لوگو پارس وب
مشاوره رایگان ۰۵۱۳۸۶۶۶۰۲۷

طراحی سایت ابزار و یراق در مشهد

این روز‌ها و با توجه به شرایط کنونی و حاکم بر کسب وکارها، توسعه و پیشرفت، ارائه خدمات به مشتریان بیشتر و افزایش میزان محبوبیت از دغدغه‌های مهم کسب کارهاست. استفاده از خدمات طراحی سایت در مشهد و صرفه هزینه به منظور حضور پررنگ‌تر در فاضی وب راه حلی مناسب برای تحقق موارد فوق است.  طراحی سایت ابزار و یراق در مشهد برای این دسته از کسب وکارها راه حلی مفید و کاربردی محسوب می‌شود.

ساماندهی مشاغل دیجیتال
ساماندهی پارس وب
نماد اعتماد الکترونیکی
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای
نماد نظام صنفی رایانه ای کشور
وزارت صنعت و معدن
اتحادیه رایانه و ماشین‌های اداری مشهد
اتحادیه رایانه
سایت ابزار و یراق در مشهد

از پارس وب بیشتر بدانید...

شرکت طراحی سایت پارس وب فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ در زمینه‌های فنی و مهندسی، IT و طراحی سایت در مشهد آغاز نمود. تجربه ۸ ساله پارس وب در حوزه‌های طراحی سایت در مشهد، سئو سایت در مشهد، تولید محتوا سایت، مدیریت و تبلیغات شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی آنلاین قطعاً می‌تواند راهگشای رونق کسب وکار شما باشد. ما معتقدیم، برای اینکه مجموعه پارس وب در حوزه کسب و کار خویش به موفقیت برسد، ابتدا باید مشتریانمان را به نقطه اوج اهدافشان در زمینهٔ بازاریابی آنلاین برسانیم و طبیعتاً پس از رشد و موفقیت آنان، ما نیز همراه آن‌ها به هدف خود که رشد و تعالی در حوزه کاری‌مان است، خواهیم رسید. پارس وب عضو رسمی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و اتحادیه رایانه و ماشین‌های اداری مشهد با افتخار در کنار شما خواهد بود.
بیش از ۲۰۰

نمونه سایت طراحی شده موفق توسط پارس وب

سپردن پروژه به افراد یا موسسات غیر رسمی و یا کم سابقه اهداف شما را به خطر می اندازد
شهرداری مشهد
شهرداری مشهد
روزنامه خراسان
روزنامه خراسان
مشهد دوست داشتنی
مشهد دوست داشتنی
آستان قدس رضوی
آستان قدس رضوی
انجمن جراحان دامپزشکی ایران
انجمن جراحی دامپزشکی ایران
هولدینگ بین المللی بادران
کنسرسیوم بین‌المللی بادران پارس نیرو
همسفرها
همسفر گشت

مزیت‌های طراحی سایت ابزار و یراق در مشهد

به طور کلی هر کسب وکاری به منظور تامین نیازها و استفاده از مزیت‌های فضای وب، پا به این دنیا گذاشته و بودجه قابل توجهی را برای تحقق اهدافش در این فضا در نظر می‌گیرد. مزیت‌های مشترکی بین کسب وکارهای حاضر در دنیای دیجیتال است، از جمله این مزایا می‌توان به افزایش میزان فروش، از بین رفتن محدودیت‌های مکانی و زمانی برای مشتریان، هزینه‌های کمتر نسبت به کسب وکارهای حضوری، افزایش میزان محبوبیت و برندینگ و …اشاره کرد.
هزینه طراحی سایت ابزار و یراق در مشهد
طراحی سایت ابزار و یراق
طراحی سایت ابزار و یراق در مشهد
طراحی سایت ابزار و یراق در مشهد
مزایای طراحی سایت ابزار و یراق در مشهد
هزینه طراحی سایت ابزار و یراق

چرا باید وارد دنیای دیجیتال شد...

پیش از ورود
نمودار

با توجه به نمودار رو به رو که نمایشی از میزان درآمد یک کسب وکار سنتی قبل از ورود به دنیای دیجیتال است، یک روند و ساختار تقریبا یکسان در تمام نمودار مشاهده می‌کنیم. این موضوع نشان دهنده این است که کسب وکار روند رو به رشدی نداشته است. در اکثر اوقات همانند ماه‌های قبل بوده و در برخی مواقع حتی افت کرده است.

پس از ورود
نمودار

نمودار رو‌به‌رو تغییرات درآمدی و پیشرفتی یک کسب وکار بخصوص را پس از ورود به فضای دیجیتال و ارائه خدمات در این دنیا نمایش می‌دهد. روند صعودی نمایش داده شده در نمودار نشان دهنده توسعه کسب وکار و به طبع افزایش درآمد بوده است. ورود به این فضا از درگاهی مناسب و اجرا دقیق و راهبردی استراتژی‌ها، تاثیری چشم‌گیر در صعودی بودن این نمودار دارد.

طراحی سایت ابزار و یراق در مشهد را بیشتر بشناسید...

  • چرا باید سایت داشته باشیم؟
  • به عنوان صاحب کسب‌وکار بزرگی مانند ابزار و یراق در مشهد، چرا باید شکل آنلاین کار خود را راه‌اندازی کنیم؟
  • این کار چه مزیتی برای ما دارد؟
  • داشتن سایت به قدری ازش دارد که بخواهیم برای آن هزینه کنیم؟
اینترنت و فضای مجازی این روزها به قدری پیشرفت کرده که تمام افراد برای انجام یک سری از کارهای روزانه خود و حتی پیشبرد کسب‌وکارشان به آن وابسته هستند. به همین دلیل است که نبض زندگی اکثر ما نیز آنلاین شده و کسب‌وکارهای مختلف برای از بین نرفتن این نبض در زندگی کاری خود، می‌توانند به راحتی از آن استفاده کرده و سودی دوچندان داشته باشند. صاحبین ابزار و یراق در مشهد نیز از این قائده مستثنی نیستند و می‌توانند با طراحی سایت خود، از این فضا و بستر ایمن و پراهمیت استفاده کنند. در این مطلب قصدر داریم در رابطه با این پیشرفت‌ها و اهمیت طراحی سایت ابزار و یراق در مشهد برای شما صحبت کنیم.

با طراحی سایت ابزار و یراق در مشهد بیشتر آشنا شوید.

اگر به خاطر داشته باشید در سال‌های 1385 تا 1390 یعنی 10 الی 15 سال پیش، اینترنت موضوعی همه‌گیر نبود و برای دسترسی به آن باید سختی زیادی را تحمل می‌کردیم. در آن زمان برای اتصال کامپیوتر به اینترنت باید حتما مودم داشته و از کارت‌های اینترنت روزانه و شبانه اپراتورهای مختلف، استفاده می‌کردیم. خب داشتن مودم برای مردم در آن دوران چیز واجبی نبود و حتی آن را بی‌مصرف و وسیله‌ای برای تفریح می‌دانستند. نکته دیگری که وجود داشت این بود که حتی با استفاده از مودم هم سرعت اینترنت به قدری پایین بود که برای باز کردن یک صفحه وب باید دقایق زیادی منتظر می‌ماندیم. ولی حالا و پس از زمان فقط 10 سال، می‌توان پیشرفت چشمگیر اینترنت را دید. در حال حاضر نه تنها سیستم‌های کامپیوتری، بلکه گوشی‌های تلفن همراه نیز به راحتی به اینترنت وصل شده و حتی برخی از آپشن‌هایی که دارند با استفاده از اینترنت فعال خواهد شد. بسیاری از برنامه‌های کاربردی وجود دارند که بدون اینترنت کار نکرده و نسخه آفلاین ندارند. شما بدون اینترنت بسیاری از کارهای روزمره و عادی زندگی را نمی‌توانید انجام دهید و برای انجام آن به صورت سنتی، باید زمان زیادی را صرف کنید. مثل پرداخت قبوض که در حال حاضر در عرض چند دقیقه و با استفاده از اینترنت به راحتی قابل انجام است. اگر به اینترنت دسترسی نداشته باشید باید ساعت‌ها در صف بانک منتظر باشید تا بتوانید این کار را انجام دهید. درنهایت نیز با نگاه متعجب متصدی بانک روبه‌رو خواهید شد که چرا چنین روش سختی را انتخاب کردید. در دورانی که یکی از راه‌های جذب افراد به داخل مغازه‌ها، اشتراک گذاری اینترنت رایگان است و در صورت 1 ساعت قطع شدن آن در کشور، سیستم‌های بانکی، مخابراتی، ترافیک، آموزش و پرورش و … بهم میریزند، وارد شدن به این فضا برای سایر کسب‌وکارها به خصوص صاحبین ابزار و یراق، ضروری نیست؟ بسیاری از کسب‌وکارها آنلاین اداره می‌شوند و اصلا نیازی به حضور فیزیکی ندارند و بسیاری از کسب‌وکارها باید به سمت اینترنتی و آنلاین شدن، پیش بروند تا از این موج بزرگ جا نمانند. این موج بزرگ با نام تجارت الکترونیک، به یکی از موضوعات مهم میان مشاغل مختلف تبدیل شده است تا بتوانند با سوار شدن بر آن از راحتی و سود بسیار خوبی بهره‌مند شوند. زمانی که از 10 سال گذشته تا کنون، چنین تغییرات بزرگ و مهمی برای اینترنت رخ داده است، به نظر شما 10 سال آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد؟ در آینده اینترنت چگونه می‌خواهد ما را غافلگیر کند؟ همین حالا بسیاری از افراد برای خرید کردن ابتدا در اینترنت آن را جست‌وجو می‌کنند تا اگر می‌توانند آن را به صورت آنلاین و تنها با چند کلیک ساده خریداری کنند. حتی اگر قصد خرید حضوری داشته باشند، حتما قبل از آن به صورت آنلاین تمام اطلاعات خود را تکمیل کرده و سپس به بازار خواهند رفت. حتی آژانس‌ها دیگر به صورت سنتی کار نکرده و تاکسی‌های اینترنتی جای آن‌ها را گرفته‌اند. در واقع می‌توان گفت تمام زندگی ما به این فضا گره خورده و در آینده این گره محکم‌تر نیز خواهد شد. پس اگر می‌خواهید در بازار باقی بمانید لازم است با تغییرات آن تغییر کنید که یکی از تغییرات مهم آن، آنلاین شدن خرید و فروش‌ها می‌باشد. به همین دلیل است که طراحی سایت ابزار و یراق در مشهد برای صاحبین این شغل از اهمیت بالایی برخوردار بوده و به راحتی باعث می‌شود درآمد آن‌ها چندین برابر شود.

مزایای طراحی سایت ابزار و یراق در مشهد

تا اینجا دلیل طراحی سایت را برای شما باز کردیم. حالا لازم است با مزایای آن نیز آشنا شوید:

در محیطی قرار می‌‎گیرید که مشتریان محدود ندارد

اینترنت هیچ محدودیتی ندارد و می‌تواند شما را به سراسر جهان متصل کند. یعنی مهم نیست شما در مشهد یا در یک روستای دور افتاده زندگی کنید، چیزی که مهم است این است که شما با داشتن اینترنت می‌توانید حتی به افراد ساکن در کانادا نیز متصل شوید. پس با داشتن سایت، مشتریان شما تنها محدود به افراد مستقر در شهر شما نخواهند بود و می‌توانید از سایر شهرها نیز مشتری و مخاطب داشته باشید.

هزینه اضافی پرداخت نخواهید کرد

زمانی که شما یک فروشگاه ابزار و یراق آلات احداث می‌کنید، حتما باید به هزینه‌های جانبی آن مانند هزینه آب، برق، تلفن و اجاره مغازه فکر کنید. ولی سایت این مشکلات را ندارد و با طراحی آن چنین هزینه‌هایی نخواهید داشت. به همین دلیل است که گزینه‌ای مناسب برای افرادی است که می‌خواهند کار خود را شروع کنند ولی سرمایه کافی ندارند. هم‌چنین شما با داشتن سایت از درآمد خوبی بهره‌مند خواهید شد و این در حالی است که نیازی به کارمندان بی‌شمار نداشته و می‌توانید هزینه‌های اضافی را کاهش دهید.

کنترل همه‌جانبه و 24 ساعته روی کسب‌وکار شما

با داشتن سایت دیگر نیازی نیست نگران زمان‌هایی باشید که در حال استراحت هستید و کار خود را تعطیل کرده‌اید. زمانی که شما کار خود را آنلاین کرده باشید، مشتریان هر زمانی که بخواهند می‌توانند به شما مراجعه کنند و درخواست و سفارش خود را ثبت نمایند. ولی اگر در این فضا شما را پیدا نکنند، قطعا رقیبان را یافته و سفارش خود را به جای دیگری خواهند داد. به همین دلیل است که شما نیاز دارید با داشتن سایت به صورت 24 ساعته و به صورت تمام وقت از مشتریان و کسب‌وکار خود اطلاع داشته باشید.

داشتن بهترین راه برای برندسازی همه جانبه

در طی سال‌های اخیر تحقیقات زیادی در رابطه با تعداد کاربران اینترنت و زمان حضورشان در این فضا، انجام شده است. تمام این تحقیقات به یک اتفاق نظر رسیده‌اند و آن این است که تمام افراد در هر کشوری که باشند حداقل 1 ساعت از روز خود را در اینترنت و به گشتن در سایت‌های مختلف می‌پردازند. در ایران این زمان بیشتر است و ممکن است کاربران تا 9 ساعت در روز نیز، در فضای مجازی وقت خود را بگذرانند. به همین دلیل و به خاطر تعداد زیاد کاربران اینترنت (که 40% از کل آن‌ها را ایرانی‌ها تشکیل می‌دهند) می‌باشد که شما می‌توانید با داشتن سایت در این فضا، برند خود را برای بسیاری از افراد معرفی کرده و به برندسازی در سطح جهانی بپردازید.

داشتن تعامل بیشتر با مشتری

زمانی که شما فقط از کسب‌وکار فیزیکی برخوردار باشید، نمی‌توانید از نظرات و انتقادات مشتریان خود به صورت کامل، مطلع باشید. با داشتن سایت و طراحی بخش نظرات و پیشنهادات، مشتریان شما به راحتی با شما ارتباط برقرار کرده و نظراتشان را با شما در میان خواهند گذاشت. اینگونه است که شما علاوه بر برقراری ارتباط موثر با آن‌ها (که تاثیر زیادی در فروش شما خواهد گذاشت)، می‌توانید از این نظرات استفاده کرده، کار خود را بهبود بخشید و به سمتی پیش بروید که مشتریان شما دوست خواهند داشت.

قیمت طراحی سایت ابزار و یراق در مشهد

بیشتر صاحبین کسب‌وکار در مشهد و سایر شهرها به این فکر می‌کنند که هزینه طراحی سایت چه‌قدر است و آیا می‌تواننداز پس آن بربیایند؟ ما به شما اطمینان می‌دهیم که می‌توانید با هزینه‌ای معقول سایتی باکفیت داشته باشید. این مهم است که شما با چه شرکتی کار کرده و از چه CMS یا سیستم مدیریت محتوایی برای طراحی سایت خود استفاده می‌کنید. هم‌چنین خدمات مورد نیاز شما و نوع سایتی که می‌خواهید، تاثیر زیادی در قیمت خواهد گذاشت. شما ابتدا باید تصمیم خود را در این زمینه‌ها بگیرید و سپس برای طراحی سایت خود به شرکتی مطمئن مراجعه کنید. با توجه به اینکه طراحی سایت موضوعی تخصصی است و ممکن است تحقیق در رابطه با CMS‌ها و خدمات مختلف شما را کمی گیج کند، بهتر است در ابتدا شرکتی معتبر در این زمینه پیدا کرده و با کمک مشاورین شرکت بهترین گزینه‌ها برای کسب‌وکار خود را انتخاب کنید. به این صورت از موارد مهم و کاربردی غافل نشده و ضمن انتخاب بهترین‌ها، مناسب‌ترین هزینه را نیز پرداخت خواهید کرد. نتیجه‌گیری ما در این مطلب شما را با طراحی سایت ابزار و یراق در مشهد آشنا کرده و مزایا و هزینه‌های آن را بیان کردیم. شرکت تخصصی طراحی سایت پارس وب، برای شما صاحبین مشاغل ابزار و یراق، مشاوره‌ای کاملا رایگان و تخصصی در حوزه طراحی سایت در نظر گرفته است تا شما بتوانید با داشتن اطلاعات کافی در این زمینه، بهترین انتخاب را داشته باشید. برای بهره‌مندی از این مشاوره رایگان با شماره‌های درج شده تماس حاصل فرمایید یا درخواست مشاوه خود را ثبت کنید تا همکاران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.
درخواست مشاوره رایگان
در صورتیکه مایل به مشاوره تلفنی هستید فرم زیر را پر کرده و منتظر تماس کارشناسان پارس وب باشید…
دریافت مشاوره رایگان تلفنی