لوگو پارس وب
مشاوره رایگان ۰۵۱۳۸۶۶۶۰۲۷

طراحی سایت هتل در مشهد

طبق بررسی آمارهای ارائه شده، نزدیک به 51 درصد از هتل‌ها و واحد‌های اقامتی موجود در ایران در شهر مشهد هستند. تعداد این واحدها به بیش از 5000 عدد می‌رسد. همان‌طور که می‌دانید یکی از راه‌های مؤثر برای موفقیت و توسعه بیشتر این دسته از کسب وکارها حضور در فضای مجازی و داشتن یک وب سایت است. طراحی سایت هتل در مشهد واژه‌ای است که شرکت‌های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ حاضر در این شهر برای کسب وکارهایی که در حوزه اقامتی فعالیت دارند ایجاد کرده‌اند.

ساماندهی مشاغل دیجیتال
ساماندهی پارس وب
نماد اعتماد الکترونیکی
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای
نماد نظام صنفی رایانه ای کشور
وزارت صنعت و معدن
اتحادیه رایانه و ماشین‌های اداری مشهد
اتحادیه رایانه
طراحی سایت هتل در مشهد

از پارس وب بیشتر بدانید...

شرکت طراحی سایت پارس وب فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ در زمینه‌های فنی و مهندسی، IT و طراحی سایت در مشهد آغاز نمود. تجربه ۸ ساله پارس وب در حوزه‌های طراحی سایت در مشهد، سئو سایت در مشهد، تولید محتوا سایت، مدیریت و تبلیغات شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی آنلاین قطعاً می‌تواند راهگشای رونق کسب وکار شما باشد. ما معتقدیم، برای اینکه مجموعه پارس وب در حوزه کسب و کار خویش به موفقیت برسد، ابتدا باید مشتریانمان را به نقطه اوج اهدافشان در زمینهٔ بازاریابی آنلاین برسانیم و طبیعتاً پس از رشد و موفقیت آنان، ما نیز همراه آن‌ها به هدف خود که رشد و تعالی در حوزه کاری‌مان است، خواهیم رسید. پارس وب عضو رسمی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و اتحادیه رایانه و ماشین‌های اداری مشهد با افتخار در کنار شما خواهد بود.
بیش از ۲۰۰

نمونه سایت طراحی شده موفق توسط پارس وب

سپردن پروژه به افراد یا موسسات غیر رسمی و یا کم سابقه اهداف شما را به خطر می اندازد
شهرداری مشهد
شهرداری مشهد
روزنامه خراسان
روزنامه خراسان
مشهد دوست داشتنی
مشهد دوست داشتنی
آستان قدس رضوی
آستان قدس رضوی
انجمن جراحان دامپزشکی ایران
انجمن جراحی دامپزشکی ایران
هولدینگ بین المللی بادران
کنسرسیوم بین‌المللی بادران پارس نیرو
همسفرها
همسفر گشت

مزیت‌های طراحی سایت هتل در مشهد

واحد‌های اقامتی و هتل‌ها قبل از انجام طراحی سایت در حوزه کاری خود باید از مزیت‌هایی که این دسته از خدمات برای کسب وکارشان دارند مطلع شوند. در ادامه به  معرفی لیستی از مزیت‌ها و برتری‌هایی که شما با انجام طراحی سایت هتل در مشهد نسبت به رقبای خود پیدا می‌کنید، می‌پردازیم.

 1. ایجاد تبلیغات مثمر ثمر برای هتل و محل اقامتی که در اختیار مسافران قرار می‌دهید.
 2. وابسته نبودن به سایت‌های اشتراکی که محدودیت های خاص خود را دارد و همچنین خلاص شدن از دادن کارمزد و درصد به این سایت‌ها
 3. جلب اعتماد مشتری برای واریز پول قبل از اقامت جهت بیعانه رزرو 
 4. قرار دادن عکس‌های متفاوت از هتل 
 5. امکان نمایش تمام راه‌های ارتباطی خود با مشتری و ارتباط مستقیم از سایت توسط مشتری با شما
 6. قرار دادن آدرس سایت خود در کارت های ویزیت که وجهه خاصی به هتل شما می‌دهد.
 7. قرار دادن نقشه گوگل در سایت 
سایت هتل در مشهد
نمونه کار سایت هتل در مشهد
طراحی سایت هتل در مشهد
مزایای طراحی سایت هتل
مزایای طراحی سایت هتل در مشهد
هزینه طراحی سایت هتل

چرا باید وارد دنیای دیجیتال شد...

پیش از ورود
نمودار

با توجه به نمودار رو به رو که نمایشی از میزان درآمد یک کسب وکار سنتی قبل از ورود به دنیای دیجیتال است، یک روند و ساختار تقریبا یکسان در تمام نمودار مشاهده می‌کنیم. این موضوع نشان دهنده این است که کسب وکار روند رو به رشدی نداشته است. در اکثر اوقات همانند ماه‌های قبل بوده و در برخی مواقع حتی افت کرده است.

پس از ورود
نمودار

نمودار رو‌به‌رو تغییرات درآمدی و پیشرفتی یک کسب وکار بخصوص را پس از ورود به فضای دیجیتال و ارائه خدمات در این دنیا نمایش می‌دهد. روند صعودی نمایش داده شده در نمودار نشان دهنده توسعه کسب وکار و به طبع افزایش درآمد بوده است. ورود به این فضا از درگاهی مناسب و اجرا دقیق و راهبردی استراتژی‌ها، تاثیری چشم‌گیر در صعودی بودن این نمودار دارد.

طراحی سایت هتل در مشهد را بیشتر بشناسید...

طبق بررسی آمارهای ارائه شده، نزدیک به 51 درصد از هتل‌ها و واحد‌های اقامتی موجود در ایران در شهر مشهد هستند. تعداد این واحدها به بیش از 5000 عدد می‌رسد. همان‌طور که می‌دانید یکی از راه‌های مؤثر برای موفقیت و توسعه بیشتر این دسته از کسب وکارها حضور در فضای مجازی و داشتن یک وب سایت است.

طراحی سایت هتل در مشهد واژه‌ای است که شرکت‌های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ حاضر در این شهر برای کسب وکارهایی که در حوزه اقامتی فعالیت دارند ایجاد کرده‌اند. ارائه بهترین خدمات طراحی و توسعه وب سایت انواع هتل‌ها در مشهد توسط پارس وب صورت می‌گیرد.

از مزیت‌های کار با پارس وب برخورداری از آموزش‌های رایگان پس از اتمام طراحی سایت هتل، قیمت مناسب و رقابتی، طراحی با بروزترین متد طراحی سایت هتل در مشهد، پیاده سازی تمام و کمال ذهنیت شما از سایت و خدماتش و … می‌باشد.

مهم ترین مزایای طراحی سایت هتل در مشهد

واحد‌های اقامتی و هتل‌ها قبل از انجام طراحی سایت در حوزه کاری خود باید از مزیت‌هایی که این دسته از خدمات برای کسب وکارشان دارند مطلع شوند. در ادامه به  معرفی لیستی از مزیت‌ها و برتری‌هایی که شما با انجام طراحی سایت هتل در مشهد نسبت به رقبای خود پیدا می‌کنید، می‌پردازیم.

 1. ایجاد تبلیغات مثمر ثمر برای هتل و محل اقامتی که در اختیار مسافران قرار می‌دهید.
 2. وابسته نبودن به سایت‌های اشتراکی که محدودیت های خاص خود را دارد و همچنین خلاص شدن از دادن کارمزد و درصد به این سایت‌ها
 3. جلب اعتماد مشتری برای واریز پول قبل از اقامت جهت بیعانه رزرو 
 4. قرار دادن عکس‌های متفاوت از هتل 
 5. امکان نمایش تمام راه‌های ارتباطی خود با مشتری و ارتباط مستقیم از سایت توسط مشتری با شما
 6. قرار دادن آدرس سایت خود در کارت های ویزیت که وجهه خاصی به هتل شما می‌دهد.
 7. قرار دادن نقشه گوگل در سایت

چرا طراحی سایت هتل در مشهد اهمیت بالایی دارد؟

افزایش میزان استفاده از موبایل در جوامع امروزی دلیل محکمی بر گسترش استفاده از اینترنت و رفع کوچک‌ترین نیازها از طریق آن می‌باشد.خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل به صورت آنلاین از دسته نیازهای مهمی بود که با گسترش اینترنت تا حد زیادی آسان‌تر از قبل شد. طراحی سایت هتل در مشهد با توجه به دلایل ذکر شده در بالا اهمیت بالایی دارد.

فراهم سازی امکان رزرو انواع اتاق، معرفی هتل‌ها و امکانات هر کدام، ارائه لیست قیمت به ازاء هر شب اقامت و … از جمله مواردی است که شما با ارائه درست و باکیفیت آن‌ها در زمان طراحی سایت هتل در مشهد در افزایش میزان ورودی سایت و توسعه کسب وکارتان نقش پررنگی خواهند داشت.

پس از طراحی سایت هتل در مشهد این امکانات هستند که مزیت‌های رقابتی زیادی بین شما و همکارانتان در این حوزه ایجاد می‌کنند. نوع و تعداد خدمات در کنار کیفیت‌ آن‌ها ترکیبی عالی برای جذب مشتریان و ورودی‌های بیشتر روی وب سایت هتل می‌باشند. در ادامه به بررسی لیستی از خدمات ارائه شده توسط شرکت‌های طراحی سایت به سایت‌های هتلی و اقامتی می‌پردازیم.

 • امکان رزرو آنلاین اقامت‌گاه و هتل برای مشتریان تا از شهر مبدا رزرو محل سکونت خود را به صورت آنلاین انجام دهند.
  ●     اختصاص دادن بخشی برای نمایش تصاویر هتل و اقامتگاه برای معرفی بهتر هرکدام
  ●    معرفی جامع و کامل هتل و اقامت گاه‌ها در وبسایت برای مسافرانی که قصد رزرو آنلاین دارند.
  ●    فراهم کردن امکان نمایش آنلاین آدرس و محل دقیق هتل‌ها روی گوگل مپ
  ●    ارائه لیست قیمت بروز و دقیق از هتل‌ها و اقامت‌گاه‌ها در طراحی سایت هتل در مشهد
  ●    معرفی تاریخچه هتل از زمان احداث تا به اکنون
  ●    ارائه خدمات پشتیبانی و فراهم کردن راه‌های ارتباطی مختلف برای مشتریان به صورت آنلاین و آفلاین
  ●    پنل کابری اختصاصی و امکان مشاهده بلیط و اتاق رزرو شده در آن
  ●    بخشی برای نظر سنجی مشتریان و میزان رضایت‌مندی آن‌ها از هتل و محل اقامتشان پس از خروج از آنجا


نکته

در نظر داشته باشید که تنها داشتن و ارائه دادن این خدمات منجر به ورود کاربر و افزایش میزان فروش شما در یک سایت هتل نخواهد شد. بخش وبلاگ یکی دیگر از امکاناتی است که شما به عنوان صاحب این کسب وکار باید در زمان طراحی سایت هتل در مشهد طراحی این بخش را نیز در نظر داشته باشید.

معرفی انواع هتل‌ها به همراه تاریخچه آنان، معرفی اماکن دیدنی در شهرهای مختلف، جاذبه‌های توریستی کشورها و … بخشی از مقالاتی می‌باشند که شما با انتشار آن‌ها در بخش بلاگ، افراد بیشتری را با کسب و کار خود آشنا کرده و در یاد آن‌ها می‌مانید.

اگر مقالات شما در سطح کیفیتی بالایی باشند افراد شما را به خاطر سپرده و در زمان نیاز به خدمات رزرو هتل و اقامتگاه به صورت آنلاین به سایت شما سر زده و جزوی از مشتریان دائمی شما خواهند شد. نکات مهم دیگری نیز در طراحی سایت هتل در مشهد در نظر گرفته می‌شود که به صورت فهرست آن‌ها را برای شما ارائه می‌دهیم:

 1. مشخص کنید که چرا بازدید کننده برای دریافت خدمات باید شما را انتخاب کند.
 2. تصاویر مرتبط و با کیفیت در سایت بارگذاری کنید.
 3. تورهای مختلف برگزار کرده و افرادی که علاقه‌مند به تور هستند را جذب و لیستی از آن‌ها داشته باشید.
 4. امکان پرداخت به صورت حضوری برای مسافران خارجی و داخلی را فراهم کنید.
 5. ترنسفر فرودگاه به صورت رایگان داشته باشید.
 6. فرم‌های نظرسنجی برای مشتریانی که از خدمات هتل استفاده کرده‌اند.

اهمیت استفاده از محتوا سئو شده در طراحی سایت هتل در مشهد

همان‌طور که گفتیم افزودن وبلاگ و قراردادن مقالات در حوزه‌کاری اهمیت بالایی دارد. حال برای آنکه این مقالات درگاهی برای جذب ورودی بیشتر در سایت شما باشند، باید برخی نکات را در زمان نگارش و انتشار آن‌ها در سایت به عنوان یک پست بلاگ رعایت کنید.

رعایت این نکات که به اختصار به آن‌ها نکات سئویی گفته می‌شود اعتبار و جایگاه مقاله و صفحه شمارا در موتور جست و جو گوگل افزایش داده و همین امر باعث می‌شود تا شما ورودی بیشتری روی مقاله‌ای خاص از گوگل داشته باشید. پس رعایت اصول سئو و بهینه سازی را در سایت و مقالات آن مدنظر داشته باشید. در مقاله‌ای جداگانه از سئو برای شما صحبت می‌کنیم و تمامی روش‌های مورد نیاز برای رتبه گیری در موتور جست و جو را شرح خواهیم داد.

هزینه‌ طراحی سایت هتل در مشهد

در وبسایت‌های مربوط به هتل، زیبایی و شکیل بودن سایت حرف اول را می‌زند. همین دلیل بر بیشتر بودن قیمت طراحی سایت هتل در مشهد نسبت به بقیه کسب وکارهاست. طراحی گرافیکی اختصاصی، طراحی رابط کاربری اختصاصی دو فاکتور مهم و تأثیر گذار در افزایش قیمت طراحی سایت هتل در مشهد است.

در کنار این موضوعات افزایش صفحات برای طراحی، اتصال به سیستم‌های قیمت دهی آنلاین، فعال سازی فرم‌های نظر سنجی برای کاربران، فعال سازی اس ام اس پنل، سفارشی سازی پنل ادمین، افزایش امنیت سایت، استفاده از سرویس هاستینگ خارجی، اتصال به درگاه پرداخت و … از خدماتی هستند که در صورت افزودن آن‌ها به وب سایت هتل، افزایش قیمت و هزینه طراحی سایت هتل را به همراه دارند.

طراحی سایت اختصاصی هتل در مشهد

فرآیند طراحی سایت اختصاصی زمانی مطرح است که شما برای پیاده سازی تمامی بخش‌ها و امکانات سایت خود نیاز به استفاده از روش‌های شخصی‌سازی داشته باشید. این موضوع به این معناست که شما در سایت فروشگاهی، شخصی، هتل و … خود، بخش‌هایی را دارید که به صورت مشابه در سایت‌های رقبا هم استفاده شده است. اما شما چیزی بیشتر از این را می‌خواهید و برای پیشی گرفتن از رقبا طراحی سایت اختصاصی هتل در مشهد را انتخاب می‌کنید و به همین هدف به دنبال شرکتی مناسب برای ارائه بهترین خدمات طراحی سایت هتل در مشهد می‌گردید.

این خدمات معمولاً با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی به متقاضیان ارائه می‌شود. از معایب این روش می‌توان به هزینه‌های بالا و زمان زیاد برای اجرای پروژه اشاره کرد.  اما در نهایت نتیجه کار به صورتی است که شما را نسبت به زمان و وقتی که صرف اجرا و پیاده سازی این وب سایت کرده‌اید، راضی نگه می‌دارد.

پس همین حالا روش طراحی سایت اختصاصی هتل در مشهد را انتخاب کرده و با شماره تماس‌های داده شده برای دریافت لیست خدمات و هزینه‌های پارس وب در این حوزه تماس بگیرید.

در این مقاله از پارس وب خواندید…

که شرایط و هزینه‌های مربوط به طراحی وب سایت هتل و محل‌های اقامتی چیست؟ با روش‌های مختلف برای داشتن یک سایت هتلی آشنا شده و از مزیت‌هایی که با استفاده از این خدمات و ورود به دنیای وب نصیب کسب‌وکار می‌شود، آشنا شدید.

بخش وبلاگ در وب‌سایت‌های هتلی و اقامتی را معرفی کرده و از اهمیت داشتن یک وبلاگ سخن گفتیم. شما را با محتوا سئو شده آشنا کرده و نقش یک محتوا سئو شده در جذب کاربر و مشتری برای کسب و کارتان را توضیح دادیم. در انتهای این مقاله و پس از آشنایی با خدمات طراحی سایت هتل در مشهد، در صورت نیاز به استفاده از این خدمات، پارس وب را به عنوان یک شرکت ارائه دهنده این خدمات شناخته و برای دریافت لیست هزینه‌ها و پکیج‌های خدماتی ما در پارس وب با شماره‌های داده شده در وب سایت رسمی شرکت تماس گرفته و همین حالا برای شروع پروژه طراحی سایت هتل خود اقدام کنید.

درخواست مشاوره رایگان
در صورتیکه مایل به مشاوره تلفنی هستید فرم زیر را پر کرده و منتظر تماس کارشناسان پارس وب باشید…
دریافت مشاوره رایگان تلفنی