طراحی سایت وکالت در مشهد

افزایش میزان نیاز‌ در سطح جوامع به خدمات وکالت در حوزه‌های حقوقی، کیفری و… نیاز به حضور بیشتر وکلا را بیش از پیش کرده است. طراحی سایت وکالت در مشهد و ارائه این خدمات به صورت مجازی این روز‌ها و با توجه به بیماری همه‌گیر کرونا کاربردی‌تر از قبل شده است. خدمات رسانی به افراد بیشتر، پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته از خدمات، از بین رفتن محدودیت‌های مکانی و زمانی برای ارائه خدمات و … از جمله مهم‌ترین فوایدی است که با انجام پروژه طراحی سایت وکالت در مشهد مورد توجه وکلا قرار گرفته است.

ساماندهی مشاغل دیجیتال
ساماندهی پارس وب
نماد اعتماد الکترونیکی
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای
نماد نظام صنفی رایانه ای کشور
وزارت صنعت و معدن
اتحادیه رایانه و ماشین‌های اداری مشهد
اتحادیه رایانه
مزایای طراحی سایت وکالت در مشهد

از پارس وب بیشتر بدانید...

شرکت طراحی سایت پارس وب فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ در زمینه‌های فنی و مهندسی، IT و طراحی سایت در مشهد آغاز نمود. تجربه ۸ ساله پارس وب در حوزه‌های طراحی سایت در مشهد، سئو سایت در مشهد، تولید محتوا سایت، مدیریت و تبلیغات شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی آنلاین قطعاً می‌تواند راهگشای رونق کسب وکار شما باشد. ما معتقدیم، برای اینکه مجموعه پارس وب در حوزه کسب و کار خویش به موفقیت برسد، ابتدا باید مشتریانمان را به نقطه اوج اهدافشان در زمینهٔ بازاریابی آنلاین برسانیم و طبیعتاً پس از رشد و موفقیت آنان، ما نیز همراه آن‌ها به هدف خود که رشد و تعالی در حوزه کاری‌مان است، خواهیم رسید. پارس وب عضو رسمی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و اتحادیه رایانه و ماشین‌های اداری مشهد با افتخار در کنار شما خواهد بود.
بیش از ۲۰۰

نمونه سایت طراحی شده موفق توسط پارس وب

سپردن پروژه به افراد یا موسسات غیر رسمی و یا کم سابقه اهداف شما را به خطر می اندازد
شهرداری مشهد
شهرداری مشهد
روزنامه خراسان
روزنامه خراسان
مشهد دوست داشتنی
مشهد دوست داشتنی
آستان قدس رضوی
آستان قدس رضوی
انجمن جراحان دامپزشکی ایران
انجمن جراحی دامپزشکی ایران
هولدینگ بین المللی بادران
کنسرسیوم بین‌المللی بادران پارس نیرو
همسفرها
همسفر گشت

مزیت‌های طراحی سایت وکالت در مشهد

به طور کلی اجرا و پیاده سازی بحث طراحی سایت برای کسب وکارها شامل مزیت‌های بی‌شماری است. برخی از این مزیت‌ها را به صورت فهرست برای شما ذکر کرده‌ایم:

 • اعتماد سازی و ایجاد ذهنیت مثبت در مخاطبان شما
 • امکان فعالیت و ارائه خدمات بدون محدودیت مکانی
 • پرسنال برندیگ و کسب اعتبار بیشتر
هزینه طراحی سایت وکالت در مشهد
سایت وکالت در مشهد
طراحی سایت وکالت در مشهد
طراحی سایت وکالت در مشهد
طراحی سایت وکالت در مشهد
هزینه طراحی سایت وکالت

چرا باید وارد دنیای دیجیتال شد...

پیش از ورود
نمودار

با توجه به نمودار رو به رو که نمایشی از میزان درآمد یک کسب وکار سنتی قبل از ورود به دنیای دیجیتال است، یک روند و ساختار تقریبا یکسان در تمام نمودار مشاهده می‌کنیم. این موضوع نشان دهنده این است که کسب وکار روند رو به رشدی نداشته است. در اکثر اوقات همانند ماه‌های قبل بوده و در برخی مواقع حتی افت کرده است.

پس از ورود
نمودار

نمودار رو‌به‌رو تغییرات درآمدی و پیشرفتی یک کسب وکار بخصوص را پس از ورود به فضای دیجیتال و ارائه خدمات در این دنیا نمایش می‌دهد. روند صعودی نمایش داده شده در نمودار نشان دهنده توسعه کسب وکار و به طبع افزایش درآمد بوده است. ورود به این فضا از درگاهی مناسب و اجرا دقیق و راهبردی استراتژی‌ها، تاثیری چشم‌گیر در صعودی بودن این نمودار دارد.

طراحی سایت وکالت در مشهد را بیشتر بشناسید...

افزایش میزان نیاز‌ در سطح جوامع به خدمات وکالت در حوزه‌های حقوقی، کیفری و… نیاز به حضور بیشتر وکلا را بیش از پیش کرده است. طراحی سایت وکالت در مشهد و ارائه این خدمات به صورت مجازی این روز‌ها و با توجه به بیماری همه‌گیر کرونا کاربردی‌تر از قبل شده است.

خدمات رسانی به افراد بیشتر، پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته از خدمات، از بین رفتن محدودیت‌های مکانی و زمانی برای ارائه خدمات و … از جمله مهم‌ترین فوایدی است که با انجام پروژه طراحی سایت وکالت در مشهد مورد توجه وکلا قرار گرفته است.

خدمات طراحی سایت وکالت در مشهد در پارس وب

این خدمات در قالب پکیج‌هایی به صورت کاملاً شخصی‌سازی شده توسط پارس وب ارائه می‌شود. برخی از این خدمات را به صورت فهرستی برای شما آماده کرده و برای آگاهی بیشتر در اختیارتان قرار می‌دهیم.

 1. خرید دامنه و هاست اختصاصی
 2. طراحی گرافیکی شخصی سازی شده
 3. طراحی صفحه اول
 4. طراحی صفحات تماس با ما و درباره ما
 5. قرار دادن اطلاعات تماس و راه‌های ارتباطی
 6. قرار دادن گوگل مپ و نمایش آدرس دقیق دفتر وکالت
 7. امکان چت آنلاین
 8. سرعت بارگذاری بالا
 9. رعایت اصول سئو و بهینه سازی
 10. امکان رزرو آنلاین وقت مشاوره
 11. ایجاد صفحه اختصاصی برای بارگذاری محتوای ویدئویی
 12. قرار دادن مدارک تحصیلی و مجوز‌های کاری برای ایجاد اعتماد بیشتر
 13. قرار دادن بخش رضایت مشتریان

لیست 13 موردی ذکر شده تنها بخشی از قابلیت‌های یک سایت وکالتی است که توسط شرکت طراحی سایت به متقاضیان در قالب پکیج ارائه می‌شود.

مزیت‌های طراحی سایت وکالت در مشهد

همانطور که می‌دانید اجرا و پیاده سازی طراحی سایت برای هر دسته کسب وکاری شامل لیستی از مزایا استدر این بخش قصد داریم تا لیستی از این مزایا که با طراحی سایت نصیب یک کسب وکار می‌شود را برای شما توضیح داده‌ایم.

لازم به ذکر است که آگاهی کارفرما از این مزیت‌ها مهم‌ترین عامل برای سفارش طراحی سایت وکالت در مشهد و شروع پروژه می‌باشد. پس در ارائه توضیحات این قسمت در جلسات نیاز سنجی که بین مشتری و شرکت برگزار می‌شود، بهترین باشید.

 1. اعتماد سازی و ایجاد ذهنیت مثبت در مخاطبان شما

قرار دادن آدرس، شماره تماس، مجوزهای مربوط به زمینه فعالیت، بخش رضایت مشتریان، ارائه ویدئوهایی از مراحل انجام کار و خدمات پشتیبانی 24 ساعته و فراهم سازی امکان چت آنلاین کاربر با واحد پشتیبانی در وب سایت طراحی شده، عواملی تأثیرگذار بر جلب اعتماد کاربران به وب‌سایت و برند شماست.

از این رو در زمان طراحی سایت قرار دادن این موارد به صورت پیش‌فرض در سایت وکالتی طراحی شده از عواملی است که مشتریان را به سپردن پروژه به یک شرکت ارائه دهنده این خدمات سوق می‌دهد. به طور کلی ارائه باکیفیت‌ترین خدمات، اخذ دستمزد‌های منصفانه و … فاکتورهایی هستند که جلب اعتماد مشتریان به برند شما را تحت تأثیر خود قرار داده و به نحوی بخشی از بازاریابی شما برای افزایش میزان مشتریان و فروش خدمات را تشکیل می‌دهند.

 1. امکان فعالیت و ارائه خدمات بدون محدودیت مکانی

همه گیر بودن شبکه‌های مجازی و دنیای وب از جمله عواملی است که این‌روزها درصد حضور کسب‌وکارها در این فضا را افزایش داده است. طراحی سایت وکلا در مشهد هم از این موضوع مستثنا نبوده است. زمانی که صحبت از ارائه خدمات بدون محدودیت مکانی می‌شود به این معناست که شما تمامی خدمات خود را فارق از آنکه فرد یا متقاضی در محل سکونت شما باشد یا خیر در سراسر کشور ارائه می‌دهید. این مزیت دامنه کاری شما را گسترش داده و تأثیر بسزایی در افزایش مشتریان و توسعه کسب‌وکار شما خواهد داشت.

پس همین حالا با شماره‌های درج شده در سایت برای سفارش طراحی سایت وکالت خود در مشهد و ارائه خدمات وکالتی در همه‌ی شهرهای ایران اقدام کنید.

 1. پرسنال برندیگ و کسب اعتبار بیشتر

از اصلی‌ترین و مهم‌ترین اهداف پیاده سازی استراتژی‌های بازاریابی، شناخت مشتریان از برند و کسب وکار شماست. با توجه به توضیحات بالا، ارائه با کیفیت و تضمینی خدمات به مشتریان و همچنین پشتیبانی قوی و کارآمد باعث جلب اعتماد آن‌ها به برند شما شده و در نهایت تصویری مثبت از برندتان در ذهن مخاطب نقش می‌بندد.

همین تصویر ذهنی قدمی بزرگ در معرفی شما توسط کاربر به کاربری دیگر است.

به همین ترتیب وب سایت شما در حوزه وکالت رشد روز افزونی پیدا کرده و روز به روز به آمار مشتریان و متقاضیان استفاده از خدمات شما افزوده خواهد شد.

طراحی سایت اختصاصی وکالت در مشهد

وب‌سایت‌های وکالتی مانند وب‌سایت‌های مهاجرتی، نیاز به طراحی شکیل‌تر و با آب‌وتاب بیشتری نسبت به سایت‌های طراحی‌شده در حوزه‌های دیگر کاری دارند. حضور مشتریان در این دسته از وب سایت‌ها و تمایل آن‌ها به استفاده از خدمات شما منوط به جذب اعتماد و داشتن تأثیری مثبت در همان نگاه اول روی مشتری است که این کار در حوزه طراحی سایت اختصاصی وکالت در مشهد قرار می‌گیرد.

با طراحی منحصر به فرد، استفاده از بخش‌های آموزشی بیشتر در سایت، نمایش مجوزها، راه‌های ارتباطی و آدرس معتبر و … می‌توان به‌راحتی اعتماد اولیه کاربر را جلب کرد.

روش‌های طراحی سایت وکالت در مشهد

در این بخش به بررسی روش‌هایی از طراحی سایت وکلا می‌پردازیم که به صورت مرسوم در شرکت‌های ارائه دهنده این خدمات استفاده می‌شود. طراحی سایت وکالت با سیستم مدیریت محتوا و به صورت اختصاصی با وردپرس و در مقابل آن روش دوم یعنی طراحی سایت وکالت با استفاده از ترکیب زبان‌های برنامه نویسی، 2 روش رایج برای انجام این کار است که در ادامه به صورت موردی هر بخش را برای آگاهی بیشتر شما توضیح می‌دهیم.

 1. طراحی سایت وکالت در مشهد با وردپرس

سیستم مدیریت محتوا وردپرس با ارائه آپدیت‌ها متوالی و باگ گیری‌های زیاد توانست خود را به بستری کاربردی و همه گیر تبدیل کند. از این رو در بیشتر پروژه‌ها شما طراحی با وردپرس را به عنوان یکی از پیشنهادات اصلی روی میز مشاهده می‌کنید.

به‌روزرسانی و رفع ایرادات داخلی، امنیت بالا برای مشتریان، افزودن امکانات متنوع و بدون محدودیت کاری، هزینه کمتر نسبت به روش‌های دیگر طراحی سایت، راحتی کار با پنل ادمین و بارگذاری آسان محصول، محتوا، ویدئو و … از مهم‌ترین مزیت‌هایی است که شما با طراحی سایت وکالت در مشهد با وردپرس از آن‌ها بهره‌مند خواهید شد.