طراحی سایت آژانس مسافرتی در مشهد

طراحی سایت آژانس مسافرتی در مشهد از حوزه‌های پرطرفدار در این شهر است. زیر ساخت‌های مناسب برای گردشگری و مسافر خیز بودن مشهد زمینه خوبی برای فعالیت این دسته از کسب و کارها را در شهر مشهد فراهم کرده است. از این رو بازار رقابتی به صورت حضوری و تلفنی نیاز به تغییر توسعه و پیشرفت داشت. طراحی سایت آژانس مسافرتی در مشهد گزینه‌ای مناسب برای توسعه این دسته از کسب و کارها بود.

ساماندهی مشاغل دیجیتال
ساماندهی پارس وب
نماد اعتماد الکترونیکی
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای
نماد نظام صنفی رایانه ای کشور
وزارت صنعت و معدن
اتحادیه رایانه و ماشین‌های اداری مشهد
اتحادیه رایانه
طراحی سایت آژانس مسافرتی در مشهد

از پارس وب بیشتر بدانید...

شرکت طراحی سایت پارس وب فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ در زمینه‌های فنی و مهندسی، IT و طراحی سایت در مشهد آغاز نمود. تجربه ۸ ساله پارس وب در حوزه‌های طراحی سایت در مشهد، سئو سایت در مشهد، تولید محتوا سایت، مدیریت و تبلیغات شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی آنلاین قطعاً می‌تواند راهگشای رونق کسب وکار شما باشد. ما معتقدیم، برای اینکه مجموعه پارس وب در حوزه کسب و کار خویش به موفقیت برسد، ابتدا باید مشتریانمان را به نقطه اوج اهدافشان در زمینهٔ بازاریابی آنلاین برسانیم و طبیعتاً پس از رشد و موفقیت آنان، ما نیز همراه آن‌ها به هدف خود که رشد و تعالی در حوزه کاری‌مان است، خواهیم رسید. پارس وب عضو رسمی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و اتحادیه رایانه و ماشین‌های اداری مشهد با افتخار در کنار شما خواهد بود.
بیش از ۲۰۰

نمونه سایت طراحی شده موفق توسط پارس وب

سپردن پروژه به افراد یا موسسات غیر رسمی و یا کم سابقه اهداف شما را به خطر می اندازد
شهرداری مشهد
شهرداری مشهد
روزنامه خراسان
روزنامه خراسان
مشهد دوست داشتنی
مشهد دوست داشتنی
آستان قدس رضوی
آستان قدس رضوی
انجمن جراحان دامپزشکی ایران
انجمن جراحی دامپزشکی ایران
هولدینگ بین المللی بادران
کنسرسیوم بین‌المللی بادران پارس نیرو
همسفرها
همسفر گشت

چرا به طراحی سایت آژانس مسافرتی در مشهد نیاز داریم؟

به طور کلی وب‌سایت‌ها بستری مناسب برای معرفی کسب وکارها هستند. شما فرض کنید فردی برای اولین بار نام شما و آژانس مسافرتی‌تان به گوشش می‌خورد. با یک سرچ ساده در گوگل به وب سایت اختصاصی شما رسیده و تمامی اطلاعات در خصوص محل فیزیکی آژانس، پرسنل و خدماتی که ارائه می‌دهند، مجوزها، رزومه کاری شما، آشنایی با مدیرعامل مجموعه و … را فقط با چند کلیک در عرض چند دقیقه دیده و زمینه‌ای برای اعتماد به سایت و کسب وکار شما پیدا می‌کند. از این رو معرفی کسب وکار و اعتماد سازی در بین کاربران از مهم‌ترین وجوه اهمیت طراحی سایت آژانس مسافرتی در مشهد است.
هزینه طراحی سایت آژانس مسافرتی در مشهد
طراحی سایت آژانس مسافرتی
طراحی سایت آژانس مسافرتی در مشهد
مزایای طراحی سایت آژانس مسافرتی
مزایای طراحی سایت آژانس مسافرتی در مشهد
هزینه طراحی سایت آژانس مسافرتی

چرا باید وارد دنیای دیجیتال شد...

پیش از ورود
نمودار

با توجه به نمودار رو به رو که نمایشی از میزان درآمد یک کسب وکار سنتی قبل از ورود به دنیای دیجیتال است، یک روند و ساختار تقریبا یکسان در تمام نمودار مشاهده می‌کنیم. این موضوع نشان دهنده این است که کسب وکار روند رو به رشدی نداشته است. در اکثر اوقات همانند ماه‌های قبل بوده و در برخی مواقع حتی افت کرده است.

پس از ورود
نمودار

نمودار رو‌به‌رو تغییرات درآمدی و پیشرفتی یک کسب وکار بخصوص را پس از ورود به فضای دیجیتال و ارائه خدمات در این دنیا نمایش می‌دهد. روند صعودی نمایش داده شده در نمودار نشان دهنده توسعه کسب وکار و به طبع افزایش درآمد بوده است. ورود به این فضا از درگاهی مناسب و اجرا دقیق و راهبردی استراتژی‌ها، تاثیری چشم‌گیر در صعودی بودن این نمودار دارد.

طراحی سایت آژانس مسافرتی در مشهد را بیشتر بشناسید...

طراحی سایت آژانس مسافرتی در مشهد از حوزه‌های پرطرفدار در این شهر است. زیر ساخت‌های مناسب برای گردشگری و مسافر خیز بودن مشهد زمینه خوبی برای فعالیت این دسته از کسب و کارها را در شهر مشهد فراهم کرده است. از این رو بازار رقابتی به صورت حضوری و تلفنی نیاز به تغییر توسعه و پیشرفت داشت. طراحی سایت آژانس مسافرتی در مشهد گزینه‌ای مناسب برای توسعه این دسته از کسب و کارها بود. داشتن یک سایت بهینه و کارآمد دریچه‌ای مناسب برای ورود آژانس‌های هواپیمایی به فضای نت و ارائه خدمات به مشتریان در این بستر می‌باشد. از این رو شرکت‌های ارائه دهنده این خدمات پکیج‌هایی مختلف در حوزه طراحی سایت آژانس مسافرتی در مشهد را آماده و به متقاضیان ارائه می‌کنند. در این مقاله از پارس وب قصد داریم تا شمارا با خدمات انجام این کار، مزیت‌های استفاده از این خدمات، هزینه ها وتعرفه‌های مربوط به طراحی سایت آژانس مسافرتی و … آشنا کنیم.

خدمات و امکانات طراحی سایت آژانس مسافرتی در مشهد

با گسترش میزان نیاز آژانس‌های مسافرتی برای حضور در فضای دیجیتال و استفاده از خدمات و مزایای آن، دامنه شرکت‌هایی که خدمات مربوط به طراحی سایت در این حوزه را ارائه می‌کنند، افزایش پیدا کرده است. کیفیت در اجرا خدمات، زمان تحویل و تعهد کاری نسبت به پروژه و از همه این موارد مهم‌تر هزینه‌های مورد نیاز برای انجام پروژه طراحی سایت آژانس مسافرتی در مشهد از فاکتورهایی است که در زمان انتخاب یک شرکت برای دریافت این خدمات باید مد نظر داشته باشید. در ادامه این بخش به بررسی و معرفی برخی از امکانات و خدمات ارائه شده توسط شرکت طراحی سایت به آژانس هواپیمایی می‌پردازیم.
 1. طراحی واکنشگرا (Responsive)
 2. دارای قابلیت چند زبانه (Multilanguage)
 3. طراحی کد اختصاصیQRCode
 4. گالری تصاویر با امکان دسته بندی
 5. درج اسلایدر در صفحه اول
 6. امکان تعریف شعب و نمایندگی
 7. نمایش مکان روی نقشه گوگل
 8. ارائه پیشنهاد شگفت انگیز به مشتریان
 9. وبلاگ با امکان جستجو، دسته بندی و ثبت نظر مشتریان
 • قابلیت اتصال به سامانه‌های فروش تور و رزرواسیون هتل
 • گالری خدمات با امکان دسته‌بندی، جستجو، فیلتر قیمت و ثبت نظر مشتریان
 • قابل اتصال به سایر سیستم‌های فروش بلیط از جمله چارتر 724، فروش بلیط قطار، اتوبوس و …
 • طراحی سفارشی‌سازی شده صفحات اصلی و فرم‌های نظرسنجی
 • اتصال به درگاه بانکی
 • صفحه مربوط به معرفی هتل‌ها و امکاناتشان
 • صفحه اختصاصی برای بلاگ و انتشار مقالات
لیست بالا 16 مورد از مهم‌ترین امکاناتی است که در قالب پکیج‌های طراحی سایت آژانس هواپیمایی در مشهد به متقاضیان ارائه می‌شود. برخی از موارد ذکر شده در این بخش با توجه به میزان هزینه تعیین شده برای طراحی سایت کم شده و یا ثابت می‌مانند. به طور مثال طراحی صفحات اصلی، بلاگ، سیستم رزرواسیون، فرم‌های انتقاد و پیشنهاد از مواردی است که به طور کلی در همه پیکج‌های طراحی سایت مشاهده می‌کنیم. اما اجرای مواردی مانند اتصال به درگاه بانکی، سفارشی سازی پنل ادمین و … از جمله مواردی است که در صورت لزوم به اجرا، نیاز به پرداخته هزینه‌های بیشتری از سوی کارفرما دارد.

اهمیت طراحی سایت آژانس مسافرتی در مشهد در چیست؟

به طور کلی وب‌سایت‌ها بستری مناسب برای معرفی کسب وکارها هستند. شما فرض کنید فردی برای اولین بار نام شما و آژانس مسافرتی‌تان به گوشش می‌خورد. با یک سرچ ساده در گوگل به وب سایت اختصاصی شما رسیده و تمامی اطلاعات در خصوص محل فیزیکی آژانس، پرسنل و خدماتی که ارائه می‌دهند، مجوزها، رزومه کاری شما، آشنایی با مدیرعامل مجموعه و غیره را فقط با چند کلیک در عرض چند دقیقه دیده و زمینه‌ای برای اعتماد به سایت و کسب وکار شما پیدا می‌کند. از این رو معرفی کسب وکار و اعتماد سازی در بین کاربران از مهم‌ترین وجوه اهمیت طراحی سایت آژانس مسافرتی در مشهد است. در مرحله بعدی ورود مشتریان و کاربران به سایت شما و استفاده از خدمات دریافت و رزرو انواع بلیط، تور مسافرتی، هتل و … در هر ساعت و روزی مطرح است. این مورد به این معناست که محل فیزیکی و حضور مشتریان در آنجا بسته به شرایط زمانی ممکن است با اختلال روبه رو شود. مثلا در ساعت‌هایی مجموعه بسته است و در روزهای تعطیل رسمی هم فعالیتی ندارد و همین موضوع باعث از دست رفتن مشتریان زیادی می‌شود اما زمانی که شما کسب وکار را به صورت آنلاین و مجازی اداره می‌کنید مشتریان و متقاضیان دریافت خدماتتان در هر روز و ساعتی از شبانه روز به شما سر زده و از خدمات شما بهرمند می‌شوند. کسب در آمد در فضای مجازی مختص به روز و ساعت مشخصی نیست.

طراحی سایت آژانس مسافرتی در مشهد با کدنویسی

استفاده از بسترهای مختلف کدنویسی از جمله روش‌های اصلی برای اجرا پروژه‌های طراحی سایت است. طراحی سایت آژانس مسافرتی در مشهد هم با استفاده از این روش امکان پذیر است. امکان رزرو بلیط و هتل به صورت آنلاین، نمایش قیمت‌های پرواز و ظرفیت پروازها، ایجاد پنل برای جست و جو پرواز و یا تور مسافرتی خاص و … از جمله امکاناتی هستند که در صورت نیاز برای اجرا و پیاده سازی نیاز به استفاده از خدمات طراحی سایت آژانس مسافرتی در مشهد با کدنویسی دارند. از مزیت‌های استفاده از این روش برای طراحی سایت می‌توان به موارد بالا اشاره کرد اما زمانی که صحبت از معایب می‌شود مواردی مانند هزینه و دستمزد زیاد نسبت به روش‌های دیگر، نیاز به زمان بیشتر برای پیاده سازی، محدود بودن شرکت‌های ارائه با کیفیت این خدمات به کسب وکار شما و … را می‌توان نام برد. از این رو به طور کلی با مقایسه مزیت‌ها و معایب استفاده از این روش، ما در پارس وب همچنان معتقدیم که برای داشتن یک سایت آژانس مسافرتی خوب و با کیفیت، با صرف هزینه و زمان بیشتر از این روش استفاده کنید.

طراحی سایت آژانس مسافرتی با وردپرس

ارائه خدمات طراحی سایت با وردپرس مرسوم‌تر و همگانی‌تر از روش‌های کدنویسی است. هزینه‌های پایین‌تر نسبت به روش قبلی، صرف زمان کمتری برای تحویل سایت آژانس مسافرتی، امنیت بالا، قراردادن تمامی خدمات مد نظر کسب وکار در سایت، استفاده از خدمات پشتیبانی و آموزش رایگان، راحتی کار با پنل ادمین و … لیستی از مواردی است که شمارا به استفاده از وردپرس بر