طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی در مشهد مانند سایر مشاغل نیاز به طراحی سایت در شرکت های صنعتی و تولیدی و کارخانجات نیز احساس می شود با طراحی سایت صنعتی در مشهد مناسب می توانید به افزایش کسب و کار خود کمک کنید . طراحی سایت صنعتی در مشهد می تواند با طراحی ساده بسیار کاربردی باشد در طراحی سایت صنعتی در مشهد می توان به نمایش محصولات و خدمات و همچنین طریقه ی تماس با شرکت دست یافت . طراحی سایت صنعتی در مشهد به زبان های مختلف می تواند منجر به ارتباط با مشتریان خارج از ایران و معرفی محصولات به زبان های دیگر شود. صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی می توانند توسط طراحی سایت صنعتی در مشهد خود را معرفی نمایند و به اعتبار خود بیافزایند .
باید توجه کرد که امکانات در طراحی سایت صنعتی در مشهد باید در قالب مطابق با نوع کار طراحی سایت صنعتی در مشهد چیده شود. امکاناتی مانند معرفی پروژه ها و محصولات تولیدی ، اطلاعات تماس ، مشتریان و همکاران و … باید در گرافیکی منطبق با طراحی سایت صنعتی در مشهد چیده شده و رنگ آمیزی قالب طراحی سایت صنعتی در مشهد به درستی و توسط گرافیست های آگاه به این موضوع طراحی گردد. طراحی سایت صنعتی در مشهد برای شرکت های صنعتی یکی از انوع طراحی های خاص و حساس می باشد که در صورتی که به درستی و با آگاهی نسبت به نوع مخاطبان طراحی سایت صنعتی در مشهد
شود میتواند با طراحی سایت صنعتی در مشهد سایتی موفق برای صاحبان آن شود و مشتریان را از طریق طراحی سایت صنعتی در مشهد ، جذب نماید.
طراحی سایت صنعتی در مشهد نت با تجربه ی فراوان و آگاهی کامل از نوع طراحی سایت صنعتی در مشهد برای شرکت های صنعتی و حضور طراحان و گرافیستان مجرب میتواند چنین سایت حرفه ای را برای شما به ارمغان آورد.
مسئله ی مهم بعد از اجرای کار و طراحی سایت صنعتی در مشهد برای شرکت های صنعتی، دیده شدن طراحی سایت صنعتی در مشهد توسط مشتریان هدفمند از طریق بازاریابی اینترنتی و سئو (رتبه ی بالا در نتایج گوگل) می باشد. هرچقدر که در طراحی سایت صنعتی در مشهد از لحاظ امکانات و گرافیک خوب طراحی شده باشد، باز هم اگر توسط مشتریان بصورت هدفمند پیدا و دیده نشود، طراحی سایت صنعتی در مشهد سودی ندارد.
طراحی سایت صنعتی در مشهد برای شرکت های وابسته به صنعت توسط شرکت طراحی سایت صنعتی در مشهد نت به گونه ای است که صاحبان این گونه سایت ها از بابت آنالیز امکانات، طرح گرافیکی و دیده شدن سایت توسط کاربران، خیالی آسوده خواهند داشت. شرکت مشهد نت با دانش و تجربه ی فراوان در این زمینه با طراحی سایت صنعتی در مشهد در خدمت صاحبان صنعت و شرکت های وابسته به امور صنعتی می باشد.
طراحی سایت صنعتی در مشهد در زمینه طراحی سایت در مشهد ، از مشاوره تا راه اندازی طراحی سایت صنعتی در مشهد بصورت اختصاصی در مشهد و سایر شهرها ، طراحی سایت صنعتی در مشهد با قالب گرافیکی ویژه همشهریان مشهدی و سایر هموطنان عزیز ، طراحی سایت صنعتی در مشهد همراه با قالبهای حرفه ای ، ثبت دامنه ،هاست، طراحی سایت صنعتی در مشهد برای اشخاص حقیقی و حقوقی در مشهد، طراحی سایت شرکتی ویژه شرکتهای مشهد، طراحی سایت صنعتی در مشهد و سایر شهرها، طراحی سایت صنعتی در مشهد برای شرکتهای بزرگ و کوچک در مشهد و ایران ، طراحی سایت صنعتی در مشهد باخبری مختص مشهد و دیگر شهرها، تبلیغات اینترنتی ، سامانه ارسال و دریافت و مدیریت پیام کوتاه و غیره از جمله خدمات و فعالیتهای طراحی سایت صنعتی در مشهد
و سایر نقاط کشور عزیزمان می باشد.

طراحی سایت صنعتی
سوالاتی در موردطراحی سایت صنعتی در مشهد : آیا یک شرکت صنعتی یا یک کارخانه ی تولیدی اصلا نیازی به سایت دارد؟
آیا طراحی سایت صنعتی در مشهد تاثیری در روند کسب و کار شرکت یا کارخانه ی صنعتی تولیدی خواهد داشت؟
طراحی سایت صنعتی در مشهد چه ویژگی ها و خصوصیاتی می تواند داشته باشد؟
صاحبان صنعت از یک شرکت طراحی سایت صنعتی در مشهد چه انتظاراتی دارند؟

هدف طراحی سایت صنعتی در مشهد چه چیز هایی می تواند باشد

ویژگی های در طراحی سایت صنعتی در مشهد :
طراحی سایت صنعتی در مشهد باید قابلیت چند زبانه بودن را داشته باشد. از آنجایی که این نوع طراحی سایت صنعتی در مشهد ممکن است علاوه بر داخل کشور برای معرفی شرکت یا کارخانه و کسب وکار در کشور های دیگری نیز مورد استفاده قرار گیرد لزا طراحی سایت صنعتی در مشهد نسبت به خواست صاحبان صنعت و بازار هدف باید دارای قابلیت چند زبانه بوده و از چندین زبان پشتیبانی کنند
مدیریت در طراحی سایت صنعتی در مشهد باید بسیار ساده ، روان و در عین حال کاربردی و کاربر پسند نیز باشد. پنل های مدیریتی اختصاصی بهترین روش برای ساخت مدیریت کاربردی در طراحی سایت صنعتی در مشهد در این زمینه می باشد.
طراحی سایت صنعتی در مشهد با بهره گیری از طرح ها و قالب های اختصاصی باید این قابلیت را داشته باشند تا تجارت و کسب وکار مربوطه را از حالت سنتی درآورده , امروزی تر کرده و در بازار های جهانی معرفی کنند.
امکاناتی که در طراحی سایت صنعتی در مشهد می تواند برای صاحبان کسب و کار فراهم کند:
معرفی شرکت یا کارخانه و هیات مدیره در طراحی سایت صنعتی در مشهد
معرفی محصولات و ثبت محصولات جدیددر طراحی سایت صنعتی در مشهد
توضیح در رابطه با محصولات در طراحی سایت صنعتی در مشهد
امکان راه اندازی فروش آنلاین و فروشگاه اینترنتی سایت در طراحی سایت صنعتی در مشهد
معرفی نمایندگان ، مراکز فروش و خدمات پس از فروش شرکت ها در طراحی سایت صنعتی در مشهد
امکان راه اندازی نظر سنجی در سایت با طراحی سایت صنعتی در مشهد
گروه بندی محصولات و خدمات با طراحی سایت صنعتی در مشهد
ارائه ی کاتالوگ محصولات با طراحی سایت صنعتی در مشهد
دلایل موفقیت در طراحی سایت صنعتی در مشهد
استفاده از اصول حرفه ای طراحی سایت صنعتی در مشهد و رعایت موارد بهینه سازی سایت توسط شرکت های معتبر طراحی سایت صنعتی در مشهد یا طراحان حرفه ای سایت می باشد.
موفقیتی که از طریق بودن نام طراحی سایت صنعتی در مشهد در صفحه اول لیست جست و جو گر گوگل اتفاق افتاده است.
طراحی سایت صنعتی در مشهد نت با استفاده از دانش روز و آگاهی از اصول حرفه ای طراحی سایت صنعتی در مشهد و زبان های پیشرفته طراحی وب، اقدام به طراحی سایت صنعتی در مشهد می نماید.

امکانات معمول در طراحی سایت صنعتی در مشهد
طراحی اختصاصی وب سایت صنعتی در طراحی سایت صنعتی در مشهد
نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی سایت صنعتی در مشهد ، تجربه ی بالا در طراحی سایت صنعتی در مشهد موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی شرکت طراحی سایت صنعتی در مشهد می باشد.

ویژگی های طراحی سایت صنعتی در مشهد

ویژگی اصلی در طراحی سایت صنعتی در مشهد را می توان معرفی طراحی سایت صنعتی در مشهد در دنیای اینترنتی نامید. زیرا مشاغل صنعتی می تواند با طراحی سایت صنعتی در مشهد برای زمینه کاری خود، و از طریق آن به معرفی خود در اینترنت پرداخته و خود را معرفی نمایند.
یک شرکت صنعتی با استفاده از این مزیت ها که از طریق طراحی سایت صنعتی در مشهد
برای مجموعه خود فراهم می نماید، می تواند برای کسب و کار خود و مجموعه صنعتی خود گام بلندی در عرصه پیشرفت برداشته و خود را به عنوان یک شرکت معتبر صنعتی معرفی نماید.
هدف از داشتن سایت صنعتی و طراحی سایت صنعتی در مشهد چیست ؟
مشاغل صنعتی اغلب با هدف معرفی خود و محصولات خود اقدام به طراحی سایت صنعتی می نمایند. ولی می توان هدف داشتن بازار اینترنتی و افزایش فروش را برای مشاغل صنعتی، از جمله اهداف طراحی سایت صنعتی در مشهد نامید.
شرکت های صنعتی با هدف ارائه توضیحات درباره محصولات خود و با طراحی سایت صنعتی در مشهد نحوه کارایی آنها برای مشتریانی که فرصت مراجعه به کارخانه آنها را ندارند، اقدام به طراحی سایت صنعتی در مشهد می نمایند.
این مجموعه های طراحی سایت صنعتی در مشهد می تواند از طریق طراحی سایت صنعتی در مشهد ، به طور کامل و کافی محصولات و ابتکارات صنعتی خود را در معرض نمایش کاربران اینترنتی قرار دهند. و می توانند با استفاده از طراحی سایت صنعتی در مشهد حتی محصولات خود را به فروش رسانده و از طریق ط طراحی سایت صنعتی در مشهد کسب درآمد نمایند.
یک راه ساده و بدون هزینه برای تبلیغات موثر و هدفمند در طراحی سایت صنعتی در مشهد برای مشاغل صنعتی، طراحی سایت صنعتی در مشهد با بهینه است که می تواند مسلما کمک بزرگی به جذب مشتریان بیشتر برای طراحی سایت صنعتی در مشهد نماید.
طراحی سایت صنعتی در مشهد با آگاهی کامل نسبت به علم روز دنیا در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت و کسب نتایج درخشان در اینترنت در زمینه کلمات کلیدی مشاغل مختلف، که می توانید این نتایج در بخش بهینه سازی سایت مشاهده نمایید، میتواند با طراحی سایت صنعتی در مشهد و سایر شهرها برای شما مفید باشد.

تفاوت طراحی سایت صنعتی در مشهد با طراحی سایت های دیگر ؟

طراحی سایت صنعتی در مشهد باید از نظر گرافیک و نحوه مدیریت کردن سایت دقیقا بر اساس نیاز کارفرما برنامه ریزی شود.
نحوه مدیریت در طراحی سایت صنعتی در مشهد باید خیلی ساده و کاربردی باشد ، وقتی یک طراحی سایت صنعتی در مشهد طراحی می شود ، به شما یک پنل مدیریتی داده می شود تا بتوانید اطلاعات را بروز کنید ، ما نحوه دسترسی مدیریت را برای شما سفارشی می کنیم تا به راحتی و بدون زحمتی اطلاعات رادر طراحی سایت صنعتی در مشهد بروز کنید .

-شما می توانید با طراحی سایت صنعتی در مشهد و یک وب سایت حرفه ای و زیبا ، محصولات و خدمات خود را به بازار جهانی معرفی کنید.

 

 

اگر شما هم در صنعت فعالیت می کنید خودش به این معنا است که هنوز مشتری های بسیار زیادی وجود دارد که با محصولات و خدمات شما آشنا نیستند و حتی ممکن است که شما را نشناسند. برای مثال در کشورهای پیشرفته افراد بسیاری هستند که کالاهای صنعتی خود را از طریق اینترنت و وب سایت فروشنده خریداری می کنند. این مشتریان حتی زمان خود را برای مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی با فروشنده صرف نمی کنند و تمام مراحل خرید را از طریق وب سایت شخص فروشنده انجام می دهند.

خوشبختانه این امر در کشور ما نیز در حال پیشرفت است و خودروسازهای بزرگ که از بزرگترین واحدهای صنعتی کشور هستند، اقدام به فروش محصولات خود به صورت آنلاین می کنند و بسیاری از خدمات مشتریان از طریق یک وبسایت حرفه ای انجام می شود. بنابراین می توان نتیجه گرفت که این فرهنگ در بین افراد جامعه گسترش پیدا کرده و حتی می توان محصولات صنعتی را به صورت اینترنتی خریداری کرد.

دسته بندی رایج طراحی وب سایت صنعتی
وب سایت ارائه محصولات پتروشیمی
وب سایت محصولات فلزی، فولادی و آهنی
وب سایت ارائه خدمات ، محصولات و قطعات خودرو سبک و سنگین
وب سایت عرضه لوازم خانگی مانند لوازم آشپزخانه ، لوازم پلاستیکی و…
وب سایت خدمات وابسته به قالب بندی
و هر مورد دیگری که شما برای کالا یا محصول خود در نظر می گیرید که برای آن یک وب سایت می خواهید یا خیر

حضور در فضای مجازی اینترنت و بهره مندی از موثر ترین روش بازاریابی اینترنتی که همان طراحی سایت می باشد ، باعث شده است تا بیشتر کارخانجات و شرکت های بازرگانی مهم به طراحی وب سایت بازرگانی یا سایت صنعتی روی بیاورند .اگر دارای بیزینس یا شرکت تجاری در حوزه ی بازرگانی هستید و یا دارای کارگاه و یا کارخانه ی صنعتی می باشید یکی از بهترین شیوه های تبلیغات اینترنتی هدفمند جهت معرفی حرفه و فعالیت شما و نیز افزایش مشتریان و مخاطبان شما طراحی وب سایت بازرگانی یا سایت صنعتی خواهد بود . پارس تو وب در این زمینه سعی دارد که همواره با بهره گیری از جدید ترین تکنیک های طراحی وب سایت و با دارا بودن کادر طراحی مجرب و حرفه ای ، مناسب ترین سایت را برای شما طراحی نماید ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ی کار و تعرفه های طراحی وب سایت بازرگانی یا سایت صنعتی با ما تماس بگیرید . سایت صنعتی بیشتر برای کارخانجات صنعتی مناسب می باشد که قصد عرضه ی محصولات تولیدی خود را داشته و از طریق اینترنت می توانند آنها را به فروش برسانند . هم چنین لازم به ذکر است که در طراحی وب سایت بازرگانی یا سایت صنعتی می توان از امکان دو یا چند زبانه بودن سایت نیز استفاده کرد زیرا مطمئنا یک کارخانه ی صنعتی و تولیدی مهم در زمینه ی کاری خود با شرکت های خارجی نیز همکاری دارد ، بنابراین طراحی سایت در دو نسخه و به زبان های مختلف از اهمیت بالایی بر خوردار می باشد . موضوع بعدی در طراحی وب سایت بازرگانی یا سایت صنعتی مربوط می شود به اینکه وب سایت باید برای کاربران مختلفی که با دستگاه های مختلف نظیر کامپیوتر خانگی ، لپ تاپ و انواع دستگاه های هوشمند مثل تلفن همراه و تبلت از سایت بازدید می کنند به صورت کامل و بدون هیچ گونه ایرادی نمایش داده شود ، بنابراین طراحی وب سایت بازرگانی یا سایت صنعتی از متد های طراحی سایت ریسپانسیو تبعیت می نماید .
طراحی وب سایت بازرگانی یا سایت صنعتی شامل چه امکاناتی است ؟
– اختصاص صفحاتی برای معرفی کارخانه ، مدیران و بخش های مهم آن
– تور مجازی و عکس های پانوراما از محیط کارخانه صنعتی و تجهیزات
– قرار دادن گالری تصاویر اختصاصی مر بوط به محصولات تولیدی در طراحی وب سایت بازرگانی یا سایت صنعتی
– قرار دادن بخشی در صفحه اصلی برای معرفی مشتریان و شعبات نمایندگی شما
– در نظر گرفتن صفحه ای اختصاصی جهت دریافت نمایندگی های فروش برای بازدید کنندگان وب سایت شما
– امکان راه اندازی فروشگاه اینترنتی پس از طراحی وب سایت بازرگانی یا سایت صنعتی
– قرار دادن جستجوی پیشرفته بر اساس محصولات تولیدی کارخانه شما
– صفحه تماس حرفه ای (آدرس ، خطوط تلفن و فکس ، ایمیل ، نقشه ی گوگل ، فرم تماس با ما ، فرم انتقادات و پیشنهادات )
اهمیت بهینه سازی و سئو در طراحی وب سایت بازرگانی یا سایت صنعتی
پارس تو وب فعال در زمینه طراحی وب سایت در مشهد ، در صورت تمایل شما ، اقدام به اجرای تکنیک های سئو و بهینه سازی برای وب سایت شما می نماید . و به منظور ارتقا جایگاه سایت شما در موتور جستجوگر گوگل بر اساس کلیدی ترین و مهم ترین و اصلی ترین کلمات ارزشمند در حیطه کاری و زمینه فعالیت شما سئو پس از طراحی وب سایت بازرگانی یا سایت صنعتی شما آغاز می گردد . البته لازم به ذکر است که ما در طراحی قالب اختصاصی وب سایت شما تا حد زیادی اصول اولیه سئو را رعایت خواهیم نمود .
امروزه در حوزه فعالیت های صنعتی، شرکتهای متعددی در تلاش برای استفاده بهینه از امکانات بازاریابی اینترنتی هستند تا محصولات خود را در فضای مجازی به فروش برسانند. این امر علاوه بر تبلیغات اینترنتی مستلزم داشتن وب سایتی توانا جهت ارائه و فروش اینترنتی محصولات می باشد.
طراحی سایت برای شرکت هایی که خواهان افزایش فروش و معرفی صحیح و کاربردی محصولات خود هستند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.لذا لازم است مدیران به طراحی سایت و بهینه سازی آن توجه نموده و با استفاده از آخرین دستاوردهای فناوری اطلاعات به عرضه، نمایش و تبلیغ هدفمند محصولات خود بپردازند.
در دنیای مجازی آنچه بسیار حائز اهمیت است ارائه و نمایش کامل و بی نقص محصولات در قالبی است که توجه مشتریان و کاربران را جلب و ترغیب به خرید نماید.

پارس تو وب مفتخر است با بهره گیری از آخرین تکنولوژی ها و استفاده بهینه از نیروهای متخصص در زمینه طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و نیز با داشتن تجربیات مفید و کابردی بسیار نیاز این طیف از مشتریان را برطرف نماید.
طراحی وب سایت صنعتی
طراحی وب سایت صنعتی برای کارخانه ها و دیگر مراکز صنعتی کمک بسزایی را در رشد کسب وکارشان دارد

خوشبختانه مدیران شرکت های صنعتی کشورمان امروزه بیش پدرانشان نسبت به تکنولوژی و اینترنت به خصوص زمینه طراحی وب سایت انعطاف به خرج می دهند به طوریکه داشتن یک وب سایت اختصاصی برای کارخانجات و یا شرکتهای صنعتی خود به مانند داشتن یک خط تولید اضافه است!

طراحی وب سایت صنعتی برای کارخانه ها و مراکز صنعتی جهت معرفی محصولات و یا فروش برخی از محصولات به صورت اینترنتی انجام می گیرد. با افزایش رقابت در بازارهای داخلی و خارجی، هر یک از صنایع در صدد معرفی محصولات صنعتی خود و تمایز آنها با دیگر محصولات موجود در بازار برآمدند. از این رو طراحی وب سایت صنعتی برای کارخانه ها و دیگر مراکز صنعتی کمک بسزایی را در به تحقق رساندن این امر کردند. طراحی وب سایت صنعتی دارای استاندراد های متمایزی می باشد که بدلیل اهمیت تجاری این نوع وب سایت ها بسیار حائز اهمیت می باشد ، کاربران در جستجوی کالا و خدمات مورد نیازشان وارد فضای اینترنت می شوند ، به همین دلیل طراحی وب سایت کاربر پسند، بهینه سازی شده مطابق استانداردهای سئو (بهینه سازی وب سایت) روز دنیا و مطابق اهداف واحد تولیدی یا صنعتی برای معرفی هرچه بهتر محصولات و خدمات در اولویت کاری ما قرار دارد. پارس تو وب با چندین تجربه موفق در پیاده سازی و ارائه راهکارهای تجارت الکترونیک و کسب و کارهای اینترنتی مفتخر به ارائه خدمات منحصر بفردی به واحدهای تولیدی و صنعتی می باشد. از جمله خدماتی که در طراحی وب سایت صنعتی می توان مد نظر گرفت عبارت است از:

معرفی کارخانه و هیات مدیره معرفی محصولات تولیدی و نحوه ی استفاده از هر محصول فروش آنلاین محصولات معرفی نمایندگی های خدمات پس از فروش بخش نظرسنجی کاربران درباره محصولات خریداری شده کاتالوگ محصولات کارخانه ارائه سرویس پشتیبانی به مشتریان از طریق سایت طراحی سایت کارخانه به زبان های مختلف جهت ارتباط با مشتریان خارج از ایران و معرفی محصولات به زبان های دیگر و بسیاری بخش های دیگر که بسته به نیاز هر واحد صنعتی می توان به سایت اضافه کرد.

طراحی سایت برای کارخانه ها و مراکز صنعتی جهت معرفی محصولات و یا فروش برخی از محصولات به صورت اینترنتی انجام می گیرد. با افزایش رقابت در بازارهای داخلی و خارجی، هر یک از صنایع در صدد معرفی محصولات صنعتی خود و تمایز آنها با دیگر محصولات موجود در بازار برآمدند شرکت پارس تو وب به این امر تحقق می بخشد . امروزه با پیشرفت روز افزون اینترنت نیاز به یک وب سایت حرفه ای در تمامی صنایع احساس می شود. یک وب سایت حرفه ای نه تنها در معرفی آن واحد صنعتی نقش بسزایی دارد، بلکه در افزایش فروش و درآمد نیز نقش موثری را ایفا می کند.

از آنجایی که طراحی یک وب سایت حرفه ای می تواند شأن و جایگاه یک کارخانه یا واحد صنعتی را در دنیای مجازی حفظ نماید و در زمانی کوتاه رضایت مشتری را جلب نموده و با در نظر گرفتن پیشنهادها و انتقادات مشتریان، روز به روز جایگاه خود را ارتقا دهد،‌ پس ما شما را در به تحقق پیوستن این امر یاری می کنیم طراحی سایت کارخانه ای از حساسیت بالایی برخوردار است چرا که هر گونه سهل انگاری و کوتاهی در طراحی سایت بازاریابی اینترنتی یک کارخانه را می تواند مختل کند.

√ برخی از جمله خدماتی که شرکت پارس تو وبدر طراحی وب سایت کارخانه ای و صنعتی می توان مد نظر گرفت عبارت است از :

۱ . ارائه سرویس پشتیبانی به مشتریان از طریق سایت و بسیاری بخش های دیگر که بسته به نیاز هر واحد صنعتی می توان به سایت اضافه کرد
۲ . طراحی سایت کارخانه به زبان های مختلف جهت ارتباط با مشتریان خارج از ایران و معرفی محصولات به زبان های دیگر
۳ . عرفی کارخانه و هیات مدیره
۴ . معرفی محصولات تولیدی و نحوه ی استفاده از هر محصول
۵ . فروش آنلاین محصولات
۶ . معرفی نمایندگی های خدمات پس از فروش
۷ . بخش نظرسنجی کاربران درباره محصولات خریداری شده
۸ . کاتالوگ محصولات کارخانه
۹ . …

حصول به یک راهکار مناسب ویژه شرکت ها و مراکز صنعتی، برای طراحی وب سایت آن ها در وهله اول نیازمند شناسایی مخاطبان و ذینفعان اصلی وب سایت شرکت های صنعتی است. مخاطبان این دسته از کسب و کار ها عموما مصرف کنندگان و مشتریان کالاهای صنعتی، تامین کنندگان مواد اولیه تولید، شرکاء و سهامداران آن ها هستند. راهکار ویژه ارائه شده توسط پورتال هوشمند برای این دسته از مشتریان با نگاه ویژه به نیازمندی های هر کدام از این ذینفعان توسعه داده شده است. در این راهکار و در فرآیند طراحی وب سایت برای این گروه از مشتریان، امکانات مفصل برای معرفی محصولات و خدمات آن ها پیش بینی شده است. در این راهکار مدیران وب سایت میتوانند به صورت تفصیلی ویژگی ها و مشخصات محصولات تولیدی را معرفی نموده و در معرض نمایش قرار دهند. امکان معرفی خدمات شرکت، گالری تصاویر محصولات، انواع فرم های ارتباطی و … از دیگر ویژگی های این راهکار است.

طراحی سایت صنعتی

گروه های بزرگ صنعتی به عنوان مرکزی فعال و پویا در رشد همه جانبه ایران اسلامی نقش غیر قابل انکاری داشته و این مجموعه ها درمسیر رشد و ارتقا وظیفه ذاتی خویش در این بخش ، نیازمند راه اندازی یک سیستم واحد ویکپارچه یا وب سایت هستند تا ضمن معرفی کالا ها و خدمات خود به همه بازار های هدف(بازارهای صادراتی و بازارهای خارجی ) ، روابط مناسبی را با آن ها ایجاد کنند ؛ به عنوان مثال اگر یک واحد صنعتی تولید کننده لوازم خودرو و ادوات وابسته صنعتی؛ اقدام به راه اندازی سایت دو یا چند زبانه نماید احتمال مراجعه بازرگانان و بازاریان دیگر کشورها به سایت شما وجود داشته و این یعنی خرید محصولات شما که به تولید و پول سرمایه ودرنهایت به توسعه سرمایه های مادی و معنوی شما ختم خواهد شد.همیشه بازارهای بکر یا گوشه بازارها به راحتی شناسایی نمی شود و در این باره شما باید خودتان وحرفه تان را به دیگران بشناسانید.

شایان ذکر است درج مشخصات کالاها در وب سایت و طراحی سایت صنعتی خود عاملی برای معرفی واحد صنعتی است.

در طراحی سایت صنعتی،شما می توانید بخش های مختلفی را در آن راه اندازی نمایید،معرفی محصولات ومشخصات کلی وجزیی آنها،بخش مقایسه محصولات، بخش تماس با واحد صنعتی یا حتی مدیران مربوطه ،بخش مقاله ها ،بخش فروش اینترنتی و…

در واقع طراحی سایت صنعتی یکی از مهمات واحدهای صنعتی است، چرا که در قرن حاضر ارتباطات دیگر بسته به شرایط خاص نیست گاهی یک مراجعه مختصر به وب سایت شما، می تواند روبط جدید و گسترده ای را به روی شما بگشاید، در خیلی از موارد شرکتهای صنعتی برای افزایش حداکثری فروش خود اقدام به تبلیغات در رسانه ها می کنند ،اما با طراحی سایت صنعتی

آنها می توانند اقدام به تبلیغات با محوریت خود نمایند دراصل وقتی یک مجموعه صنعتی مشخصات کالای خود را در سایت خود به فروش می رساند علاوه بر هویت بخشیدن به کالای خود ،به گروه خود اعتبار می بخشد.

ما در پارس تو وب علاوه بر آن که سایت را با نازل ترین قیمت راه اندازی می کنیم با اقدامات ویژه خود به توسعه واحد شما کمک خواهیم کرد.