المان
المان

درباره شرکت طراحی سایت پارس وب

به روز باشید تا هر روز باشید...

آژانس دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت پارس وب فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ در زمینهٔ های فنی و مهندسی، IT و طراحی سایت در مشهد آغاز نمود. تجربه ۸ ساله پارس وب در حوزه های طراحی سایت در مشهد، سئو سایت در مشهد، تولید محتوا سایت، مدیریت و تبلیغات شبکه های اجتماعی و بازاریابی آنلاین قطعاً می تواند راهگشای رونق کسب وکار شما باشد.
ساماندهی مشاغل دیجیتال
ساماندهی پارس وب
نماد اعتماد الکترونیکی
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای
نماد نظام صنفی رایانه ای کشور
وزارت صنعت و معدن
اتحادیه رایانه و ماشین‌های اداری مشهد
اتحادیه رایانه
+ ۸
سال سابقه فعالیت
+ ۸۵۰
ساعت مشاوره تخصصی
+ ۵۰
پروژه سئو و بهینه سازی
+ ۱۵۰
پروژه طراحی وب‌سایت
المان

ماموریت پارس وب

ما در حوزه دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت بعد از ۸ سال تجربه کاری و پیاده سازی صدها سایت به این نکته رسیدیم که رسیدن به درآمد آنلاین فقط پیاده سازی تکنیک های فنی نیست، بلکه اصل موضوع داشتن یک استراتژی اصولی میباشد که شما را به درآمد خواهد رساند.

ما در شرکت طراحی سایت در مشهد پارس وب به صاحبان مشاغل، مدیران و رهبران بازاریابی که به تیمی از متخصصان برای انجام چشم انداز بازاریابی یا توسعه استراتژی رشد برنده نیاز دارند کمک میکنیم تا بهترین استراتژی ممکن را برای بیزینس خود طراحی کنند.
ماموریت ما این است که با استفاده از یک استراتژی مبتنی بر داده ، سیر مشتریان شما را به سمت کسب و کار آنلاین افزایش دهیم و باعث تبدیل مشتریان گذری به مشتریان هوادار و وفادار شما شویم.

چشم انداز ما

چشم انداز ما این است که یکی از  بزرگترین شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ ایرانی در سطح جهان شویم و با تمرکز بر نوآوری مداوم، به عنوان کلید دستیابی به هدف نهایی و با همچنین ارائه خدمات و راه حل هایی با کیفیت برتر به عنوان یک شرکت شناخته شده در سطح جهان مطرح شویم.

همچنین با توجه به خدمات گسترده مجموعه پارس وب، ما قصد داریم هر روز از عملکرد دیروزمان پیشی بگیریم و هرروز که میگذرد به مراحل جدیدی برسیم.

تمرکز بر معرفی خدمات و استراتژی های نوآورانه و جذاب پس از بررسی دقیق بازار یکی از برنامه های اصلی توسعه ما در پارس وب است و ما میخواهیم مزیت رقابتی را با ارائه راه حل های بی نظیر و جامع برای پیشرفت هر نوع کسب و کاری در هر جای دنیا نشان دهیم.

المان

برخی از برندهای معتبر که به پارس وب اعتماد دارند

<