طراحی سایت در گلبهار

طراحی سایت در گلبهار

طراحی سایت اختصاصی کسب وکارها در گلبهار توسط شرکت طراحی سایت پارس وب. به منظور توسعه و افزایش سرعت پیشرفت کسب وکارتان از خدمات طراحی انواع سایت فروشگاهی، شرکتی، شخصی و … در گلبهار استفاده کنید.

اول بشناسید؛ بعد اعتماد کنید...

تجربه 8 سال فعالیت در حوزه طراحی سایت در شهر مشهد و سراسر ایران توسط پارس وب بهانه‌‌ای بر کسب اعتماد شماست. بیش از 200 نمونه کار طراحی سایت در حوزه‌های مختلف کاری و ارائه خدمات به سازمان‌ها و مراکز دولتی افتخاری‌ست که در این 8 سال کار حرفه‌ای نصیب پارس وب شده است. با تکیه بر تجربیات گذشته سعی برآن داریم تا بهترین خدمات طراحی سایت در گلبهار را به کسب وکارهای این شهر ارائه دهیم.

سپردن پروژه به افراد یا موسسات غیر رسمی و یا کم سابقه اهداف شما را به خطر می‌اندازد

ساماندهی مشاغل دیجیتال
نماد اعتماد الکترونیکی
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای
نماد نظام صنفی رایانه ای کشور
وزارت صنعت و معدن
اتحادیه رایانه و ماشین‌های اداری مشهد
0 +
نمونه سایت طراحی شده موفق توسط پارس وب
شهرداری مشهد
شهرداری مشهد
مشهد دوست‌داشتنی
انجمن جراحی دامپزشکی ایران
انجمن جراحی دامپزشکی ایران
آستان قدس رضوی
آستان قدس رضوی
حوزه هنری
حوزه هنری
ماد استیل
ماد استیل
مجموعه بازرگانی زمرد
روزنامه خراسان
روزنامه خراسان
فن آوران انرژی طوس (شرکت برق)
فن آوران انرژی طوس (شرکت برق)
بادران پارس نیرو
کنسرسیوم بین‌المللی بادران پارس نیرو

خدمات پارس وب

با خدمات طراحی سایت در گلبهار بیشتر آشنا شوید...

ارائه خدمات طراحی سایت در گلبهار با افزایش نیاز به حضور کسب‌وکا‌رهای این شهر در فضای وب بیشتر و بیشتر شده است. ما در پارس وب با ارائه این دسته از خدمات در قالب پکیج‌هایی با قیمت‌های رقابتی، آماده خدمت رسانی در حوزه طراحی سایت گلبهار به متقاضیان استفاده از این خدمات در شهر گلبهار هستیم.

در این بخش از پارس وب قصد داریم تا به بررسی شرایط اجرا این خدمات، هزینه‌های مربوط به آن، مزیت‌های مختلف استفاده از آن برای متقاضیان و روش‌های گوناگون برای طراحی سایت گلبهار بپردازیم. برای درک بهتر مطلب و آشنایی با تمامی جوانب آن تا انتهای این مقاله با ما همراه بوده و در صورت نیاز برای دریافت تعرفه‌ها و لیست خدمات با شماره‌های داده شده تماس حاصل فرمایید.

خدمات طراحی سایت گلبهار

در این بخش قصد داریم تا فهرستی از خدمات طراحی سایت در گلبهار که توسط پارس وب ارائه می‌شود را برای شما به اشتراک بگذاریم. این خدمات در قالب پکیج‌هایی به مشتریان ارائه می‌شود. محتوای این پکیج‌ها مواردی همچون، برگزاری جلسات نیاز سنجی برای دریافت نیاز‌ها و انتظارات کارفرما از وب‌سایت، ارائه لیست قیمت و تعرفه‌های احداث یک وب‌سایت، انواع روش‌های طراحی و اجرا پروژه و … می‌باشند.

 1. جلسات نیازسنجی

جلسات نیاز سنجی ابتدایی‌ترین بخش شروع فرآیند طراحی است. در این دسته از جلسات، مشتریان با ارائه طرح‌ها و خواسته‌های ذهنی خود از سایت مورد نظر، ذهنیتی کلی برای پیمانکار ایجاد می‌کنند. شرکت طراحی سایت با دانستن این موارد و انتقال آن‌ها به واحد طراحی، بیشتر از پیش به رفع نیاز‌های مدیر کسب و کار از سایت طراحی شده پرداخته و سعی برآن دارد تاخدماتی مطابق با خواسته مشتریان به آن‌ها ارائه دهد.

 1. ارائه لیست قیمت و تعرفه‌های

ارائه لیست قیمت از خدمات از سوی شرکت به مشتری، بخش دوم از فرآیند طراحی سایت در گلبهار را شامل می‌شود. مشتریان با بررسی شرکت‌های مختلف در این حوزه کاری و دریافت تعرفه‌های مختلف به مقایسه آن‌ها با میزان بودجه در نظر گرفته برای اجرای این پروژه می‌پردازد. پس از اتمام این فرآیند انتخاب شرکتی مناسب برای شروع پروسه طراحی آغاز می‌شود.

 1. معرفی روش‌های مختلف

همانطور که می‌دانید با کمی جست و جو در فضای وب، با روش‌های مختلف طراحی سایت در گلبهار آشنا خواهید شد. آگاهی کامل از این روش‌ها و انتخاب یکی از آن‌ها برای شروع این فرآیند اصلی مهم به‌حساب می‌آیند. این انتخاب منوط به درنظر گرفتن شرایطی مانند نیاز‌های شما از سایت، بودجه مدنظر برای انجام کار، بررسی زمان اتمام و … می‌باشد. پس با بررسی دقیق در این موارد یکی از روش‌های طراحی سایت در گلبهار را که به صورت کامل در ادامه این مقاله توضیح می‌دهیم، انتخاب کنید.

لیست بالا بخشی از خدماتی بود که توسط شرکت پارس وب در قالب جلسه نیاز سنجی به مشتریان ارائه می‌‎شود. در ادامه فهرستی از خدمات موجود در پکیج‌های طراحی سایت در گلبهار را خدمت شما ارائه می‌دهیم:

 1. خرید هاست و دامنه اختصاصی
 2. طراحی صفحه اصلی و صفحات فرود کاملاً سفارشی‌سازی شده
 3. افزودن تمامی امکانات موردنیاز کسب‌وکار شما
 4. استفاده از صفحه ساز المنتور
 5. سرعت بارگذاری بالا
 6. پشتیبانی 6 ماه رایگان
 7. امکان توسعه سایت در هر زمان
 8. استفاده از به‌روزترین افزونه‌ها و متد طراحی سایت
 9. امکان سفارشی‌سازی پنل مدیریت
 10. ایجاد دسترسی با محدودیت‌های مدنظر برای هر کاربر
 11. امنیت بالا

موارد بالا تنها بخشی از خدماتی بود که با دریافت هزینه‌ها و تعرفه‌های موجود توسط شرکت و یا شخص برای شروع پروسه طراحی سایت از مدیر کسب وکار، ارائه می‌شود.

طراحی سایت ارزان در گلبهار

عبارت طراحی سایت ارزان با افزایش میزان نرخ و هزینه‌های مربوط به طراحی سایت در گلبهار، افزایش پیدا کرده است. همیشه پرداخت بیشترین هزینه به معنای ارائه بهترین خدمات نیست اما برای دریافت خدمات با کیفیت در این حوزه باید سقف هزینه و بودجه خود را کمی افزایش دهید. لپ کلام این است که اگر برای شروع پروژه طراحی سایت در شهر گلبهار به دنبال فرد یا شرکتی می‌گردید که این خدمات را با کمترین هزینه و به صورت ارزان به شما ارائه می‌دهد، دستیابی به اهدافتان با مشکل جدی روبه‌رو می‌شود. مشکلات فنی زیاد، عدم ارائه خدمات پشتیبانی فنی، پیاده سازی نکردن امکانات مورد نیاز شما از سایت و … از جمله مهم‌ترین فاکتورهایی است که پیشنهاد می‌کنیم به دنبال این موضوع نباشید.

مزیت‌های طراحی سایت در گلبهار برای کسب‌وکارها

استفاده از مزیت‌های مختلف و فاکتور‌های مثبت از اصلی‌ترین اهداف انتخاب طراحی سایت به عنوان بستری مناسب برای رشد و توسعه کسب‌وکار است. در ادامه این مقاله از پارس وب به بررسی این مزیت‌ها و ارائه توضیحات کلی درباره هر بخش می‌پردازیم:

 1. ارائه خدمات بدون محدودیت زمانی

کسب‌وکارهای حضوری برای ارائه خدماتشان به مشتریان ساعاتی مشخص را تعیین می‌کنند. به این ترتیب که مشتریان با حضور در این بازه‌های زمانی به دریافت این خدمات می‌پردازند. زمانی که صحبت از توسعه و حضور یک کار در فضای وب می‌شود، فاکتوری به نام محدودیت زمانی را به کل فراموش کنید. در 24 ساعته شبانه‌روز مشتریان و متقاضیان خدمات شما از وب‌سایت اختصاصیتان بازدید کرده و به دریافت این خدمات می‌پردازند. به طور کلی کلمه محدودیت با رشد و توسعه فضای دیجیتال به کلی از بین رفته و تنها چیزی که در این فضا دیده می‌شود حضور مشتریان در هر ساعت و ثانیه‌ای از شبانه روز برای خرید، دریافت خدمات و اطلاعات از سایت‌های موجود در وب است.

 1. پشتیبانی آنلاین از مشتریان

ارائه بهترین خدمات پشتیبانی پس از خرید، یکی از مهم‌ترین روش‌های جذب اعتماد مشتریان و ایجاد علاقه بیشتر در آن‌ها برای بازگشت به وب‌سایت شما است. از این رو با افزودن امکاناتی مانند چت آنلاین، ارسال ایمیل، ارائه را‌ه‌های ارتباطی مختلف برای برقراری ارتباط با پشتیبانی و … می‌توانید خدمات پشتیبانی 24 ساعته را به کاربران خود در قبال خریدشان ارائه نمایید.

 1. امکان توسعه و بروزکردن خدمات

امکان به‌روزرسانی با پرداخت هزینه‌های منصفانه، از قابلیت‌ها دیگر طراحی سایت در گلبهار است. توسعه به معنای اضافه کردن امکانات ویژه، اصلاح بخش‌های مختلف، به‌روزرسانی سایت، طراحی دوباره صفحات به منظور جذابیت و کاربرپسند‌تر کردن صفحات، افزایش میزان امنیت در سطوح مختلف دسترسی و … می‌باشد که در زمان توسعه و به‌روزکردن خدمات به آن‌ها پرداخته می‌شود. این بخش نمایش دهنده وسعت خدماتی است که یک وب سایت به شما و کسب وکارتان می‌تواند ارائه دهد.

 1. بازاریابی آسان

پس از طراحی سایت در گلبهار نوبت به مرحله جذب مشتری و معرفی سایت و خدماتش به کاربران اینترنت است. ازاین‌رو فرآیندهایی مانند تبلیغات بنری، تبلیغات کلیکی، ایمیل مارکتینگ و … از روش‌های بازاریابی هستند که شما با پرداخت هزینه‌ای به‌صرفه و فقط با چند کلیک قادر به فعال‌سازی آن‌ها برای کسب‌وکارتان هستید. همچنین جذب مشتری از صفحه نتایج گوگل از بزرگ‌ترین اهداف بازاریابی هر کسب‌وکار هست. به این‌گونه که شما با پیاده‌سازی اصول سئو به بهینه‌سازی روزبه‌روز سایت خود برای موتور جست‌وجو گوگل پرداخته و این موضوع رتبه بهتری به شما در صفحه نتایج خواهد داد.

طراحی سایت اختصاصی در گلبهار

فرآیند طراحی سایت اختصاصی زمانی مطرح است که شما برای پیاده سازی تمامی بخش‌ها و امکانات سایت خود نیاز به استفاده از روش‌های شخصی‌سازی داشته باشید. این موضوع به این معناست که شما در سایت فروشگاهی، شخصی و … خود  بخش‌هایی را دارید که به صورت مشابه در سایت‌های رقبا هم استفاده شده است. اما شما چیزی بیشتر از این را می‌خواهید و برای پیشی گرفتن از رقبا طراحی سایت اختصاصی در گلبهار را انتخاب می‌کنید.

این خدمات معمولاً با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی به متقاضیان ارائه می‌شود. از معایب این روش می‌توان به هزینه‌های بالا و زمان زیاد برای اجرای پروژه اشاره کرد.

هزینه طراحی سایت در گلبهار

تعرفه قیمت‌های طراحی سایت در گلبهار بسته به شرکتی که برای شروع و به پایان رساندن این پروسه مهم در کسب وکارتان انتخاب می‌کنید، افزایش یا کاهش می‌یابد و لازم به ذکر است شرایط ایده آل این است که در ابتدا میزان بودجه خود را برای این کار مشخص کنید سپس به دنبال شرکت‌های ارائه دهنده این خدمات باشید. اغلب شرکت‌های موجود در زمینه طراحی سایت در گلبهار ارائه این خدمات را با استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوا انجام نداده و طراحی سایت با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی، پکیج‌هایی باقیمت‌های بالا به‌منظور شروع پروژه طراحی سایت در گلبهار به شما ارائه می‌دهند. همین امر دلیلی محکم بر این گفته است که وقت زیادی صرف کنید و با مقایسه شرکت‌های متفاوت به بهترین مرکز ارائه دهنده این خدمات دست‌یابید.

در این مقاله از پارس وب خواندید….

که طراحی سایت در گلبهار به چه معناست. پکیج‌های شامل این خدمات از چه مواردی تشکیل شده و چه میزان هزینه و تعرفه بابت این خدمات باید توسط مدیر و متقاضی به شرکت ارائه شود. اصول طراحی سایت اختصاصی و مزیت‌های آن را برای شما بازگو کردیم و به طور اختصاصی فهرستی از مواردی را که پارس وب به عنوان خدمات طراحی سایت گلبهار ارائه می‌دهد، ارائه دادیم. امید داریم تا با مطالعه دقیق این مقاله، تصمیم خود را گرفته و این پروژه را هرچه زودتر برای کسب‌وکارتان سفارش دهید. برای استفاده از این خدمات در پارس وب با شماره تماس‌های ارائه شده در وب‌سایت رسمی ما تماس حاصل فرمایید.

فرم درخواست مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمائید تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن با شما در تماس باشند.

دریافت مشاوره رایگان تلفنی