طراحی سایت خبری در مشهد

این روز‌ها و با توجه به شرایط کنونی و حاکم بر کسب وکارها، توسعه و پیشرفت، ارائه خدمات به مشتریان بیشتر و افزایش میزان محبوبیت از دغدغه‌های مهم کسب کارهاست. از این رو حضور در فضای وب، انتخابی مناسب به منظور تحقق موارد ذکر شده است. طراحی سایت خبری در مشهد برای این دسته از کسب وکارها راه حلی مفید و کاربردی محسوب می‌شود.
ساماندهی مشاغل دیجیتال
ساماندهی پارس وب
نماد اعتماد الکترونیکی
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای
نماد نظام صنفی رایانه ای کشور
وزارت صنعت و معدن
اتحادیه رایانه و ماشین‌های اداری مشهد
اتحادیه رایانه
طراحی سایت خبری در مشهد

از پارس وب بیشتر بدانید...

شرکت طراحی سایت پارس وب فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ در زمینه‌های فنی و مهندسی، IT و طراحی سایت در مشهد آغاز نمود. تجربه ۸ ساله پارس وب در حوزه‌های طراحی سایت در مشهد، سئو سایت در مشهد، تولید محتوا سایت، مدیریت و تبلیغات شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی آنلاین قطعاً می‌تواند راهگشای رونق کسب وکار شما باشد. ما معتقدیم، برای اینکه مجموعه پارس وب در حوزه کسب و کار خویش به موفقیت برسد، ابتدا باید مشتریانمان را به نقطه اوج اهدافشان در زمینهٔ بازاریابی آنلاین برسانیم و طبیعتاً پس از رشد و موفقیت آنان، ما نیز همراه آن‌ها به هدف خود که رشد و تعالی در حوزه کاری‌مان است، خواهیم رسید. پارس وب عضو رسمی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و اتحادیه رایانه و ماشین‌های اداری مشهد با افتخار در کنار شما خواهد بود.
بیش از ۲۰۰

نمونه سایت طراحی شده موفق توسط پارس وب

سپردن پروژه به افراد یا موسسات غیر رسمی و یا کم سابقه اهداف شما را به خطر می اندازد
شهرداری مشهد
شهرداری مشهد
روزنامه خراسان
روزنامه خراسان
مشهد دوست داشتنی
مشهد دوست داشتنی
آستان قدس رضوی
آستان قدس رضوی
انجمن جراحان دامپزشکی ایران
انجمن جراحی دامپزشکی ایران
هولدینگ بین المللی بادران
کنسرسیوم بین‌المللی بادران پارس نیرو
همسفرها
همسفر گشت

مزیت‌های طراحی سایت خبری در مشهد

به طور کلی هر کسب وکاری به منظور تامین نیازها و استفاده از مزیت‌های فضای وب، پا به این دنیا گذاشته و بودجه قابل توجهی را برای تحقق اهدافش در این فضا در نظر می‌گیرد. مزیت‌های مشترکی بین کسب وکارهای حاضر در دنیای دیجیتال است، از جمله این مزایا می‌توان به افزایش میزان فروش، از بین رفتن محدودیت‌های مکانی و زمانی برای مشتریان، هزینه‌های کمتر نسبت به کسب وکارهای حضوری، افزایش میزان محبوبیت و برندینگ و …اشاره کرد.

هزینه طراحی سایت خبری در مشهد
طراحی سایت خبری در مشهد
طراحی سایت خبری در مشهد
مزایای طراحی سایت خبری
مزایای طراحی سایت خبری در مشهد
هزینه طراحی سایت خبری

چرا باید وارد دنیای دیجیتال شد...

پیش از ورود
نمودار

با توجه به نمودار رو به رو که نمایشی از میزان درآمد یک کسب وکار سنتی قبل از ورود به دنیای دیجیتال است، یک روند و ساختار تقریبا یکسان در تمام نمودار مشاهده می‌کنیم. این موضوع نشان دهنده این است که کسب وکار روند رو به رشدی نداشته است. در اکثر اوقات همانند ماه‌های قبل بوده و در برخی مواقع حتی افت کرده است.

پس از ورود
نمودار

نمودار رو‌به‌رو تغییرات درآمدی و پیشرفتی یک کسب وکار بخصوص را پس از ورود به فضای دیجیتال و ارائه خدمات در این دنیا نمایش می‌دهد. روند صعودی نمایش داده شده در نمودار نشان دهنده توسعه کسب وکار و به طبع افزایش درآمد بوده است. ورود به این فضا از درگاهی مناسب و اجرا دقیق و راهبردی استراتژی‌ها، تاثیری چشم‌گیر در صعودی بودن این نمودار دارد.

طراحی سایت خبری در مشهد را بیشتر بشناسید...

همانطور که امروزه اینترنت به کمک بسیاری از کسب‌وکارها رفته است و در راحتی آن‌ها تاثیرگذار بوده، به سراغ مشاغل خبری نیز رفته و تاثیر زیادی در فعالیت آن‌ها گذاشته است. در حالت کلی پیشرفت‌ها و قابلیت‎های اینترنت باعث شده است که خیلی از کسب‌وکارها برای کارهای خود به آن مراجعه کنند و با کمک گرفتن از مزیت‌های آن، در زمان و انرژی خود صرفه جویی نمایند. خبرنگاران نیز به این موضوع توجه داشته و توانستند سایت‌های خبری جذابی طراحی کنند که می‌توان به جرأت گفت جایگرین روزنامه‌ها و مجلات خبری شده‌اند، چراکه حذابیت‌های بیشتری داشته و به‌روزتر هستند. دلایل زیادی وجود دارد که طراحی سایت خبری در مشهد را مهم می‌کند. در این مطلب به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. طراحی سایت خبری در مشهد در حال حاضر وب سایت‌های خبری از مهم‌ترین و پرطرفدارترین سایت‌هایی هستند که مردم روزانه آن‌ها چک کرده و جدیدترین اخبار را مطالعه می‌کنند. قطعا انتقال اخبار با استفاده از عکس‌ها، ویدئوها و حتی برخی فایل‌های صوتی، تاثیرگذاری بیشتری داشته و راحت‌تر می‌تواند محتوا را به اطلاع خواننده رساند. یکی از مهم‌ترین مزایای سایت که در نوع خبری از آن استفاده زیادی می‌شود، توانایی بارگذاری ویدئو و فایل صوتی است. شما در روزنامه نمی‌توانید ویدئو را نمایش دهید و این درحالی است که شاید تمام تاثیرگذاری مقاله و خبر شما به آن ویدئو بستگی داشته باشد. نکته دیگری که وجود دارد این است که ممکن است یک خبر نیاز داشته باشد تا چندین بار، به روز رسانی شود تا تازه‌ترین اخبار به دست طرفداران آن موضوع برسند. برای به روز رسانی یک خبر در روزنامه، مجله یا حتی تلویزیون چه‌قدر هزینه و انرژی باید صرف شود؟ با داشتن سایت به راحتی و با چند کلیک ساده می‌توانید اخبار خود را به روز رسانی نمایید.

امکانات سایت خبری

 • امکان به نمایش درآوردن عنوان پربیننده‌ترین خبرها
 • امکان دریافت خبر ارسالی از کاربران
 • امکان درج خبر از دیگر سایت‌ها
 • امکان مشخص کردن اولویت نمایش و مرتب‌سازی اخبار
 • امکان تعریف گروه‌های خبری مثل سیاسی، فرهنگی ، ورزشی و …
 • امکان نمایش اخبار جدید در هر گروه خبری
 • امکان نمایش اخبار پرمناظره
 • امکان استفاده از ویدیو / فلش در خبرها
 • امکان درج فایل ضمیمه برای مطالب و اخبار
 • امکان ارسال خودکار خبر در روز مشخص
 • امکان نمایش خبر در مدت زمان مشخص
 • مدیریت صفحات وب سایت و اصول طراحی سایت خبری
 • امکان ثبت کلمات کلیدی برای اخبار
 • آرشیو کامل اخبار
 • امکان عضویت کاربر
 • ایجاد نقشه برای وب سایت تولید روبات خبری
 • عضویت در خبرنامه سایت
 • تعیین اولویت نمایش و مرتب سازی اخبار
 • امکان نمایش پر بحث‌ترین اخبار

هدف از طراحی سایت خبری

این روزها همه مشتاقند که بدانند در این جهان چه چیزهایی می‌گذرد. چه چیزی جدیدا اختراع شده، چه کسی از چه منصبی برکنار شده و چه کسی جای او را گرفته، آب و هوا امروز چگونه است، کدام کشور در صلح و کدام کشور در جنگ است و …، تنها نمونه‌هایی کوچک از موضوعاتی است که افراد مختلف به دنبال دانستن آن‌ها هستند. حالا که خیلی از مسائل زندگی ما به شکل آنلاین درآمده است، به صورتی که حتی می‌توان خریدهای خود را از طریق اینترنت انجام داد، چرا نتوانیم اخبار مورد نظر خود را از این فضا دنبال کنیم؟ علاوه بر آن همه به دنبال خبرهای دسته اول و داغ هستند که به صورت آنلاین و لحظه‌ای مخابره می‌شوند. خبرنگاران نیز با هدف رساندن اخبار به صورت آنلاین به دست بازدیدکنندگان، می‌توانند از سایت استفاده کنند و چیزهایی که مخاطب نیاز دارد را در اختیار او قرار دهند.

قیمت طراحی سایت خبری در مشهد

همانطور که در بخش امکانات سایت خبری دیدید، این نوع از سایت‌ها می‌توانند امکانات و خدمات متفاوت و زیادی داشته باشند و این که خبرنگار یا خبرگذاری که درخواست طراحی سایت خبری خود را دارد، به کدام یک از آن‌ها نیاز داشته باشد، متفاوت است. پس نمی‌توان به طور دقیق در رابطه با هزینه طراحی سایت خبری صحبت کرد. شما باید با توجه به فعالیت خبری خود، امکانات مورد نیاز را بررسی کرده و انتخاب کنید. در نهایت آن‌ها را با فرد یا شرکتی متخصص در زمینه طراحی سایت در میان بگذارید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. شرکت تخصصی طراحی سایت پارس وب برای شما خبرنگاران و خبرگذاری‌های محترم، مشاوره‌ای رایگان و کاملا تخصصی در زمینه طراحی سایت در نظر گرفته است که می‌توانید از طریق تماس با شماره‌های درج شده یا ثبت درخواست مشاوره خود، از آن استفاده نمایید.