمات مناسب به مشتری:
مسلماً از مواردی که برای هر خریدار بسیار مهم می باشد خدماتی است که یک فروشگاه در ازای خرید محصول ارائه می دهد. انسجام یک فروشگاه در این مسأله باعث خریداران بیشتر می شود. این خدمات می تواند در موارد مختلفی باشد مثلاً یک فروشگاه خوب یک گروه پشتیبانی برای مشتری های خود در نظر می گیرد تا به سوالات آنها در مورد محصولات پاسخ دهند و به مشتریان در انتخاب کالا کمک کنند. فروشگاه های خوب یک سری خدمات رایگان برای مشتریان در نظر می گیرد. این خدمات می تواند در مورد هزینه ی حمل و نقل و یا برای مشتری های که بیش از یکبار از آنها خرید می کنند تخفیفات ویژه ای در نظر بگیرید.
۲ – متقاعد کردن و راهنمایی:
این مسأله مربوط به برقراری ارتباط با مشتری می باشد. مسأله متقاعد کردن مشتری برای خرید از فروشگاه خیلی گسترده می‌باشد. در وهله ی اول یک فروشگاه خوب باید یک ظاهر مناسب و جذاب داشته باشد این فقط مربوط به تجارت در دنیای مجازی نمی شود در تجارت سنتی هم مسلماً یک فروشگاه با ظاهر مناسب مشتری های بیشتری را به خود جذب می کند. یک فروشگاه با ایجاد یک ظاهر مناسب می تواند به مشتری این گونه القا کند که در این مکان حتماً کالای مورد نیازش را پیدا خواهد کرد .
سایت یک فروشگاه باید به گونه ای باشد که زمان مورد نیاز برای خرید مشتری را به حداقل برساند, سایت ها باید سرعت بالایی داشته «غیر انبوه» و شلوغ نباشند. و دسترسی به آنها به راحتی امکان پذیر باشد. به گونه ای که افراد به سادگی بتوانند کالای مورد نیاز خود را پیدا کنند. سایت های قابل دسترس و کم تراکم, زمان فروش را کوتاه و میزان تلاشی که مصرف کنندگان باید صرف درک و فهم و چگونگی فروش اینترنتی کنند را اقتصادی می‌سازد.

۳ – کالا:
یک فروشگاه الکترونیکی خوب فروشگاهی است که کالاهایش متنوع بوده یعنی فقط در یک طیف محصولی نباشد بلکه در چندین طیف ارائه گردد و اگر فروشگاه محصولات گوناگونی دارد حتماً آنها را طبقه بندی کرده, تا خریدی راحت برای مشتریان فراهم کند. مثلاً طیف محصولات آرایشی و بهداشتی را از مواد غذایی و آن را از لوازم منزل جدا کند و در طبقات مختلف جای دهد.

فروشگاه ها باید در مورد محصولات خود اطلاعات درستی را به مشتری ارائه دهند. علت اینکه مردم برای خرید به فروشگاه الکترونیکی مراجعه می کنند فراهم بودن اطلاعات در مورد کالا, قیمت آن و صرفه جویی در زمان است. آنها باید این موارد را در اولویت کاری خود قرار دهند و دورنمای شغلی مناسبی را برای خود فراهم سازند.
۴ – ایجاد یک سیستم پرداخت روان و دقیق:
فروشگاه الکترونیکی ایده آل علاوه بر اینکه باید امنیت سایت خود را تضمین کند باید برای مشتری ها یک سیستم پرداخت آسان و راحت را فراهم کند تا تمامی افراد با هر میزان تحصیلات بتوانند از خدمات فروشگاه بهره مند شوند.موارد ذکر شده در قسمت فوق , نمونه‌های مشروحی از نشانه‌های یک فروشگاه اینترنتی ایده آل و مناسب می باشد. درقسمت ذیل ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی را به طور گزینه ای و کلی عنوان می نمائیم .
۵ – ایمنی:
ایمنی سایت فروشگاه های اینترنتی یک مسأله خیلی جدی و مهم است. مصرف کنندگان نسبت به افشای اطلاعات مالی و خصوصی خود نگرانی دارند. فروشگاه ها باید امنیت اطلاعات شخصی و خصوصی مشتری خود را تضمین کنند. و به آنها در مورد چگونگی عملکردشان در این مورد توضیح دهند.
۶ – قیمت گذاری:
قیمت گذاری در بازار سنتی بر مبنای هزینه صورت می گیرد. در یک زنجیره ارزش عمودی فعالیت ها باید به صورت سلسله مراتبی تعریف شوند بدین منظور که تا مراحل اولیه آن انجام نشود, نتوان مراحل بعدی را آغاز کرد. اما در فروشگاه اینترنتی قیمت گذاری به صورت عمودی نیست. قیمت گذاری بر مبنای هزینه دیگر پاسخگوی نیاز بازار نخواهد بود.
– به علت پایین بودن هزینه جستجو در اینترنت قیمت و حاشیه سود نیز کاهش می یابد.
– حذف خرده فروشان در بازارهای الکترونیکی هزینه ها و در نتیجه قیمت تمام شده را پایین می آورد. در فروشگاه های الکترونیکی خوب با ایجاد تنوع بیشتر در کالاها و خدمات, قیمت ها در رنج های مختلفی ارائه می شود تا مشتریان بتوانند بنابر توانایی مالی و میزان رفاه خود, کالا و خدمات متناسب خود را دریافت نمایند.
ویژگی های فروشگاه اینترنتی:
۱٫ فروشگاه اینترنتی در هر لحظه از شبانه روز آماده سرویس دهی به مشتریان است.
۲٫ فروشگاه اینترنتی محدودیت مکانی ندارد و مشتریان می توانند از هر کجا خرید اینترنتی انجام دهند.
۳٫ خریدار می تواند ساعت ها در فروشگاه مشغول بررسی اجناس از قبیل فیلم, موبایل, کتاب و موارد دیگر باشد.
۴٫ طراحی فروشگاه اینترنتی هیچ محدودیتی برای تعداد مشتریان ندارد.
۵٫ فروشگاه اینترنتی حق انتخاب بیشتری در اختیار خریداران قرار می دهد.
۶٫ ابزار تبلیغی مناسب در جهت فروش محصولات شما.
۷٫ کاهش هزینه های جانبی نظیر اجاره محل, هزینه ویترین و انبار, فروشنده, خواب سرمایه و غیره نسبت به یک فروشگاه سنتی .
۸٫ تحویل کالای خریداری شده درب منزل, بیمه بودن کالا و عدم مشکل حمل و نقل.