طراحی سایت در بجنورد

طراحی سایت در بجنورد

طراحی سایت در بجنورد درگاهی مناسب برای ورود کسب وکارهای این شهر به دنیای دیجیتال است. توسعه و پیشرفت تضمینی با استفاده از خدمات طراحی سایت در بجنورد توسط شرکت پارس وب

اول بشناسید؛ بعد اعتماد کنید...

تجربه 8 سال فعالیت در حوزه طراحی سایت در شهر مشهد و سراسر ایران توسط پارس وب بهانه‌‌ای بر کسب اعتماد شماست. بیش از 200 نمونه کار طراحی سایت در حوزه‌های مختلف کاری و ارائه خدمات به سازمان‌ها و مراکز دولتی افتخاری‌ست که در این 8 سال کار حرفه‌ای نصیب پارس وب شده است. با تکیه بر تجربیات گذشته سعی برآن داریم تا بهترین خدمات طراحی سایت در بجنورد را به کسب وکارهای این شهر ارائه دهیم.

سپردن پروژه به افراد یا موسسات غیر رسمی و یا کم سابقه اهداف شما را به خطر می‌اندازد

ساماندهی مشاغل دیجیتال
نماد اعتماد الکترونیکی
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای
نماد نظام صنفی رایانه ای کشور
وزارت صنعت و معدن
اتحادیه رایانه و ماشین‌های اداری مشهد
0 +
نمونه سایت طراحی شده موفق توسط پارس وب
شهرداری مشهد
شهرداری مشهد
مشهد دوست‌داشتنی
انجمن جراحی دامپزشکی ایران
انجمن جراحی دامپزشکی ایران
آستان قدس رضوی
آستان قدس رضوی
حوزه هنری
حوزه هنری
ماد استیل
ماد استیل
مجموعه بازرگانی زمرد
روزنامه خراسان
روزنامه خراسان
فن آوران انرژی طوس (شرکت برق)
فن آوران انرژی طوس (شرکت برق)
بادران پارس نیرو
کنسرسیوم بین‌المللی بادران پارس نیرو

خدمات پارس وب

با خدمات طراحی سایت در بجنورد بیشتر آشنا شوید...

بزرگترین و مهم‌ترین شرکت‌ها، در چند سال گذشته به اهمیت فضای مجازی و اینترنت پی برده‌اند و فعالیت تخصصی و حرفه‌ای خود را در فضای مجازی آغاز نموند.

این فضا بیشتر مخاطبین را از طریق راه‌های مختلف و خلاقانه، جذب می‌کند. درواقع این موضوع برای اکثر صاحبین کسب‌وکار جا افتاده است که تبلیغات فیزیکی تاثیر خود را از دست داده و دیگر افراد به تراکت‌ها و بیلبوردهای تبلغیاتی توجهی نشان نمی‌دهند.

در عوض فضای مجازی بیشترین تاثیر را روی افراد دارد و از طریق نمایش فیلم و عکس‌های جذاب و باکیفیت، می‌تواند بیشترین اطلاعات را در رابطه با محصول، به مخاطبین منتقل نماید.

صاحبین کسب‌وکار در بجنورد نیز باید به این فضا وارد شوند تا بتوانند از مزایای بی‌شمار آن استفاده نمایند.

بهترین و معتبرترین گزینه برای ورود به فضای اینترنت و تشکیل هویت برند در آن، طراحی سایت است. سایت درواقع مهم‌ترین فضایی است که شما باید در اینترنت داشته باشید تا مشتریان و مخاطبینتان بتوانند به راحتی به شما دسترسی داشته و برای خرید اعتماد کنند.

شرکت پارس وب در این مطلب شما عزیزان را به صورت کامل با طراحی سایت در بجنورد آشنا خواهد کرد. با ما همراه باشید تا درآمدی دوچندان را کسب نمایید.

طراحی سایت در بجنورد آشنا شوید؟

همانطور که گفتیم، داشتن سایت از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین راه‌های حضور و فعالیت در اینترنت است. درواقع بدون سایت نه‌تنها ما، بلکه بزرگترین برندها نیز شانسی برای دیده شدن نخواهند داشت.

زندگی به قدری به سمت اینترنت و استفاده از راه‌کارهای مجازی پیش می‌رود که همه صاحبین کسب‌وکار در بجنورد باید برای بقای شغل آفلاین خود به سمت این فضا حرکت کنند و بدون داشتن سایت هیچ شانسی برای برد در رقابت فضای مجازی را نخواهیم داشت.

یعنی داشتن سایت به منزله داشتن اعتبار در اینترنت است. با توجه به این نکات می‌توان اهمیت طراحی سایت در بجنورد را به خوبی درک نمود.

چرا انتخاب سایت در ابتدای راه‌، بهترین انتخاب است؟

شاید با خود فکر کنید استفاده از سایر کانال‌ها و سوشال‌های ارتباطی نظیر تلگرام و اینستاگرام برای فعالیت در فضا مجازی کافی است.

باید به شما بگویم حضور در این سوشال‌ها کمک بزرگی به شما برای دیده شدن خواهد کرد ولی تا زمانی که سایت نداشته باشید مخاطبین اعتمادی به برند نداشته و به مشتری تبدیل نخواهند شد.

علاوه بر آن اگر شما تمام پایه و اساس فعالیت مجازی خود را روی این پلتفرم‌ها پی‌ریزی کنید ممکن است روزی ساختمان مجازی کسب‌وکار شما در بجنور ویران شود. چراکه این پلتفرم‌ها ممکن است به هر دلیلی دیگر نباشند.

درست مانند تلگرام که چندین ماه پیش با فیلترینگ مواجه شد. اگر پلتفرم مصرفی شما به صورت ناگهانی فیلتر شود، چه‌کار می‌کنید؟ مشتریان مجازی شما چگونه می‌توانند شما را پیدا کنند؟ قطعا دسترسی آن‌ها قطع خواهد شد یا اینکه تعداد بسیار کمی می‌توانند دسترسی پیدا کنند. درست مانند تعداد اندک مخاطبین کنونی تلگرام.

نکته دیگری که وجود دارد این است که تبلغیاتی که در این پلتفرم‌ها انجام می‌شود و صفحات مخصوص کسب‌وکارها، در مقابل صفحاتی که برای سرگرمی ساخته شده‌اند اصلا دیده نمی‌شوند.

بیشتر مخاطبین اینستاگرام، فیسبوک، تلگرام و … برای سرگرم شدن به این فضاها وارد می‌شوند. اگر کسی قصد خرید اینترنتی را داشته باشد، اولین جایی که سرمی‌‎زند گوگل است. یعنی جایی که سایت شما وجود داد.

پس تمام این دلایل بیان می‌کنند که شما باید ابتدا از سایت شروع کنید و پس از اینکه کمی شناخته شدید، برای افزایش مخاطب می‌توانید از دیگر پلتفرم‌ها نیز استفاده نمایید ولی مرکز فرماندهی کسب‌وکار مجازی شما، باید سایت شما باشد.

مزایای طراحی سایت در بجنورد

طراحی سایت در بجنورد دارای مزایای زیادی برای کسب‌وکارهای بجنوردی است که در این بخش با آن‌ها آشنا خواهیم شد:

افزایش اعتبار

همانطور که تا اینجا نیز به آن اشاره کردیم، یکی از مهم‌ترین مزیت‌های طراحی سایت در بجنورد این است که اعتبار شما را، هم در فضای مجازی و هم در فضای واقعی و فیزیکی افزایش خواهد داد.

مخاطبین دید بهتری به کسب‌وکارهای دارای سایت دارند و می‌دانند همانطور که آن‌ها برای معرفی خود در فضای مجازی بهترین و باکیفیت‌ترین راه را انتخاب کرده‌اند، پس در زمینه کیفیت محصولات و خدماتشان نیز کوتاهی نمی‌کنند.

اعتبار شما زمانی نزد مشتریان افزایش خواهد یافت که با جست‌وجوی نام برندتان در گوگل (یا هر موتور جست‌وجوی دیگری) بتوانند حضور شما را در اینترنت احساس کنند و این کار فقط با داشتن سایت امکان‌پذیر خواهد شد.

همیشه به‌روز باشید

در گذشته برای اینکه بخواهید خدمات، پیشنهادات و آفرهای خود را به مشتریان خود اطلاع‌رسانی کنید باید از ابزارهای محیطی مانند تابلوها، بیلبوردها و … استفاده می‎‌کردید.

این کار علاوه بر زحتی که داشت هیچ وقت نتیجه دلخواه را به وجود نمی‌آورد چراکه ممکن بود مشتریان شما در طی بازه زمانی که تابلو یا بیلبورد شما در مکان مشخص نصب شده‌است، از آن‌جا عبور نکرده و متوجه آن نشوند.

استفاده از سایت به شما کمک می‌کند تا به راحت‌ترین شکل ممکن، اطلاعیه‌های خود را به مخاطبین خود معرفی کنید و برای آن‌ها به نمایش بگذارید. هم‌چنین می‌توانید با نهایت سرعت تمام این اطلاعیه‌ها را به‌روز رسانی نمایید.

پس از این طریق همیشه اطلاعات مشتریان در رابطه با شما، به روز و تکمیل خواهد بود.

ارائه خدمات بهتر و اطلاعات بیشتر

زمانی که مشتری به صورت حضوری به شما مراجعه می‌کند، قطعا شما نمی‌توانید تمام مزیت‌های محصول خود را با جزئیات در اختیار او قرار دهید.

یا ممکن است به دلیل شلوغی مغازه نتوانید به خوبی مشتری خود را راهنمایی کرده و با این کار او را از خرید منصرف کنید.

داشتن سایت این مزیت را برای شما به همراه دارد که می‌توانید مزایا و ویژگی‌های محصولات خود را به صورت کامل و با جزئیات دقیق، در قالب مقاله در سایت خود بارگذاری نمایید.

با این کار آگاهی مشتری شما بالاتر رفته و می‌تواند با دقت بیشتری انتخاب کند. قطعا او از اینکه شما برای انتخاب کردن، راهنماییش می‌کنید، احساس رضایت خواهد کرد و ممکن است همین کار باعث شود به مشتری دائمی شما تبدیل شود.

مزایای مادام العمر

زمانی که یک بیلبور یا فضای تبلیغاتی فیزیکی را برای تبلغ کار خود اجاره می‌کنید، تا چند وقت می‌توانید از آن استفاده نمایید؟

قطعا مدت محدودی را برای تبلیغ خود باید درنظر بگیرید. این درحالی است که سایت این مشکل را برای شما حل کرده و با داشتن آن می‌توانید به صورت مادام‌العمر از مزایای آن بهره‌مند شده و تبلغیات خود را در جای همیشگی داشته باشید.

قیمت طراحی سایت در بجنورد

برای آگاهی از هزینه طراحی سایت در بجنورد باید ابتدا کسب‌وکار خود را بررسی نمایید و بدانید دقیقا چه نوع سایتی و با چه خدماتی نیاز دارید.

سایت‌ها انواع مختلفی دارند که با توجه به فیلد و نوع کار شما انتخاب می‎شوند. برای مثال یک گل‎فروشی در بحنورد، می‌تواند نمونه کارها و عکس دسته‌گل‌هایی که برای سایر مشتریان درست می‌کند را در سایت خود قرار داده و قیمت هرکدام را مشخص کند.

در نهایت مشتری می‌تواند هر کدام از انواع دسته‌گل‌ها یا گلدان‌ها را انتخاب کرده و به صورت آنلاین خریداری نماید. با توجه به این توضیحات، گل‌فروشی نیاز به سایت فروشگاهی خواهد داشت.

رستوران‌ها، کافه‌ها، لباس‌فروشی‌ها و سایر کسب‌وکارهای مشابه که محصول دارند با داشتن سایت فروشگاهی می‌توانند فروش آنلاین داشته باشند.

ولی مشاورین املاک نمی‌توانند قراردادهای خود را به صورت آنلاین امضاء کنند. (البته ممکن است در آینده راهی برای این کار هم پیدا شود ولی در حال حاضر کار سختی است)

آن‌ها نیاز به سایت معرفی دارند تا بتوانند خود و خدماتشان را معرفی نمایند و از راهی دیگی مشتری خود را جذب نمایند.

علاوه‌بر آن سایت‌ها امکانات فراوانی دارند که با توجه به سلیقه و نیاز صاحب کسب‌وکار انتخاب می‌شوند.

هزینه طراحی سایت در بجنورد نیز با توجه به نوع سایت و خدمات مورد نیاز تعیین خواهد شد.

شما می‌توانید برای اطلاع دقیق از هزینه سایتی که نیاز دارید با مشاورین ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

نتیجه‌گیری

ما در این مطلب شما را با اهمیت داشتن سایت در فضای مجازی و نکاتی مهم در رابطه با طراحی سایت در بجنورد آشنا نمودیم.

در نهایت و به عنوان کلام آخر باید گفت برای داشتن یک سایت حرفه‌ای و جذاب و با امکانات مورد نظر شما، باید با یک تیم کاملا حرفه‌ای و متخصص کار کنید.

تیم طراحی سایت پارس وب با داشتن بیش از 150 نمونه کار موفق و 7 سال سابقه کار در این زمینه، به عنوان بهترین گزینه برای طراحی سایت شما می‌باشد.

ما در پارس وب با داشتن نیروهای متخصص می‌توانیم هرگونه نیاز شما را در زمینه تجارت الکترونیک، رفع نماییم.

لازم به ذکر است برای طراحی سایت نیاز نیست حتما به شرکت‌های مستقر در شهر خود مراجعه نمایید. پیشنهاد ما این است که بهترین گزینه را در هر جای کشور انتخاب کنید تا بهترین کیفیت را داشته باشید. می‌توانید از طریق کانال‌های ارتباطی که امروزه وجود دارد، ارتباط کافی و لازم را با اعضای شرکت برقرار کنید.

شما عزیزان می‌توانید به صورت رایگان از مشاوره تخصصی پارس وب در حوزه طراحی سایت در بجنورد بهره‌مند شوید. فقط کافی است درخواست مشاوره خود را ثبت نمایید یا با شماره‌های درج شده تماس حاصل فرمایید.

فرم درخواست مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمائید تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن با شما در تماس باشند.

دریافت مشاوره رایگان تلفنی